líder novej generácie

líder novej generácie

Objavte spôsob ako efektívne riadiť svoj život k dosahovaniu cieľov a staňte sa inšpiráciou pre ďalšie generácie

Získajte praktické zručnosti, ako doviesť svoj tím k vysnívaným výsledkom!

21. - 22. 10. 2023

Holiday Inn, Trnava

Čítate tieto riadky, pretože ste sledovali špeciálne vysielanie a...

STE NA SPRÁVNOM MIESTE!

Sieťový marketing je ideálna príležitosť, ako dosiahnuť finančnú a časovú slobodu. Stačí aplikovať tie správne princípy a postupovať podľa stratégií tých, ktorým sa to už podarilo. Poďte do toho!

Čas beží! Tréning je už za dverami a cena vstupeniek čoskoro stúpne

Deň
hodín
minút
sekúnd

Ak cítite, že potrebujete začať robiť veci inak, lepšie, efektívnejšie a zažívať viac radosti, spokojnosti a dosahovať svoje ciele rýchlejšie a jednoduchšie, poponáhľajte sa. 

Získajte zručnosti LÍDRA NOVEJ GENERÁCIE už tento víkend a doveďte k úspechu nielen seba, ale aj ľudí, na ktorých vám záleží

Líder je človek, ktorý vás zavedie tam, kam by ste sa sami neodvážili ísť.

Doba sa rapídne mení a s ňou aj biznis, systém práce a vedenia tímov.

Aby ste získali ambicióznych ľudí do tímu, už nestačí mať skvelý produkt a atraktívny odmeňovací systém.

Ak chcete pritiahnuť tých správnych hráčov a zároveň ich udržať vo svojom tíme, musíte byť pre nich inšpiráciou a vzorom.

Len tak sa dokážu nadchnúť pre vašu myšlienku a budú vás nasledovať za každých okolností.

Vodcovské schopnosti sa ukrývajú v každom človeku a pokiaľ sa rozhodnete ich systematicky rozvíjať, stanete sa aj vy magnetom na správnych ľudí a príležitosti.

Staňte sa lídrom novej generácie, ktorý dokáže flexibilne reagovať na neustále sa meniace podmenky dnešnej doby a dostatočne motivovať a viesť ľudí k naplneniu veľkých vízii a cieľov.

Spoznajte najmodernejšie stratégie, ktoré viete uplatniť vo svojom živote tak, aby ste dokázali vyrásť a uspieť práve v tomto období.

Vaša cesta úspešného a moderného lídra začína o:
Dní
hodín
minút
sekúnd

Čítate tieto riadky, pretože hľadáte spôsob ako si udržať laserový fokus na kľúčových aktivitách, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele aj ciele vášho tímu bez stresu a zbytočného napätia.

Objavte inovatívne riešenia, ktoré fungujú práve v dnešnej dobe a staňte sa lídrom novej generácie! Nezáleží na tom, či máte pod sebou stabilný tím ľudí, alebo hľadáte spôsob, ako riadiť svoj vlastný život.

Aj vy sa dokážete stať lídrom, ktorý inšpiruje davy. Stačí ak máte v sebe:

Túžbu rásť

Najväčšiu hodnotu pre firmu majú ľudia, ktorí chcú húževnato na sebe pracovať a posúvať sa neustále vpred. Každodenne zdokonaľujú svoje zručnosti a schopnosti, ktoré skôr či neskôr začnú prinášať želateľné výsledky.

Odvahu prevziať zodpovednosť

Skutočný líder vie počúvať, je odvážny, je ľudský, ale aj prísny. Je veľkorysý, ale aj skromný, dokončuje a dáva zo seba vždy 100 %. A čo je najdôležitejšie, znáša následky za svoje rozhodnutia. Vtedy sa stáva niekým, koho sú ľudia ochotní nasledovať.

Ochotu postaviť sa strachom

Strach z odmietnutia, strach zo zlyhania a strach z úspechu sú najčastejšie dôvody, prečo mnohí nedokážu vystúpiť na vrchol. Pri tejto práci nevydržíte dlho, pokiaľ sa nepostavíte tvárou v tvár všetkým prekážkam.

„Skutočný líder je ten, kto inšpiruje ostatných, povzbudzuje ich a vedie ich smerom k vytváraniu vlastnej výnimočnosti.“

Robin Sharma
Zažijete úplne nový tréning v exkluzívnej kooperácii s expertom na biznis development firiem a tímov - Mariánom Biesikom.

Ak ste sa zúčastnili tréningu Sieťový marketing novej generácie, na tomto tréningu by ste rozhodne nemali chýbať, pretože opäť raz posuniete svoje schopnosti a zručnosti na nový level.

Tento tréning nie je určený iba pre ľudí v sieťovom marketingu, ale aj pre predajcov, podnikateľov a každého, kto túži byť inšpiráciou pre druhých a viesť ich k úspechu.

ČO VÁS NA TRÉNINGU ČAKÁ?

A k tomu všetkému:

Objavíte svoj potenciál

V živote každého človeka prichádzajú okamihy, kedy si kladie otázky: „Dokážem to?, Mám na to? Má to vôbec význam?“ Vtedy musíte zahodiť všetky pochybnosti a nájsť v sebe vnútorné zdroje, ktoré vám v tom pomôžu. A verte, že ich máte v sebe, len ich musíte objaviť.

Naskočíte na vlnu inovácií

Sú princípy, ktoré platia a budú vždy platiť. Avšak tak ako sa mení doba, mení sa aj biznis a pokiaľ chcete uspieť, musíte inovovať a chytiť správnu vlnu. Spoznáte najnovšie nástroje a spôsoby, ako oslovovať klientov, rozširovať svoju štruktúru a zvýšiť úspešnosť vašich predajov.

Stanete sa magnetom na ľudí

Zistíte, ako sa stať prirodzeným magnetom pre šikovných a ambicióznych ľudí. Ako ich pritiahnuť a čo je ešte dôležitejšie, ako ich udržať a vybudovať dlhodobú fungujúcu spoluprácu.

Skvelá referencia je to, na čom stojí úspech každého biznisu a obchodného modelu. Nedajte preto len naše slová. Skúsenosti a výsledky tých, ktorí absolvovali tréning hovoria za všetko!

Tréning bol super, doporučujem každému, kto to myslí vážne s MLM. Mnoho vecí využijem vo svojom tíme a zmením postoj k členom. Dala som si záväzok voči sebe samej, že sa posuniem na vyššiu úroveň a verím, že to dokážem.
Blanka Lovecká
Učiteľka
Množstvo pozitívnej energie, akcie pohybu ma doviedlo k uvedomeniu, že keď budem zdolávať a odbúravať svoje strachy a trémy pravidelne, budem úspešná nielen v podnikaní. Nakoľko som v MLM nováčik, všetko čo bolo povedané je pre mňa obrovskou hnacou silou. Andy, si ma dostal do bodu, kedy verím a viem, že budem napredovať.
Miriam Debnárová
Zdravotná sestra
Tréning úžasný, pochopila som MLM úplne z iného pohľadu. Ďakujem, som líder. Vidím nielen ja výsledky, ale všetci okolo. Prednášala som a prišla za mnou koučka a povedala: "super práca, Andy robí fantastickú prácu.
Nikol Bačovská
SZČO
Wau, wau silný zážitok! Pomohol mi uceliť informácie, ktoré som už mala, no v tvojom podaní prišiel ten správny doklik. 15 strán poznámok, ktoré sú všetky v hlave a ready to aplikovať. Skvelá práca Andy! Išla som sem s predsudkami: čo nové mi to už len môže dať? No všetko... toto fakt musíš zažiť! A som vďačná, že som bola pri tom.
Jana Hudecová
Forever
Ďalší tréning, ktorý ma posunul a vysvetlil veci o ktorých som pochybovala. Dokonale vysvetlené MLM.
Naďa Jakubičková
Vedúca prevádzky
Perfekte štruktúrovaný tréning. Prišla som s tímom, počuli, čo ich učím od teba aj aj ja som sa naučila nové info, ktoré aplikujem do praxe. Budujem obchod online v 15 krajinách a naučiť ľudí budovať si vzťahy online je výzvou a je preto pre mňa veľmi dôležité zúčastňovať sa seminárov. Tie tvoje sú transformačné, ďakujem.
Zuzana Egyed
Globalgroup
Príliv energie a inšpirácie! Potvrdil mi, že to robím správne, už len doťahovať veci do konca.Tvoje tréningu sú jedinečné a inovačné v tejto dobe. Je super, že prinášaš nové pohľady na MLM, povýšil si ho.
Tatiania Bochničková
SZČO
Hodne silných momentú, hodne návodú. Pomohol mi v tom, že postoj vedení a prodej jsou znalosti, které spolu souvisí když mi kdysi říkali o postoji, nikdy jsem to nechápal. Andy moc děkuji za tvúj přístup k vedení tréninku. Protože jiné školení jsou vždy takové moc teoretické.
Martin Štěpáník
Obchodník
Tréning intenzívny, veľmi praktický, odborný! Prekonal som strach z telefonovania.
Andrzej Pycz
Podnikateľ
Rezervujte si svoje miesto na tréningu ešte DNES a získajte vstupenku v exkluzívnej AKCII

