Tajomstvo Mysle Bohatých – Andy Winson
logo

Zbavte sa svojich negatívnych programov o bohatstve

Zažite jedinečný transformačný tréning a odstráňte prekážky, ktoré vám bránia k dosahovaniu vašich vysnívaných finančných ziskov.

21. – 23. 10. 2022

Čítate tieto riadky, pretože...

ZABUDNITE NA NEDOSTATOK A ŽITE V HOJNOSTI!

Buď pripravený na akúkoľvek finančnú situáciu, ktorá môže nastať

Svetové dianie v ekonomike v posledných rokoch neveští nič dobrého. Už teraz sme nútení čeliť inflácii a neustálemu narastaniu cien. A to je iba začiatok …

Určite to už aj Ty začínaš cítiť v peňaženke. Pri pohľade na účtenku za plnú nádrž paliva Ti naskakujú zimomriavky a kým niečo kúpiš radšej si to dva krát premyslíš. Množstvo ľudí začína poriadne „uťahovať opasky“ a pripravovať sa horšie časy.

V tejto situácii je dobré uvedomiť si jednu dôležitú vec.

Peniaze, ktoré sú v obehu sa jednoducho z neho nestratia. Počas krízy sa iba presúvajú a menia svojich majiteľov. Jedným ubudnú a druhým zas pribudnú.

Otázkou je, do ktorej skupiny sa chceš zaradiť Ty? Položí Ťa nastávajúce obdobie na lopatky alebo z neho vyjdeš ako víťaz?

„Budúcnosť má množstvo mien. Pre slabých a bojazlivých je čímsi nemožným. Pre odvážnych je obrovskou príležitosťou.“

Vykročte v ústrety životu v hojnosti a prosperite. Váš zlomový okamih začína o:

Dní
hodín
minút
sekúnd

Naštartujte svoj vysnívaný finančný život ešte tento rok!

Odhaľte tajomstvo finančnej slobody a začnite priťahovať peniaze do svojho života!

V každej dobe sa nájde skupina ľudí, ktorí objavujú príležitosti a vedia ich patrične využiť.

Pracujú totiž s „tajným kódom“ hojnosti

Keď to dokázali iní, dokážete to aj VY! Inšpirujte sa tými, čo to zažili na vlastnej koži:

Filip Jovanovič a Peter Hrádela
Zakladateľ a spolumajiteľ úspešnej firmy Jovitep
Marián Nemeš
Expert na zlato
Fedor Flašík
Vrcholový manažér a úspešný podnikateľ
Karin Haydu
Úspešná slovenská herečka a moderátorka

Pridajte sa k tým, čo to dokázali. Nastal váš čas!

Nemusíte byť viac chudobný ako kostolná myš, smrdieť grošom, ani drieť ako mulica.

Základným pilierom bohatstva je správna investícia. Taká, ktorú vám nik nezoberie, časom sa vám vráti a k tomu znásobí svoju hodnotu. Rozhodne je to investícia do vás, vášho vnútorného bohatstva, vďaka ktorému sa rozvíjate a napredujete.

Život v hojnosti máte vo vlastných rukách! Ešte tento rok môžete mať:

– prácu či podnikanie, ktoré vás baví a bytostne napĺňa.

– dostatok prostriedkov, ktoré vám umožňujú zabezpečiť, čo potrebujete a po čom túžite.

– úspory, z ktorých viete čerpať v prípade núdze.

– pasívny príjem a ziskové investície. 

– peniaze, ktoré vám prichádzajú na účet aj keď spíte.

Osobný odkaz od Andyho:
„Verím, že nemusíte byť Bill Gates alebo Warren Buffett, aby ste poznali princípy a stratégie, ktoré vás dovedú k bohatstvu. Vnímam ako moje životné poslanie pomáhať ľuďom žiť život, po ktorom túžia. A pokiaľ vám v tom dokáže pomôcť to, že sa stanete bohatším, tak sa na vás teším na tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual.“

ČO VÁS NA TRÉNINGU ČAKÁ?

Milionárom na vlastnej koži

Spoznáte 3+3 faktory úspechu a 8S pravidiel, vďaka ktorým zistíte, aké je to myslieť a konať ako milionár. Pokiaľ si ich osvojíte, už nič vám nezabráni, aby sa to prejavilo aj na vašom bankovom účte.

STOP limitujúcim programom

Zistíte, konkrétne limitujúce programy, ktoré ste nadobudli ešte v detstve v prostredí, v ktorom ste vyrastali a prečo sa vám doteraz nepodarilo zbohatnúť … Aj keby ste sa udreli k smrti. Naučíte sa jednoduchú techniku, ako sa zbaviť neviditeľného nepriateľa, ktorý vám doteraz bránil dosiahnuť život, po ktorom túžite!

Pohyb je život

Pokiaľ si myslíte, že budete 2 dni sedieť v teplákoch na gauči a písať si poznámky, sklamem vás. Nečakajte klasický online seminár, ale interaktívny tréning, počas ktorého sa poriadne rozhýbete!

ŠTART finančného bohatstva

Spoznáte 4 zásadné kroky k naštartovaniu vášho finančného bohatstva. Zoznámite sa so 7 silami, ktoré priťahujú peniaze do života každého človeka prirodzene a nenásilne. Naučíte sa ich využívať vo svoj prospech - odteraz už navždy.

A k tomu všetkému:

Hostia

Pozvanie na tréning prijali aj známe osobnosti a odborníci, ktorí sa podelia o svoj príbeh k bohatstvu, ale aj funkčné stratégie a unikátne know-how:

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc.

Uznávaný slovenský ekonóm, prognostik, bývalý poradca viacerých premiérov SR a pracovník Slovenskej akadémie vied.

Ing. Markéta Šichtařová

Najcitovanejšia česká ekonómka, bývalá poradkyňa ministra financií ČR a autorka niekoľkých best-sellerov o aktuálnej ekonomicko-politickej situácii.

Martin Heržo

Člen predstavenstva a obchodný riaditeľ JOJ Group, ktorý stál pri vzniku TV JOJ a dnes má na starosti komplexnú monetizáciu televízneho a online portfólia celej skupiny.

Alan Murin

Talentovaný slovenský hudobník, textár a producent, ktorý nedávno prerazil na slovenskej hudobnej scéne viacerými úspešnými singlami.

David Nepejchal

Expert na online marketing a tvorca moderných automatizovaných predajných stratégií, ktoré pomáhajú šetriť podnikateľom peniaze a čas a podnikať na automat.

Ing. Lukáš Bonk

Marketingový riaditeľ Panta Rhei

Život, po ktorom túžite, čaká na vás. Vykročte a chopte sa ho!

GOLD

Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual
497
  • 1x GOLD vstupenka na 3-dňový tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual v hodnote 497 €
  • Elektronický tréningový manuál
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
VIRTUAL

VIP

Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Naživo
997
  • 1x VIP vstupenka na 3-dňový virtuálny tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Naživo v hodnote 597 €
  • Tlačený tréningový manuál
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
  • Skupinový online mastermind s Andym Winsonom v hodnote 2 000 €
  • Online kurz 7 džbánov k finančnej slobode v hodnote 47 €
  • Knižný bestseller Mysli, Konaj, Zbohatni (e-book a audio) v hodnote 19,90 €
naživo

Jedinečný VIRTULIVE zážitok

Tréning sa uskutoční virtuálne a zároveň naživo. Počet miest na živom tréningu je však obmedzený. Pokiaľ chcete byť medzi tými, kto zažije povestnú atmosféru a energiu Andyho tréningov naživo, uchmatnite si svoju VIP vstupenku. Nemusíte však cestovať a tréning sledovať z pohodlia svojich obývačiek prostredníctvom GOLD vstupenky!

Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Upozornenie!
Ak o bohatstve len snívate alebo uvažujete, tento tréning nie je pre vás! K úspechu je potrebná akcia mimo vlastnú zónu komfortu. V prípade, že nie ste ochotný skúšať nové veci, prekonávať svoje limity a vytrvalo na sebe pracovať, nestrácajte svoj čas a pustite si radšej televízor!

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Časté otázky:
Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2021. Je zakázané využívať na predaj vstupeniek verejný profil Akadémie Andyho Winsona alebo Andyho Winsona na Facebooku. Tiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku Akadémiou Andyho Winsona. Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.

Pokiaľ máte GOLD alebo VIP vstupenku, ubytovanie nebudete potrebovať :). Držitelia PLATINUM vstupenky majú ubytovanie zabezpečené na mieste konania tréningu.

Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám!