logo

Zbavte sa svojich negatívnych programov o bohatstve

Zažite jedinečný transformačný tréning a odstráňte prekážky, ktoré vám bránia k dosahovaniu vašich vysnívaných finančných ziskov.

21. – 23. 10. 2022

Čítate tieto riadky, pretože...

ZABUDNITE NA NEDOSTATOK A ŽITE V HOJNOSTI!

Aké by to bolo mať dostatok peňazí na čokoľvek, po čom túžite?

Netrápiť sa viac, kde vziať na nové bývanie, super auto či vysnívanú dovolenku. Môcť zaplatiť deťom prestížnu školu, alebo sebe vzdelávací program. Nehľadieť viac na cenovky v regáloch a akcie, ale kupovať nielen to, čo potrebujete, ale CHCETE.

Ako by vyzeral váš život, keby ste aktivovali svoju milionársku myseľ a v blízkej dobe dokázali zarobiť  väčšie množstvo peňazí? 

Táto príležitosť stojí priamo pred vami! Ziskavať bohatstvo a úspech sú totiž zručnosti, ktoré sa dajú naučiť.

„Budúcnosť má množstvo mien. Pre slabých a bojazlivých je čímsi nemožným. Pre odvážnych je obrovskou príležitosťou.“

Vykročte v ústrety životu v hojnosti a prosperite. Váš zlomový okamih začína o:

Dní
hodín
minút
sekúnd

Naštartujte svoj vysnívaný finančný život ešte tento rok!

Odhaľte tajomstvo finančnej slobody a začnite priťahovať peniaze do svojho života!

V každej dobe sa nájde skupina ľudí, ktorí objavujú príležitosti a vedia ich patrične využiť.

Pracujú totiž s „tajným kódom“ hojnosti

Keď to dokázali iní, dokážete to aj VY! Inšpirujte sa tými, čo to zažili na vlastnej koži:

Filip Jovanovič a Peter Hrádela
Zakladateľ a spolumajiteľ úspešnej firmy Jovitep
Marián Nemeš
Expert na zlato
Fedor Flašík
Vrcholový manažér a úspešný podnikateľ
Karin Haydu
Úspešná slovenská herečka a moderátorka
Robo Papp
Populárny slovenský spevák

Pridajte sa k tým, čo to dokázali. Nastal váš čas!

Nemusíte byť viac chudobný ako kostolná myš, smrdieť grošom, ani drieť ako mulica.

Základným pilierom bohatstva je správna investícia. Taká, ktorú vám nik nezoberie, časom sa vám vráti a k tomu znásobí svoju hodnotu. Rozhodne je to investícia do vás, vášho vnútorného bohatstva, vďaka ktorému sa rozvíjate a napredujete.

Život v hojnosti máte vo vlastných rukách! Ešte tento rok môžete mať:

– prácu či podnikanie, ktoré vás baví a bytostne napĺňa.

– dostatok prostriedkov, ktoré vám umožňujú zabezpečiť, čo potrebujete a po čom túžite.

– úspory, z ktorých viete čerpať v prípade núdze.

– pasívny príjem a ziskové investície. 

– peniaze, ktoré vám prichádzajú na účet aj keď spíte.

Osobný odkaz od Andyho:
„Verím, že nemusíte byť Bill Gates alebo Warren Buffett, aby ste poznali princípy a stratégie, ktoré vás dovedú k bohatstvu. Vnímam ako moje životné poslanie pomáhať ľuďom žiť život, po ktorom túžia. A pokiaľ vám v tom dokáže pomôcť to, že sa stanete bohatším, tak sa na vás teším na tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual.“

ČO VÁS NA TRÉNINGU ČAKÁ?

Milionárom na vlastnej koži

Spoznáte 3+3 faktory úspechu a 8S pravidiel, vďaka ktorým zistíte, aké je to myslieť a konať ako milionár. Pokiaľ si ich osvojíte, už nič vám nezabráni, aby sa to prejavilo aj na vašom bankovom účte.

STOP limitujúcim programom

Zistíte, konkrétne limitujúce programy, ktoré ste nadobudli ešte v detstve v prostredí, v ktorom ste vyrastali a prečo sa vám doteraz nepodarilo zbohatnúť … Aj keby ste sa udreli k smrti. Naučíte sa jednoduchú techniku, ako sa zbaviť neviditeľného nepriateľa, ktorý vám doteraz bránil dosiahnuť život, po ktorom túžite!

Pohyb je život

Pokiaľ si myslíte, že budete 2 dni sedieť v teplákoch na gauči a písať si poznámky, sklamem vás. Nečakajte klasický online seminár, ale interaktívny tréning, počas ktorého sa poriadne rozhýbete!

ŠTART finančného bohatstva

Spoznáte 4 zásadné kroky k naštartovaniu vášho finančného bohatstva. Zoznámite sa so 7 silami, ktoré priťahujú peniaze do života každého človeka prirodzene a nenásilne. Naučíte sa ich využívať vo svoj prospech - odteraz už navždy.

A k tomu všetkému:

Hostia

Spoznajte tajomstvo úspechu známych slovenských osobností. Pozvanie na tréning prijali:

doc. MUDr. Eliška Kubíková , PhD., MPH

Prednostka anatomického ústavu a študijná prodekanka lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

Je členkou Slovenskej lekárskej spoločnosti, Slovenskej chirurgickej spoločnosti, Slovenskej anatomickej spoločnosti a čestnou členkou Maďarskej anatomickej spoločnosti.

Po skončení Lekárskej fakulty pracovala ako detská chirurgička, neskôr ako chirurg – onkológ. Od roku 2005 je docentkou Anatomického ústavu Lekárskej fakulty UK a v roku 2009 sa stala aj jeho prednostkou. Od roku 2011 je zároveň študijnou prodekankou Lekárskej fakulty UK. Má na konte viac ako 120 vedeckých a odborných publikácií, citácií doma i v zahraničí, je spoluautorkou šiestich monografií, vysokoškolských skrípt, kompletnej odbornej výtvarnej dokumentácie v dvoch monografiách.

Vo svojej práci kombinuje skúsenosti klinického pracovníka s teoretickými a vednými disciplínami ako chirurg – anatóm. Zo základnej teoretickej disciplíny – anatómia, ktorú považuje za architektúru ľudského tela, chce z tzv. Vesaliovskej anatómie vytvoriť anatómiu, ktorá ide v súlade so súčasnou modernou medicínou.

Je držiteľkou ocenenia Absolútna Slovenka Roka!

Lenka Machciníková

Speváčka, herečka a moderátorka. Študovala na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave hudobno-dramatický odbor. Už ako študentka spievala v divadle Nová Scéna v muzikáloch Figaro sem, Figaro tam, Hair a Fame. Po ukončení absolutória hrala v projektoch Hairspray, Pokrvní bratia, či Sen noci muzikálovej. V divadle Tower Stage učinkovala v muzikali Jesus Christ Superstar a Atlantída.

Mimo divadelných dosiek sa venuje spievaniu s Jurajom Bačom v kapele Party Beat. Občas koncertuje so skupinou Silent Trio. Je tvárou a zakladateľkou dievčenskej tanečno-speváckej show Diamond Divas. Spolupracuje s Máriou Čírovou, ktorú sprevádza na koncertoch ako vokalistka. Príležitostne si zahrá v seriáloch. Mohli ste ju vidieť v Oteckoch či v seriáli Vlci.

Okrem toho sa venuje tvorbe vlastných skladieb, ktoré si môžete vypočuť na jej youtube kanáli a instagramovom profile.

Exkluzívny tajný hosť

Hosť, ktorého odhalíme až priamo na tréningu.

Život, po ktorom túžite, čaká na vás. Vykročte a chopte sa ho!

GOLD

Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual
497
207
  • 1x GOLD vstupenka na 3-dňový tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Virtual v hodnote 497 €
  • Elektronický tréningový manuál
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
VIRTUAL

VIP

Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Naživo
597
317
  • 1x VIP vstupenka na 3-dňový virtuálny tréning Tajomstvo Mysle Bohatých Naživo v hodnote 597 €
  • Tlačený tréningový manuál
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
  • Skupinový online mastermind s Andym Winsonom v hodnote 2 000 €
  • Online kurz 7 džbánov k finančnej slobode v hodnote 47 €
  • Knižný bestseller Mysli, Konaj, Zbohatni (e-book a audio) v hodnote 19,90 €
naživo

Jedinečný VIRTULIVE zážitok

Tréning sa uskutoční virtuálne a zároveň naživo. Počet miest na živom tréningu je však obmedzený. Pokiaľ chcete byť medzi tými, kto zažije povestnú atmosféru a energiu Andyho tréningov naživo, uchmatnite si svoju VIP vstupenku. Nemusíte však cestovať a tréning sledovať z pohodlia svojich obývačiek prostredníctvom GOLD vstupenky!

Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Upozornenie!
Ak o bohatstve len snívate alebo uvažujete, tento tréning nie je pre vás! K úspechu je potrebná akcia mimo vlastnú zónu komfortu. V prípade, že nie ste ochotný skúšať nové veci, prekonávať svoje limity a vytrvalo na sebe pracovať, nestrácajte svoj čas a pustite si radšej televízor!

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Časté otázky:
Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2021. Je zakázané využívať na predaj vstupeniek verejný profil Akadémie Andyho Winsona alebo Andyho Winsona na Facebooku. Tiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku Akadémiou Andyho Winsona. Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.

Pokiaľ máte GOLD alebo VIP vstupenku, ubytovanie nebudete potrebovať :). Držitelia PLATINUM vstupenky majú ubytovanie zabezpečené na mieste konania tréningu.

Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.

Na tréning vám dávam neobvyklú, 100% záruku vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčený, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze bez zbytočných otázok. Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám!

Už odchádzaš? Opäť nechávaš svoje sny rozplynúť?

PRESTAŇ SA VYHOVÁRAŤ A UŽ

KONEČNE ZAČNI!

Stiahni si ZDARMA Tvojho osobného sprievodcu k vytúženým výsledkom