Na získanie vstupenky v akciovej cene zostáva:

Deň
hodín
minút
sekúnd

GOLD

497
 • 1x GOLD vstupenka na 2-dňový tréning Líder novej generácie v hodnote 497 €
 • Tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Certifikát o absolvovaní tréningu
 • Sedenie v zadných radách
klasik

VIP

997
 • 1x VIP vstupenka na 2-dňový tréning Líder novej generácie v hodnote 997 €
 • VIP taška
 • Tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Certifikát o absolvovaní tréningu
 • Sedenie v predných radách
 • Občerstvenie
 • Obed
EXKLUZÍV
Pokiaľ ste lídrom tímu a chcete rásť spoločne ako skupina, vyplňte tento nezáväzný dotazník a využite jeden z našich cenovo výhodných balíkov vstupeniek, ku ktorým viete získať skvelé bonusy.

Týmto špeciálnym dvojdňovým tréningom, ktorý bude doslova nabitý najnovšími a najaktuálnejšími prevratnými stratégiami vás budú sprevádzať:

Andy Winson

Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku.

Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Dlhé roky pôsobil vo finančníctve a sieťovom marketingu, kde sa mu podarilo so svojím tímom uzavrieť viac ako 65 000 zmlúv a vybudovať najúspešnejšiu pobočku. Nech bola doba akákoľvek, aj v krízových momentoch dokázal nájsť príležitosti a doviesť tím k excelentným výsledkom.

Pomocou stratégií a overeného systému predaja pomohol už viac ako 20 000 obchodníkom zvýšiť úspešnosť svojich predajov.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makáč vs. Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.

Marián Biesik

Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Líder v recrutingu na českom a slovenskom trhu vo vzdelávaní tímov, ktorých učí novodobé trendy budovania sietí podľa najmodernejších stratégií.

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. 

Počas svojej viac ako 27-ročnej praxe prešiel rôznymi pozíciami. Od obchodného zástupcu, manažéra, cez riaditeľa obchodu až po projektového manažéra, riadenia či budovania tímov podnikateľského plánovania a time manažmentu.

Dnes pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Školí najmodernejšie systémy lídrovstva, ktoré umožňujú ľahšie vedenie, motivovanie a nábor nových ľudí do tímu. 

Bezpečné prostredie
Našim cieľom je počas tréningu zabezpečiť každému účastníkovi maximálne bezpečné a nezávislé prostredie pre svoj rast a vzdelávanie. Z tohto dôvodu je zakázané prezentovať vlastnú tvorbu, produkty, stránku alebo skupiny za účelom sebapropagácie či náboru nových členov. Akékoľvek verbovanie, menovanie či propagovanie vlastných služieb a produktov nie je prípustné. V prípade nerešpektovania pravidiel budete z tréningu vylúčený.
Časté otázky:

Budete potrebovať len dobrú náladu a otvorenú myseľ!

Vstupenka nie je prenosná a možno ju využiť len v daný termín tréningu.

Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, máte vlastný biznis, vediete tím ľudí alebo ešte len začínate a túžite dosahovať žiaduce výsledky, tento tréning JE pre VÁS. 

Tréning bude prebiehať od 9:00 – 21:00 v 2 – 2,5 hodinových blokoch, medzi ktorými bude 15-minútová prestávka + prestávka na obed (1 hod.).

Shopping Basket