Untitled-1

Za 1 deň vylepšite svoje komunikačné zručnosti a získajte výhodu, ktorá vám umožní zvládať akékoľvek rozhovory s ľahkosťou

29. 5. 2021
Hotel Elite, Nová Dubnica

Vedieť komunikovať je životný tromf

Hoci hovoríme rovnakým jazykom a používame rovnaké slová, aj napriek tomu často počas konverzácie dochádza k zbytočným nedorozumeniam a vzájomnému nepochopeniu sa.

Kvalita nášho života totiž vo veľkej miere závisí od toho, ako komunikujeme. Či už so sebou alebo s naším okolím.

Komunikácia je nástroj dorozumievania sa a nevyhnutný základ dosahovania výsledkov vo všetkých oblastiach nášho života.

Komunikovať jednoducho musíme! Ak viete ako na to, vaše prežívanie, pocity a výsledky dokážete vylepšiť raketovou rýchlosťou. Je to ako eso v rukáve, ktoré vám umožní zvíťaziť v každej situácii.

„Ovládnuť komunikáciu znamená ovládnuť seba a svoj život.“

Tento deň prichádza už o:
Dní
hodín
minút
sekúnd
Prehrať video

Byť excelentným rečníkom sa DÁ naučiť!

Možno zrovna nepatríte k výrečným rečníkom, ťažko vyjadrujete svoje pocity a rozhovorom s ľuďmi sa skôr vyhýbate. A možno sa v spoločnosti cítite ako ryba vo vode, no v istých situáciách vaša komunikácia z nejakých dôvodov viazne.

Skvelá správa je, že majstrom komunikácia sa môžete ľahko stať. Excelentné komunikačné zručnosti sa dokážete naučiť. Viedli by ste konverzáciu bez stratu kontroly nad svojimi emóciami. Rozhovory s partnerom či deťmi by už nekončili hádkou. Obchodné stretnutia by ste vedeli doviesť do úspešného konca a vaše vzťahy s rodinou či okolím by zrazu fungovali.

To všetko si dokážete osvojiť a byť v tom naozaj excelentný tak ako sa to podarilo stovke účastníkom tohto tréningom!

Pozrite sa, akú zmenu tréning do života priniesol jeho absolventom

Niečo podobné môžete zažiť aj vy!
Martina Sovaková
Určite si to pozriem ešte minimálne raz, bolo to jednoducho fantastické, skvelé a úžasné! Zažila som veľa AHA momentov, ktoré začnem na mužovi a synovi - puberťákovi okamžite skúšať 😀 . Dúfam, že to prežijú, ten obrat v mojej komunikácií 😀 Dalo mi to nesmierne veľa. Určite to odporúčam každému, kto nevie komunikovať! 😉 Ďakujem, že si a že to vieš super zrozumiteľne na príkladoch vysvetliť a ukázať - to je pre mňa kľúčové! Good job. Ďakujem ti Andy 🙂 A pokračuj, prosím, vo svojej práci, robíš ju špičkovo, však máš 25 ročné skúsenosti! Prajem Ti ešte pekný zvyšok dňa.
Iveta Siládiová
Som mama 4 detí, z toho dvojičiek. Uvedomila som si, že všetky problémy s učením či vôbec v komunikácií doma alebo s okolím vznikali tým, že som pristupovala ku každému rovnako. Ďakujem. Ja ako mama som sa takto dostala na dno svojich síl a nedokázala nič zmeniť, akurát odísť, meniť podmienky, hľadať psychológa (aj dieťaťu). Avšak, ako si povedal, nikto nás neučí ako komunikovať, žiť... Vôbec som nerátala s tým, čo všetko tu na školení získam. Ďakujem.
Elena Véghová
Andy, ďakujem ♥ Tréning Majster Komunikácie mi dal veľmi veľa. Uvedomila som si kopu chýb, ktoré som robila a bola som prekvapená, že prečo mám iné výsledky, ako som očakávala. Teraz mám v tom jasno a chápem PREČO. Majster Komunikácie mi dal odpovede na všetky moje otázky. Z celého srdca ďakujem za know-how, ktoré si z dnešného tréningu odnášam.
Predošlé
Ďalšie
Niečo podobné môžete zažiť aj vy!

Čo vás na tréningu čaká?

Zistíte, čo je tajomstvo toho, že niekto dokáže s ľahkosťou nadviazať vzťahy a ľudia majú chuť s ním konverzovať dlhé hodiny.

Spoznáte skutočnú silu komunikácie, naučíte sa používať SPRÁVNE slová a klásť vhodné otázky v správnom čase.

Získate zručnosti, ktoré vám umožnia zvládať náročnú komunikáciu bez hádok a prehnaných emócií či reakcií.

Pochopíte, prečo niekto komunikuje tak, ako komunikuje a čo stojí za jeho „nevhodným“ správaním.

Naučíte sa dešifrovať neverbálnu komunikáciu a očné pohyby, na základe čoho ľahko zistíte, či vám niekto klame, spomína alebo kreuje myšlienku.

Naučíte sa porozumieť lepšie samému sebe a prečo v danej situácii reagujete tak, ako reagujete.

Osvojíte si techniky, vďaka ktorým dokážete zvýšiť motiváciu v tíme a doviesť pracovné stretnutia do úspešného konca.

Získate nové priateľstvá a vzťahy!

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Prihláste sa na tréning, ak:

„Kvalita vášho života je podmienená kvalitou vašej komunikácie. Čokoľvek vás v dôsledku momentálne krízy či iných okolností postihlo, komunikácia zohrá kľúčovú rolu v tom, ako sa vám to podarí ustáť.“
Žiadna suchá teória, ale tvrdá prax!

Nebudete len o tom počúvať a čítať, ale všetko si v bezpečnom prostredí natrénujete, aby ste z tréningu odchádzali ako komunikačný majster.

Prejdete silným transformačným procesom, ktorý vo vás prebudí komunikačnú šelmu a prelomí akékoľvek pochybnosti o vašich komunikačných schopnostiach.

Po prvýkrát v histórii bude tréning prebiehať naživo a zároveň online. Môžete tak zažiť povestnú atmosféru a transformáciu v tesnej blízkosti Andyho a zároveň pocítiť úžasnú podporu a energiu komunity rovnako naladených ľudí. Pokiaľ sa však z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť naživo, tréning môžete sledovať z pohodlia svojho domova.
Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje
Poponáhľajte sa – cena vstupenky bude pravidelne stúpať. Rezervujte si svoje miesto a využite aktuálne najnižšiu cenu.

GOLD

VSTUPENKA NA ONLINE TRÉNING
297
  • 1x GOLD vstupenka na intenzívny interaktívny online tréning
  • Elektronický tréningový manuál v hodnote 47 €

VIP

PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ VIAC
447
  • 1x VIP vstupenka na tréning NAŽIVO
  • Vytlačený tréningový manuál v hodnote 47 €
  • 1x GOLD vstupenka na online tréning Majster Komunikácie v hodnote 297 €
  • Rýchlokurz úspešnej komunikácie podľa princípov neuro-lingvistického programovania v hodnote 197 €
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
Exkluzív

A to všetko vrátane 100 % garancie vrátenia peňazí

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí. Máte moje slovo. V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete (telefonicky alebo e-mailom), že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze bez zbytočných otázok.
Najčastejšie otázky:
Klient má nárok na uplatnenie garancie do 14 dní od zakúpenia vstupenky. Zároveň má nárok uplatniť garanciu vrátenia peňazí ihneď po skončení tréningu, ak má pocit, že mu tréning nič nedal.
Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2021. Je zakázané využívať na predaj vstupeniek verejný profil Akadémie Andyho Winsona alebo Andyho Winsona na Facebooku. Tiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku Akadémiou Andyho Winsona. Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.
Vstupenka nie je prenosná na iný termín. Túto možnosť umožňujeme iba vo výnimočných prípadoch a to majiteľom vstupenky VIP a Platinum.

Kúpou vstupenky automaticky obdržíte organizačné pokyny, v ktorých nájdete zľavu na ubytovanie priamo v Hoteli Elite, kde bude tréning celé 3 dni prebiehať.

Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.
Vašu vstupenku si môžete uplatniť počas tohto tréningu alebo si ju presunúť do ďalšieho roka.
Tréning bude prebiehať od 9:00 – 21:00 v 2 – 2,5 hodinových blokoch, medzi ktorými bude 15-minútová prestávka + prestávka na obed (1 hod.).
Nemusíte nikde cestovať a všetky zručnosti, ktoré potrebujete na zvládnutie akejkoľvek komunikácie môžete získať v pohodlí svojho domova. Atmosféra a Andyho energia bude prenesená priamo do vašich obývačiek. Tréning bude vysielaný prostredníctvom aplikácie ZOOM, budete tak môcť vstupovať do vysielania, pýtať sa otázky a plnohodnotne absolvovať všetky cvičenia.

Máte akékoľvek ďalšie otázky? Opýtajte sa nás

© 2021 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335, email: akademia@andywinson.com, tel: +421 908 777 808
Všeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy