Dosahujte úspechy s elánom a vitalitou každý jeden deň!

10xe_virtulive

Objavte svoj nekonečný zdroj energie a sily

Skoncujte raz a navždy s únavou a vyčerpanosťou! Získajte kontrolu nad sebou, vitalitu, energiu a silu hory prenášať!

26. 2. 2022

Od rána do večera večne vyšťavený

Ranné vstávanie nepatrí medzi vaše obľúbené činnosti. Bez kávy či energeťáku si neviete predstaviť život. Do všetkého sa musíte doslova nútiť a kým sa do niečoho pustíte, trvá to celú večnosť. 

Doprajete si výdatné raňajky, tie sú predsa základom, cez deň neustále niečo chrúmete, veď do obeda ďaleko a deň zakončíte bohatou večerou a chrumkavým snackom pri televízore.

Zásoby nadbytočnej energie uložené v tukových faldoch radšej prekryjete voľným oblečením. Predstava leta a plavkovej sezóny vám naháňa hrôzu. Pri pohľade na seba v zrkadle veru nie ste nadšený.

Chcelo by to zmenu. To už dávno viete. Možno ste sa o ňu aj pokúsili, ale nevyšlo to. Byť aktívny, športovať a viac sa hýbať, zdravšie sa stravovať a mať tak dostatok energie a vitality na zvládnutie všetkých povinností dňa. Avšak zmeny sú vyčerpávajúce a popri každodenných povinnostiach vám na ne nezostáva čas a ani energia. 

Mávate často pocit, že sa vám do ničoho nechce?

Zvládli to už mnohí pred vami, dokážete to aj vy! Poďte na to! Transformujte svoje návyky, získajte energiu aj vysnívanú postavu!

Deň, počas ktorého objavíte zdroj nevyčerpateľnej energie prichádza:

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Kam až to musí zájsť, aby ste konečne povedali STOP!?

Vaše telo aj okolie vám neustále vysiela signály. Vo svojom vnútri veľmi dobre viete, že niečo nie je tak, ako by malo byť. Poznáte to? Únava a vyčerpanie, stres a nedostatok času, nevhodná strava a prejedanie sa, skoro žiaden pohyb, zdravotné problémy, chýbajúca motivácia a odhodlanie čokoľvek s tým spraviť.

Žijeme v dobe, ktorá na nás vyvíja neustály tlak. Ako ho ustáť? Ako mať energiu, vitalitu a sviežu myseľ za každých okolností? Je to vôbec možné?

Každá cesta začína prvým krokom. Je len na vás, kedy sa ho rozhodnete urobiť, vykročiť, postupne sa rozbehnúť a možno aj vzlietnuť. Pretože aj vo vás sa ukrýva nekonečný zdroj energie. Stačí ho len objaviť a aktivovať.

Tréning na ktorom skoncujete s únavou a neefektívnymi návykmi. Pocítite príliv energie a získate návod, ako si ju udržať za každých okolností.

Nastoľte rovnováhu a energiu v štyroch základných pilieroch zdravého životného štýlu:

Správne nastavená myseľ

Je základom k dosiahnutiu vašich cieľov a úspechov. Najčastejším dôvodom, prečo mnohí nevytrvajú na ceste nového životného štýlu a rýchlo spadnú naspäť do starých koľají je, že nevyužívajú silu psychológie.

Je to o pravidelných návykoch, ktoré si vytvárate na základe vašich presvedčení. Kľúčom k trvalej zmene je preto porozumieť vašim vzorcom správania. Zbaviť sa postupov, ktoré nefungujú a využívať tie, ktoré sú naopak pre vás efektívne.

Uvedomenie si týchto vecí vám dodá neobmedzenú slobodu, pretože začnete mať nad jednotlivými krokmi kontrolu.

Stravovacie návyky

Čo ješ, tým sa stávaš. Stavebné prvky pre naše telo pochádzajú práve z toho, čo si vkladáme do úst. Správne volenou stravou si dokážeme udržať zdravie a vitalitu, podporiť imunitu a dokonca predĺžiť život. Preto je veľmi dôležité, čo si nakladáme na tanier. A tiež akým spôsobom jeme, rýchlo v zhone alebo si doprajeme dostatok času a venujeme pozornosť každému sústu.

Výživa je základným zdrojom našej energie. Od nej závisí, či sa cítime vyčerpaný alebo vitálny. Nastavením správnych stravovacích návykov a racionálnej výživy získate prístup k vášmu zdroju energie.

Pravidelná pohybová aktivita

Komfort a pohodlie, televízia, počítače a mobily nás posadili na zadok. V dnešnej dobe trpí väčšina populácie nedostatkom pohybu. Pritom je kľúčovým a priam nevyhnutným pre udržanie správneho fyzického aj psychického fungovania našej bytosti.

