Každý váš sen, je aj náš sen

Spoznajte tím Akadémie Andyho Winsona

Pomáhame meniť ľudské životy!

Poslanie a filozofia

Naším poslaním je vytvárať šťastných, úspešných a slobodných ľudí cez dosahovanie ich cieľov. Vždy keď sa rozhodnete uskutočniť zmenu vo svojom živote, máte našu podporu.
Veríme, že v každom sa ukrýva obrovský potenciál, ktorý stačí odomknúť a aktivovať.
Potom neexistuje už nič, čo by vás mohlo zastaviť.

To, čo učíme aj žijeme.
Neustále na sebe pracujeme, vzdelávame sa a vylepšujeme naše služby. Každým vaším krokom vpred sa tak posúvame aj my.

Keď rastiete vy, rastieme aj my

Aj vďaka vám sa nám darí neustále zlepšovať a pomáhať čoraz viac ľuďom naplniť svoje najtajnejšie túžby
Špecializovaných tréningov
1
Rozdaných úsmevov
1
Absolventov
1
Rozdaných objatí
1
Splnených snov
1
Fanúšikov na sociálnych sieťach
1
Zmenených životov
1
Videní videí
1

Kde to všetko začalo...

„Mal som 18 rokov. Všetko išlo v mojom živote ako po masle. Dokončenie gymnázia, vysoká škola, svadba s mojou milovanou. Pričuchol som k svetu financií, spolupracoval som s MLM a pomáhal ľuďom v ťaživej finančnej situácií. Konzultoval som finančné úspory s milionármi. Bavilo ma to a všetko mi to dávalo zmysel.

Svoj bežný pracovný život som spestroval prednáškami, workshopmi a seminármi pre svoj tím a MLM. Vtedy som objavil schopnosť odovzdávať ľuďom zložité motivačné návody ľudským spôsobom. Moje tímy zažívali úspech a obrovský rast. Následne prišla ponuka pracovať v nadnárodnej firme na pozícii obchodného manažéra. Do mesiaca sme sa sťahovali do Rumunska.

ČÍTAŤ VIAC

Všetky naše úspory sme investovali do budúceho života v zahraničí a naplnenie môjho životného sna - vybudovať niečo nadčasové na svetovej úrovni, čo nám zabezpečí lepší život, možnosť cestovať a užívať.

Písal sa rok 2008 a sotva pár mesiacov po našom prisťahovaní na svetovú ekonomiku kríza. Spočiatku som si myslel, že sa ma to netýka a spoločnosť stojí na pevných základoch. Obrat nastal v okamihu, keď mi neprišla výplata. A potom znova a znova. Zo dňa na deň som sa ocitol bez príjmu. Musel som platiť nájom, životné náklady, školu...

Dostal som sa do najťaživejšej situácie v mojom živote. Všetky úspory boli preč. S obrovským ponížením sme sa vrátili späť na Slovensko. Začal som sa stretávať s ľuďmi, ktorí trávili čas vysedávaním doma. Chodil som do baru a rozoberal, čo robia politici zle. Netrvalo dlho a prišla manželská kríza. Zmocnil sa ma pocit viny, stratil som dôveru v seba a aj druhých.

Jedno ráno, keď mi rodina uštedrila vyčítavé pohľady a premýšľal som, ako ďalej, spomenul som si na plagát Arnolda Schwarzeneggera z mojej detskej izby. On to nikdy nevzdal, povedal som si. Uvedomil som si, že nemôžem čakať na pomoc od systému či iných. Musím začať od seba.

Píšem si denník. Stanovujem harmonogram a plán. Znovu aplikujem do života to, čo už som dlhé roky poznal, ale nepoužíval som to. Šetrím každú korunu na semináre s úspešnými. Stretávam sa so špičkami a lídrami danej doby. S pokorou sa učím a aktivujem know-how. Všetko testujem v praxi. Niečo mi funguje, niečo nie.

Otváram svoj príbeh svetu. Začali mi chodiť pozvánky, aby som prednášal. V roku 2013, keď prišla žiadosť o školenie firmy mi to došlo.
Akadémia úspechu. Založím Akadémiu Andyho Winsona. Všetky svoje roky, skúsenosti z pádov a všetko, čo mi život nadelil vkladám do Akadémie. Nemám tím ľudí, asistentku, len sám seba.

Na zelenej lúke budujem niečo, od čoho ma mnohí odhovárajú, no ja verím svojmu snu. Začínam publikovať svoje myšlienky, návody, píšem e-booky. Záujem bol obrovský. Nie som v tom sám, ktorý si prešiel pádom. Sú nás stovky, tisíce.

Robilo mi radosť, keď som videl ako sa ľudia okolo mňa dostávajú z dna. Dávalo mi to obrovskú silu ísť ďalej. Uvedomil som si, že jeden pád nedefinuje našu budúcnosť. Vždy máte možnosť voľby.

Stojím na pódiu a pozerám sa do očí tisícom ľudí. Cítim spokojnosť a obrovskú vďačnosť. Splnil sa mi sen.

Za tým, čo robím už nie je túžba dosiahnuť úspech, je to komunita ľudí, ktorí chcú od života viac a moje poslanie pomôcť im dosiahnuť všetko, po čom túžia."

„Tvoj život je dar, ktorý si dostal. Buď preto jeho najlepším správcom.“

Andy Winson

Majiteľ a zakladateľ Akadémie Andyho Winsona

„Značka Andy Winsona už nie som len ja. Je to tím úžasných a ambicióznych ľudí, ktorí mi umožňujú neustále rásť a odovzdávať moje skúsenosti, rady a návody stále väčšiemu počtu ľudí.“

Spoznajte náš tím

Valér
Ferko

PR manažér

Roman
Ragala

Tréner, kouč, NLP Master

Agáta
Galovič

Kouč

Kateřina
Galasová

HR manažér

Petra
Gabaríková

Marketing manažér

Lukáš
Gregor

Programátor, vývojár

Jakub
Galas

Technická podpora

Monika
Betincová

Grafický dizajnér

Roman
Šimák

Produkcia

Matej
Zavadzan

Kamera, zvuk, strih

Janka
Ševčíková

Finančný riaditeľ

Vladimíra
Kaštílová

Back office

Ladislav
Dudák

Strih

Tvoje miesto

Tvoje nadanie

Si v niečom výnimočný, máš talent, ktorý by si chcel uplatniť v našom tíme a zároveň osobnostne a profesne rásť? Napíš nám!