Winson Energy Pro+

Nový, vylepšený Winson Energy PRO+, teraz obohatený o ešte viac potrebných zložiek!

Prirodzená a zdravá forma získavania energie, ktorá:

Posilňuje imunitu a dodáva telu všetky potrebné vitamíny a minerály

Zlepšuje náladu

Redukuje stres a únavu

BLACK FRIDAY

Akcia, aká tu nebola a dlho nebude!

BLACK FRIDAY akcia platí LEN

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

CYBER MONDAY

Nestihli ste nakúpiť počas Black Friday?

CYBER MONDAY akcia platí LEN

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

2 + 1 ZDARMA

Získajte plný pohár energie až na 50 dní ZDARMA. Využite unikátnu akciu a buďte medzi prvými, kto vyskúša absolútne nový Winson Energy PRO+.

Získajte Winson Energy PRO+ v exkluzívnej novoročnej akcii aj s ďalšími fantastickými bonusmi!

ANDY WINSON ODPORÚČA

Vysokokvalitné výživové doplnky na podporu imunity, vitality, flexibility a krásy.

Čo je Winson Energy?

Winson Energy je unikátny naturálny energetický nápoj, ktorý naplní vašu energetickú potrebu v priebehu 50 dní. Jedna fľaška obsahuje prírodný super-mix tých najkvalitnejších zložiek, vitamínom a minerálov, ktoré vám dodajú potrebnú energiu na zvládnutie každodenných povinností.

S Winson Energy získate fantastický denný prísun pomocných látok na podporu dobrej nálady a stabilnej energie počas celého dňa.

V čom je Winson Energy PRO+ iný?

Znásobili sme jeho pozitívne účinky. Winson Energy PRO+ oproti tomu predchádzajúcemu obsahuje 4-násobok vitamínu C, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov v našom tele potrebný pre zdravé fungovanie svalov, ciev, kosti, kože a všetkých orgánov. Okrem toho sme zmes látok obohatili o vitamín D3, ktorý významne napomáha pri podpore imunity a v boji proti infekciám a ochoreniam.

Riešenie na zvládanie tlaku a stresu dnešnej doby

Cítite sa pravidelne unavený?

Nezačnete deň bez šálky kávy?

Považujete sa za perfekcionistu?

Počas dňa rýchlo strácate energiu?

Siahate po energetických nápojoch?

Doba sa zrýchľuje. Tlak na výsledky sa zväčšuje. Pôsobí na nás súčasne niekoľko stresorov, ktoré nám spôsobujú únavu a vyčerpanie.

Aby sme to dokázali zvládnuť, potrebujeme energiu. Snažíme sa ju doplniť rôznymi rýchlo dostupnými spôsobmi, no väčšina z nich nie je zdraviu prospešná. Práve naopak. Pri dlhodobom užívaní vytvára závislosť a zvyšuje riziko rôznych ochorení.

Naším cieľom bolo vytvoriť nápoj, ktorý bude absolútne prírodný a zároveň dodá telu potrebné množstvo energie na zvládanie každodenných úloh a povinností.

Bohaté vitamínové zloženie

Zohráva dôležitú úlohu pri transfere vzruchov v nervoch a svaloch, pri udržiavaní normálnej nervovej dráždivosti, v procesoch bunkovej látkovej výmeny ale aj pri enzymatických reakciách a syntéze svalových bielkovín z aminokyselín v krvi. Uplatňuje sa pri trávení sacharidov, hlavne pri prenose glykogénu. Ovplyvňuje osmotický tlak vo vnútrobunkovej tekutine a podieľa sa na zachovaní rovnováhy pH v tele. Tým prispieva k zdravému kardiovaskulárnemu systému a zlepšuje krvný tlak. Má svoju úlohu aj pri pevnosti kostí a stavbe svalov.
Obsahuje asi 60 účinných látok u ktorých najdôležitejšie sú: bilobalid, ginkolid, amentoflavon, bilobetit, kvercetín či kyselina L- askorbová. V medicínskych preparátoch je využívané hlavne na rozširovanie ciev, zlepšenie cirkulácie krvi a jej okysličovania. Využíva sa pri nedostatočnom prekrvení a gangrénach. Tým, že rozširuje cievy a zlepšuje cirkuláciu krvi prispieva k lepšiemu transportu a vstrebávaniu účinných látok po organizme.
Je dôležitý pre správnu činnosť svalov a nervov, ale aj pri uvoľňovaní energie z glukózy. Udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou infarktu. Mierni podráždenosť, nervozitu, depresie. V kombinácii s vápnikom pôsobí ako prirodzený upokojujúci prostriedok. Jeho nedostatok sa prejavuje podráždenosťou, nespavosťou, náladovosťou, zlým trávením, búšením srdca alebo arytmiami.
Je kľúčovou súčasťou chemickej látky acetylcholín, zlúčeniny, ktorá má nezastupiteľné miesto v činnosti nervového systému svalov. Dostatočný prísumń cholínu zlepšuje pamäťové funkcie, podporuje schopnosť sústredenia a koncentrácie. Obmedzuje podráždenosť, náôladovosť a zlepšuje odolnosť voči stresu.
Jeho hlavnou úlohou je usmernenie metabolizmu glukózy a syntézy mastných kyselín, cholesterolu a bielkovín. Zabezpečuje prísun energie a udržuje stabilnú hladinu krvného cukru. Podporuje tvorbu svalov a využívanie tukov na tvorbu energie. Pôsobí proti degeneratívnym chorobám a starnutiu. Znižuje hladinu triglyceridov v krvi a tým chráni pred srdcovo cievnymi chorobami.
Je nevyhnutný na správne fungovanie mnohých enzýmov pre rôzne biochemické reakcie v organizme. Nachádza sa vo všetkých orgánoch ľudského tela. Ako starneme, naše telo si ho začína produkovať stále menej a preto je potrebné a nevyhnutné dopĺňať ho.
Patrí medzi biogénne prvky, ktoré sú nevyhnutné pre všetky živé organizmy. Je základnou súčasťou kostí a zubov, nachádza sa ale aj vo svaloch, iných tkanivách a krvi. Je nevyhnutý pre zdravé kosti a zuby. Ukladanie vápnika do kostnej hmoty podporuje hlavne vitamín D a preto musia byť obe tieto zložky prítomné v dostatočnom množstve. Takisto je dôležité pre zachovanie rovnováhy prijímať spolu s vápnikom aj iné zložky, hlavne horčík a draslík.
Pomáha bunkám premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému. Jeho nedostatok môže spôsobovať slabosť, únavu a poškodenie nervov. Úplný nedostatok vitamínu B1 vedie k ochoreniu beri.beri.
Podporuje funkciu zažívacieho ústrojenstva, kože a nervov. Je nevyhnutne potrebný pri premene potravy na energiu. Jeho nedostatok sa prejavuje únavou, depresiami kožnými vyrážkami, dermatitídami, anémiou, hnačkami a v horších prípadoch demenciou. Jeho nadbytok sa prejaví sčervenaním kože a svrbením.
Je veľmi dôležitý pre metabolické spracovanie prijatých živín. Je nenahraditeľný pre syntézu hormónov a cholesterolu. Je súčasťou koenzýmu A, medziproduktu metabolizmu cukrov, tukov a bielkovín a vstupuje do Krebsovho dyklu.
Sa zúčastňuje predovšetkým na reakciách spojených s metabolizmom proteínov, aminokyselín, ale aj metabolizmu jednoduchých cukrov a lipidov. Napomáha biosyntéze neurotranzmiterov. Zabezpečuje udržanie fyziologických hladín homocysteínu v krvi. Zúčastňuje sa na glukoneogenéze, glykogenolýze a imunitnej odpovedi organizmu. Taktiež napomáha aj vzniku hemoglobínu. Nedostatok sa prejaví poruchami imunitného systému, problémami s rastom a postihnutím svalov.
Zohráva dôležitú úlohu v bunkových membránach. Napomáha kontrolovať vstup a výstup určitých látok a enzýmov. Spolu s vitamínmi B5, B6 a B9 ovplyvňujú psychické zdravie človeka tým, že koordinujú transport látok ako serotonín, dopamín a glutamín cez membrány.
Rovnako ako iné B vitamíny aj vitamín B12 je dôležitý pre metabolizmus. Je nevyhnutný pre tvorbu červených krviniek a fungovanie centrálnej nervovej sústavy. Jeho nedostatok môže viesť k anémii a degenerácii kostnej drene.
Kyselina L-askorbová je potrebná na reguláciu metabolizmu aminokyselín, udržiavanie pevnosti cievnych stien a tkanivové dýchanie. Podporuje vstrebávanie železa Stimuluje tvorbu bielych krviniek a tým funkciu bunkovej imunity. Ako silný antioxidant odstraňuje voľné radikály. Mierna hypovitaminóza sa prejavuje narušením stavby kostí, kazením zubov, deformitami kĺbov, nedostatočnou odolnosťou proti infekciám, únavou. Extrémny nedostatok spôsobuje anémiu, opuch kĺbov a ďasien, krvácavosť mäkkých tkanív a stratu zubov a časté infekcie.
Podporuje vstrebávanie vápnika, čo je základom pre zdravé zuby a kosti. Pomáha udržiavať primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi. Posilňuje imunitný systém (tzv. cytotoxicita makrofágov a aktivita buniek imunitného systému – zabijakov) a pôsobí antikarcinogénne. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k mäknutiu kostí a krivici.
Je potrebný pre ochranu buniek a ako antioxidant. Je zodpovedný za normálny rast a vývin svalov, normálnu funkciu krvného obehu, nervového a zažívacieho systému.
Má rozhodnú úlohu pri regulácii cukrov v ľudskom organizme. Tvorí jadro inzulínovej molekuly. Poruchy inzulínu spôsobujú jednu z najčastejších chorôb – cukrovku. Zinok sa nachádza vo vysokom množstve aj v očných tkanivách , kde sa podieľa na prenose fotochemických reakcií do nervového systému. Preto sa často porucha metabolizmu zinku v pankrease prejavuje aj poruchami zraku. Okrem toho má zinok významnú úlohu aj pri činnosti imunitného systému.
Je rastlinný alkaloid. Je to stimulant centrálnej nervovej sústavy. Má povzbudzujúce účinky na centrálnu nervovú sústavu. Ovplyvňuje vylučovanie melatonínu a tým pôsobí proti spánku. Používa sa ako stimulant na zvýšenie športového výkonu.
Pôsobí proti chronickej únave.
Je neesenciálna aminokyselina, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín. Pri nedostatku sacharidov chráni svalové bunky pred odbúravaním proteínov a tým aj svalovú hmotu.
Prírodná látka ktorá zintenzívňuje premenu tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny a tým umožňuje ich prechod cez mitochondriálnu membránu do mitochondrií, kde sa z nich tvorí energia. Považuje sa za jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov tukov. Podporuje výdrž, dodáva energiu a regeneruje svalstvo.
Je aminokyselina, ktorá sa zúčastňuje na metabolických procesoch v mozgu. Pôsobí ako silný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy. Zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody. Pripravuje organizmus na zvýšenú záťaž. Podporuje prekrvovanie mozgu a optimalizuje prenos nervového vzruchu.
Extrakt zo zrelých plodov obsahuje stimulačné látky ako kofeín a teofylín. Kofeín v guarane sa vstrebáva postupne a preto účinkuje dlhšie. Obsah kofeínu v plodoch guarany dosahuje až 6 % (v káve sú to maximálne 2 %). Teofylín účinkuje podobne ako kofeín, ale postupne a dlhší čas. Guarana pôsobí na organizmus povzbudzujúco adodáva telu energiu. Podporuje fyzickú a psychickú vitalitu a prospieva aj metabolizmu tukov. Prispieva k normálnej činnosti tráviaceho traktu a podporuje správnu funkciu imunitného systému. Zvyšuje koncentráciu a zlepšuje náladu. Ideálne je požívať guaranu v doobedňajších hodinách. Nástup účinku je až po cca 1 hodine a účinok trvá obvykle 6-8 hodín.
Obsahuje širokú paletu účinných látok. Ide hlavne o saponíny, polysacharidy, antioxidanty a peptidy. Pôsobenie všehoja na ľudský organizmus je veľmi komplexné. Bolo publikovaných viac ako 500 vedeckých štúdií o účinkoch, ktoré preukázali pozitívny účinok na obehovú sústavu, centrálnu nervovú sústavu, žľazy s vnútorným vylučovaním či imunitný systém. Adaptogénne účinky sú pripisované hlavne zmenám v absorbcii kyslíka tkanivami a prechodnej zmene metabolizmu cukrov a tukov.
Extrakt zo semien kávovníka v zrelom zelenom stave, ktoré nie sú pražené a preto obsahujú väčšie množstvo účinných látok. Zelená káva zlepšuje činnosť mozgu, znižuje príjem cukrov do buniek, napomáha vstrebávaniu tukov do krvi a ich vyplavovanie z organizmu. Obsahuje kyselinu chlorogenovú (ester kyseliny kávovej), ktorá pôsobí stimulačne na centrálnu nervovú sústavu, prispieva k lepšiemu metabolizmu cukrov a tukov, podporuje spaľovanie kalórií a normalizuje hladinu cukru v krvi.
Extrakt z listov zeleného čaju (Camelia sinensis) sa používa v tradičnej čínskej medicíne už tisíce rokov na podporu celkového zdravia, pohody a duševnej rovnováhy. Obsahuje hlavne polyfenoly, katechíny a iné antioxidanty. Tieto látky zrýchľujú metabolizmus, napomáhajú bunkám získavať energiu tým, že prispievajú k účinnejšiemu spaľovaniu tukov. Katechíny obsiahnuté v zelenom čaji patria medzi najsilnejšie antioxidanty. Neutralizujú produkty oxidačného stresu voľné radikály a tým zlepšujú vnútorné prostredie. Spolu s kofeínom prispievajú k lepšiemu využitie bunkovej energie z cukrov a tukov a zabraňuje ich ukladanie v organizme. Extrakt z listov zeleného čaju obsahuje aminokyselinu L-theanín, ktorá má mierne psyhoaktívne vlastnosti – navodzuje aktivitu alfa vĺn v mozgu. Tie dokážu zmierniť stres, podporiť relaxáciu, dokonca upraviť krvný tlak.
Ako funguje?

Energizujúca zmes

Postupným uvoľňovaním jednotlivých zložiek v tele sa zabezpečí dlhotrvajúci efekt a pocit energie a vitality po dobu viac ako 8 hodín.

PRO+ BENEFITY

ENERGY BLEND

Obsahuje vitalizujúcu zmes

VEGAN FRIENDLY

Vhodné pre vegánov

Bez pridaného cukru

Vhodné pre lowcarb nadšencov

100% PRÍRODNÉ

Vyrobené bez umelých konzervantov
Aminokyseliny obsiahnuté v nápoji dodávajú energiu najmä svalovým bunkám a v spolupráci s kofeínom sa ich efekt znásobuje, vďaka čomu bude badať zlepšenie aj na vašej fyzickej kondícii.
Kombinácia zeleného čaju, kyseliny jablčnej a zelených kávových zŕn významne napomáha vášmu tráviacemu systému. Stimuluje antioxidačné a antibakteriálne aktivity, urýchľuje metabolizmus a napomáha tak pri spaľovaní tukov a detoxikácii organizmu.
S fyzickou aktivitou sa zvýši aj vaša mentálna výkonnosť. Prítomnosť guarany v nápoji nielenže znižuje únavu, ale napomáha zlepšovať pamäť a schopnosť učiť sa. Zvyšuje bdelosť, koncentráciu a aktívnu pozornosť (focus).
Tým, že sa zbavíte stresu, únavy a vyčerpania, vitalita vášho tela sa prejaví aj na vašej fyzickej kráse a schopnosti robiť bežné činnosti oveľa efektívnejšie.
Účinky kórejského ženšena navodzujú rovnováhu všetkých životných funkcií vášho tela, výsledkom čoho je harmónia medzi mentálnym a fyzickým zdravým, vaša pohoda a vyrovnanosť.

Balenie
až na 50 dní

Objem
fľaše 500 ml

Dávkovanie
1-krát denne 10 ml

Po otvorení
uchovávať v chlade

Ako vznikol Winson Energy PRO+?

Za 25 rokov svojho pôsobenia som od stovky ľudí dostával denne tú istú otázku: „Andy, ako mať počas dňa dostatok energie na zvládnutie všetkých povinností?“

Dlho som bádal a skúmal, ako by som mohol svetu priniesť zdroj vitality a potrebnej energie, ktorý by bol extrémne účinný a zároveň absolútne prírodný.

Podarilo sa! Po rokoch konzultácií s domácimi a zahraničnými odborníkmi na zdravie a výživu uzrel v roku 2019 svetlo sveta Winson Energy.

Ako reakcia na potreby súčasnej doby vznikol v roku 2021 úplne nový Winson Energy PRO+. Pôvodné zloženie sme vylepšili o ešte viac vitamínov a potrebných zložiek, ktoré si naše telo dnes žiada. Obohatili sme ho o vitamín D3 a vitamín C, ktorého podiel sme zvýšili až štvornásobne.

Čo hovoria tí, ktorí Winson Energy vyskúšali?

Kali

Raper

Aron MITU Tesfaye

Profesionálna lektorka tanca

Zuzana Haasová

Herečka a speváčka

Namiešaj si svoj drink!

S Winson Energy si možno pripraviť aj rôzne nápoje, ktorých prípravu zvládnete pohodlne doma sami, a tak si jeho účinky možno vychutnať naozaj štýlovo. Inšpirujte sa 4 receptami od nášho profesionálneho barmana:

Winson
tea

10 ml Winson Energy PRO+
120 ml zeleného čaju
5 ml citrónovej šťavy
2 ks klinčekov
½ škorice
med

Carrot Winson Energy

10 ml Winson Energy PRO+
50 ml mrkvového džúsu
20 ml sódy
5 ml citrónovej šťavy

Bite
it

10 ml Winson Energy PRO+
20 ml sódy
50 ml ananásového džúsu
5 ml citrónovej šťavy

Mango
passion

10 ml Winson Energy PRO+
50 ml mangového džúsu
20 ml Tonic

Garancia vrátenia peňazí do 30 dní

100% Garancia vrátenia peňazí! Veríme v prémiovú kvalitu nášho produktu, preto ponúkame garanciu vrátenia peňazí do 30 dní.
Shopping Basket