Sieťový marketing novej generácie

Získajte finančnú a časovú slobodu v biznise 21. storočia

Spoznajte najnovšie svetové stratégie, ktoré sa nikde inde nedozviete od špičkových odborníkov na sieťový marketing a budovanie tímov

23. - 24. 3. 2024

Hotel Senec, Senec

Čítate tieto riadky, pretože ste sledovali špeciálne vysielanie a...

STE NA SPRÁVNOM MIESTE!

Sieťový marketing je ideálna príležitosť, ako dosiahnuť finančnú a časovú slobodu. Stačí aplikovať tie správne princípy a postupovať podľa stratégií tých, ktorým sa to už podarilo. Poďte do toho!

„MLM môže vyriešiť ekonomickú krízu. Je to totiž šanca pre každého.“

Bill Gates

Spoločnosť aktuálne nabieha do obdobia ekonomickej krízy a recesie. Dopady budú pre mnohých likvidačné a skôr či neskôr zanikne viacero firiem.

Prognózy v prípade obchodného modelu MLM sú však opačné.

Kým iní prepúšťajú, vaša MLM firma vám “padáka” nedá a tiež máte istotu, že vaše miesto nikto nenahradí.

Je to najdynamickejšie rastúci biznis a šanca, že by takáto spoločnosť skrachovala je veľmi malá, pretože keď rastiete vy, rastie aj ona.

Okolnosti a trh ešte nikdy nepriali sieťovému marketingu viac ako dnes. Oproti tradičným biznisom tak máte v rukách obrovskú výhodu a náskok. Ako to dokážete využiť?

Dosiahnite úspech v sieťovom marketingu najmodernejšími metódami bez toho, aby ste museli donekonečna “otravovať ľudí“!

Vaša cesta úspešného a finančne nezávislého sieťového marketéra začína o
deň
hodín
minút
sekúnd

SIEŤOVÝ MARKETING = ZDROJ FINANČNEJ SLOBODY

Nevyžaduje si to vysokú vstupnú investíciu a v konečnom dôsledku nepotrebujete na to titul z vysokej školy. Síce nedostávate fixný plat, ale máte istotu, že za to, čo urobíte, dostanete zaplatené. V podstate tu neexistuje finančný strop.

Sieťový marketing ako jeden z mála pracovných príležitostí umožňuje vytvoriť si pasívny príjem, a tým získať čas, peniaze a SLOBODU.

Je stavaný tak, že odmeňuje aktívnych, a pokiaľ chcete získať časovú a tiež finančnú slobodu, musíte byť disciplinovaný, vytrvalý a ochotný si vyhrnúť rukávy. V sieťovom marketingu vás nikto nebude hnať, je to o vašej vlastnej zodpovednosti a prístupe.

Bič v rukách držíte vy sami, pretože:

Sieťový marketing je funkčný podnikateľský model a na to, aby sa z neho stal automat na peniaze si to vyžaduje:

Túžbu rásť

Najväčšiu hodnotu pre firmu majú ľudia, ktorí chcú húževnato na sebe pracovať a posúvať sa neustále vpred. Každodenne zdokonaľujú svoje zručnosti a schopnosti, ktoré skôr či neskôr začnú prinášať želateľné výsledky.

Odvahu prevziať zodpovednosť

Skutočný líder vie počúvať, je odvážny, je ľudský, ale aj prísny. Je veľkorysý, ale aj skromný, dokončuje a dáva zo seba vždy 100 %. A čo je najdôležitejšie, znáša následky za svoje rozhodnutia. Vtedy sa stáva niekým, koho sú ľudia ochotní nasledovať.

Ochotu postaviť sa strachom

Strach z odmietnutia, strach zo zlyhania a strach z úspechu sú najčastejšie dôvody, prečo mnohí nedokážu vystúpiť na vrchol. Pri tejto práci nevydržíte dlho, pokiaľ sa nepostavíte tvárou v tvár všetkým prekážkam.

Úspech v klasickom podnikaní je založený na súperení a konkurencii. Úspech v sieťovom marketingu je založený na spolupráci a vzájomnej podpore.

„Na bezplatnom školení všetci spia. Na platenom školení všetci počúvajú. MLM zámerne stojí na ľuďoch, ktorí dopredu zaplatia určitú cenu, aby sa naučili veci, ktoré potrebujú k dosiahnutiu svojich cieľov.“

Jay Van Andel

ČO VÁS NA TRÉNINGU ČAKÁ?

Objavíte svoj potenciál

V biznise akým je MLM jednoducho prídu okamihy, kedy si budete klásť otázky: “Dokážem to?, Mám na to? Má to vôbec význam?” a vtedy musíte zahodiť všetky pochybnosti a nájsť v sebe vnútorné zdroje, ktoré vám v tom pomôžu. A verte, že ich máte v sebe, len ich musíte objaviť.

Naskočíte na vlnu inovácií

Sú princípy, ktoré platia a budú vždy platiť. Avšak tak ako sa mení doba, mení sa aj biznis a pokiaľ chcete uspieť, musíte inovovať a chytiť správnu vlnu. Spoznáte najnovšie nástroje a spôsoby, ako oslovovať klientov, rozširovať svoju štruktúru a zvýšiť úspešnosť vašich predajov.

Stanete sa magnetom na ľudí

Zistíte, ako sa stať prirodzeným magnetom pre šikovných a ambicióznych ľudí. Ako ich pritiahnuť a čo je ešte dôležitejšie, ako ich udržať a vybudovať dlhodobú fungujúcu spoluprácu.

Pozrieme sa na koreň vášho systému práce

Kľúčovým aspektom vášho úspechu je systém práce. Je to niečo, čo prináša istotu a stabilitu vášmu tímu a zabezpečuje systematický rast. Pokiaľ vám funguje a prináša žiaduce výsledky, gratulujem vám. Ak nie, je potrebné ho zmeniť a pozrieť sa na to, ako to robia tí najlepší lídri.

Spustíte lavínu

Keď každý deň bude padať na to isté miesto jedna snehová vločka po druhej, je len otázka času, kedy sa spustí nezastaviteľná lavína. Krok po kroku si vypracujete stratégiu, vďaka ktorej sa vaša sieť začne rozrastať sama a prinášať žiaduce výsledky.

Postavíte sa zoči voči vašim obavám

Spoznáte svoje limitujúce presvedčenia a postavite sa čelom prekážke. Budete postavený pred vaše najväčšie strachy, ktoré vám doteraz bránili posunúť sa vpred.

A k tomu všetkému:

Skvelá referencia je to, na čom stojí úspech obchodného modelu MLM. Nedajte preto len naše slová. Skúsenosti a výsledky tých, ktorí absolvovali tréning hovoria za všetko!

Tréning bol super, doporučujem každému, kto to myslí vážne s MLM. Mnoho vecí využijem vo svojom tíme a zmením postoj k členom. Dala som si záväzok voči sebe samej, že sa posuniem na vyššiu úroveň a verím, že to dokážem.
Blanka Lovecká
Učiteľka
Množstvo pozitívnej energie, akcie pohybu ma doviedlo k uvedomeniu, že keď budem zdolávať a odbúravať svoje strachy a trémy pravidelne, budem úspešná nielen v podnikaní. Nakoľko som v MLM nováčik, všetko čo bolo povedané je pre mňa obrovskou hnacou silou. Andy, si ma dostal do bodu, kedy verím a viem, že budem napredovať.
Miriam Debnárová
Zdravotná sestra
Tréning úžasný, pochopila som MLM úplne z iného pohľadu. Ďakujem, som líder. Vidím nielen ja výsledky, ale všetci okolo. Prednášala som a prišla za mnou koučka a povedala: "super práca, Andy robí fantastickú prácu.
Nikol Bačovská
SZČO
Wau, wau silný zážitok! Pomohol mi uceliť informácie, ktoré som už mala, no v tvojom podaní prišiel ten správny doklik. 15 strán poznámok, ktoré sú všetky v hlave a ready to aplikovať. Skvelá práca Andy! Išla som sem s predsudkami: čo nové mi to už len môže dať? No všetko... toto fakt musíš zažiť! A som vďačná, že som bola pri tom.
Jana Hudecová
Forever
Ďalší tréning, ktorý ma posunul a vysvetlil veci o ktorých som pochybovala. Dokonale vysvetlené MLM.
Naďa Jakubičková
Vedúca prevádzky
Perfekte štruktúrovaný tréning. Prišla som s tímom, počuli, čo ich učím od teba aj aj ja som sa naučila nové info, ktoré aplikujem do praxe. Budujem obchod online v 15 krajinách a naučiť ľudí budovať si vzťahy online je výzvou a je preto pre mňa veľmi dôležité zúčastňovať sa seminárov. Tie tvoje sú transformačné, ďakujem.
Zuzana Egyed
Globalgroup
Príliv energie a inšpirácie! Potvrdil mi, že to robím správne, už len doťahovať veci do konca.Tvoje tréningu sú jedinečné a inovačné v tejto dobe. Je super, že prinášaš nové pohľady na MLM, povýšil si ho.
Tatiania Bochničková
SZČO
Hodne silných momentú, hodne návodú. Pomohol mi v tom, že postoj vedení a prodej jsou znalosti, které spolu souvisí když mi kdysi říkali o postoji, nikdy jsem to nechápal. Andy moc děkuji za tvúj přístup k vedení tréninku. Protože jiné školení jsou vždy takové moc teoretické.
Martin Štěpáník
Obchodník
Tréning intenzívny, veľmi praktický, odborný! Prekonal som strach z telefonovania.
Andrzej Pycz
Podnikateľ

Nezáleží na tom, či máte pod sebou stabilný tím ľudí, alebo ešte len začínate.

Stojíte pred historickou príležitosťou a je len na vás, či sa jej chopíte.
Pokiaľ ste lídrom tímu a chcete rásť spoločne ako skupina, vyplňte tento nezáväzný dotazník a využite jeden z našich cenovo výhodných balíkov vstupeniek, ku ktorým viete získať skvelé bonusy.

GOLD

497
 • 1x GOLD vstupenka na 2-dňový tréning Sieťový marketing novej generácie v hodnote 497 €
 • Tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Certifikát o absolvovaní tréningu
 • Sedenie v zadných radách
klasik

VIP

997
 • 1x VIP vstupenka na 2-dňový tréning Sieťový marketing novej generácie v hodnote 997 €
 • VIP taška
 • Tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Certifikát o absolvovaní tréningu
 • Sedenie v predných radách
 • Vstup do VIP zóny
 • Občerstvenie počas celého trvania tréningu
 • 2x Obed
EXKLUZÍV
Upozornenie!
Sieťový marketing nie je zamestnanie, ktoré vám bude prinášať pravidelnú mesačnú mzdu bez väčšej námahy. Je to PODNIKANIE, ktoré si vyžaduje vaše plné zaangažovanie, nasadenie a vášeň. Len tak dokážete dosiahnuť vysnívané výsledky, časovú a finančnú slobodu!

Týmto špeciálnym dvojdňovým tréningom, ktorý bude doslova nabitý najnovšími a najaktuálnejšími prevratnými stratégiami vás budú sprevádzať:

Andy Winson

Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku.

Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Dlhé roky pôsobil vo finančníctve a sieťovom marketingu, kde sa mu podarilo so svojím tímom uzavrieť viac ako 65 000 zmlúv a vybudovať najúspešnejšiu pobočku. Nech bola doba akákoľvek, aj v krízových momentoch dokázal nájsť príležitosti a doviesť tím k excelentným výsledkom.

Pomocou stratégií a overeného systému predaja pomohol už viac ako 20 000 obchodníkom zvýšiť úspešnosť svojich predajov.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makáč vs. Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.

Marián Biesik

Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Líder v recrutingu na českom a slovenskom trhu vo vzdelávaní tímov, ktorých učí novodobé trendy budovania sietí podľa najmodernejších stratégií.

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. 

Počas svojej viac ako 27-ročnej praxe prešiel rôznymi pozíciami. Od obchodného zástupcu, manažéra, cez riaditeľa obchodu až po projektového manažéra, riadenia či budovania tímov podnikateľského plánovania a time manažmentu.

Dnes pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Školí najmodernejšie systémy lídrovstva, ktoré umožňujú ľahšie vedenie, motivovanie a nábor nových ľudí do tímu. 

Bezpečné prostredie
Našim cieľom je počas tréningu zabezpečiť každému účastníkovi maximálne bezpečné a nezávislé prostredie pre svoj rast a vzdelávanie. Z tohto dôvodu je zakázané prezentovať vlastnú tvorbu, produkty, stránku alebo skupiny za účelom sebapropagácie či náboru nových členov. Akékoľvek verbovanie, menovanie či propagovanie vlastných služieb a produktov nie je prípustné. V prípade nerešpektovania pravidiel budete z tréningu vylúčený.
Časté otázky:

Budete potrebovať len dobrú náladu a otvorenú myseľ!

Vstupenka nie je prenosná a možno ju využiť len v daný termín tréningu.

Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, pracujete v MLM alebo ešte len začínate, no myslíte s týmto biznisom vážne a chceli by ste dosahovať žiaduce výsledky, tento tréning JE pre VÁS. 

Tréning bude prebiehať od 9:00 – 20:00 v 2 – 2,5 hodinových blokoch, medzi ktorými bude 15-minútová prestávka + prestávka na obed (1 hod.).

Shopping Basket