Nejde len o spaľovanie kalórií. Pravidelné cvičenie aspoň 30 minút denne je najúčinnejšou formou prevencie voči chorobám. Pri pohybe sa vylučujú hormóny šťastia, začnete sa cítiť naplnený a spokojný sami so sebou. A hlavne plný energie, vitality a chuti do života.

Nemusíte byť hneď olympionikom a podávať heroické výkony, každý si dokáže nájsť primeranú pohybovú aktivitu, ktorú bude vykonávať s radosťou.

Oddych a relax

Vedieť si oddýchnuť a zregenerovať, je rovnako dôležité ako správne stravovacie návyky a pohybová aktivita. Nájdite si aktivitu, pri ktorej vypnete a zrelaxujete, či už pri dobrej knihe alebo filme, tvorivých prácach, jóge alebo vychádzke v prírode. Je dôležité nechať oddychovať nielen naše telo, ale aj myseľ.

Určite by ste nemali podceňovať kvalitný spánok. Ak sa počas noci nedostanete na dostatočne dlhú dobu do fázy hlbokého spánku, zobudíte sa vyčerpaný a neoddýchnutý, a to predsa nechcete.

Prevezmite kontrolu nad svojim životom a zmeňte ho na nepoznanie!

Ráno vyskočíte z postele na rovné nohy. Svoj deň naštartujete príjemnými rannými rituálmi a plný elánu sa pustíte do každodenných povinností a priorít. V pohode venujete čas sebe aj svojim najbližším. Už žiaden stres a zhon. Pretože na všetko máte dostatok energie. Už vám netrvá celú večnosť, kým sa pustíte do akcie. Život vám viac neuniká pomedzi prsty.

Koniec únave, nadváhe aj výčitkám! Zvládnite 10x viac ako doteraz. A stačí k tomu naozaj málo. Vybudovať si tie správne návyky. Už ste to v minulosti skúšali a máte dojem že je to pre vás nemožné? Vyvediem vás z omylu.

Vaše ciele a výnimočný život dokážete dosiahnuť 10 x rýchlejšie. To, ako bude vyzerať váš život je len a len vo vašich rukách. Strava, ktorú prijímate, pohybové aktivity, ktorým sa venujete, schopnosť zvládať stres, motivácia a energia, to všetko je na vašich rozhodnutiach!

Výsledky hovoria za všetko! Čo povedali absolventi tréningu?

Odkaz od Andyho:

„To, že sa často cítite vyčerpaný, frustrovaný a bez energie je dôsledkom vášho doterajšieho životného štýlu. Spolupracujem s vrcholovými športovcami, ukončil som fakultu telovýchovy a športu, zdravá výživa a šport sú mojou vášňou. Na tréningu vám predám svoje viac ako dvadsaťročné skúsenosti v tejto oblasti. Dokážem vás nakopnúť k trvalej zmene!“

Vezmite svoj život do vlastných rúk

Ak chcete vo svojom živote iné výsledky, zmeňte informácie, ktoré prijímate. Ak chcete zmeniť výstup, musíte zmeniť vstup.

GOLD Virtual

Vstupenka
297
177
 • 1x GOLD vstupenka na tréning Virtual
 • Tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Transformačné aktivity
 • Certifikát o absolvovaní tréningu

VIP Naživo

Vstupenka
767
197
 • 1x VIP vstupenka na tréning Naživo
 • 1x GOLD vstupenka na tréning Virtual ZDARMA
 • Vytlačený tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Elektronický tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Vytlačený certifikát o absolvovaní tréningu
 • Elektronický certifikát o absolvovaní tréningu
 • Účasť na transformačných aktivitách
 • Obed
Exkluzív

Tréning bude prebiehať virtuálne. Nemusíte nikam cestovať. Transformáciu tela aj mysle zažijete priamo v pohodlí svojho domova. Do tréningu sa budete môcť aktívne zapájať, prispievať svojimi AHA momentmi a pýtať sa otázky, či zdieľať uvedomenia.

Zbavte sa únavy a dosiahnite maximálnu produktivitu!

10x PREČO by ste na tréningu 10x Energy nemali chýbať

Na tréning vám dávam neobvyklú, 100% záruku vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčený, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze. Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo. Bude to nezabudnuteľný zážitok, tréning plný emócií, prekonávania vlastných limitov a hľadania potenciálu, o ktorom ste ani netušili, že vo vás drieme. Teším sa na vás.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje, že „Limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Potrebujete viac informácií? Opýtajte sa nás

Prihlásiť sa k odberu novinek

© 2021 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335, email: akademia@andywinson.com, tel: +421 908 777 808
Všeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy