mpr

Predávajte s noblesou a výnimočnými výsledkami

Vysokoprofesionálny 3-dňový tréning, počas ktorého spoznáte know-how tých najúspešnejších obchodníkov sveta.

27. - 29. 2. 2024

ELITE Hotel, Nová Dubnica

Predaj je životný štýl

Byť obchodníkom je najlukratívnejšia práca na svete. Byť skvelým obchodníkom sa však nepodarí každému.

Existuje množstvo príručiek, manuálov a postupov, ako viesť obchod. Stať sa majstrom predaja však nie je len o tom, ako predávať.

Je to o tom, ako zlepšovať kvalitu života ľudí a prinášať im do života hodnotu, radosť a uspokojenie. Stať sa úspešným obchodníkom si preto vyžaduje odvahu riskovať. Ochotu neustále na sebe pracovať a rozvíjať svoje zručnosti.

Predaj sa preto musí stať súčasťou vášho života. Musíte z neho urobiť hru, zábavu a niečo, vďaka čomu vás budú ľudia nasledovať.

„Úspech Majstra Predaja sa začína v hlave, potom v naučených zručnostiach, v správnych aktivitách a túžbe hladného dravca.“

Vaša cesta k úspechu štartuje o:
Dní
hodín
minút
sekúnd
Prehrať video

Ovplyvňujte prirodzeným spôsobom

Väčšina obchodníkov sú len informátori. Ich predajná stratégia je často postavená na informáciách o ich produkte či službe.

Tajomstvom úspešného obchodu však nie sú výhody vášho produktu.

Musíte vedieť predať SEBA. Budovať vzťahy a dôveru, byť inšpiráciou a spôsobiť to, že ľudia vás budú vyhľadávať sami. Ak predávate správne, pomáhate.

To všetko sa dá naučiť a byť v tom naozaj excelentný. Tento tréning vás o tom rozhodne presvedčí. Spoznáte overené stratégie a know-how najuznávanejších obchodníkov sveta, no predovšetkým porozumiete viac sebe, svojmu vnútornému prežívaniu a vytvoríte si stratégiu, vďaka ktorému dotiahnete každý obchod do úspešného konca.

Aké výsledky sa podarilo dosiahnuť absolventom tohto tréningu?

Jeden z najťažších tréningov u teba! Dal mi nesmierne veľa informácii o tom, ako jednať s klientom, ako si ho doviesť presne tam, kam chcem. Je to úžasný pocit vedieť, že mám návod, že viem presne aké slová používať a aké nie. Získala som sebadôveru.
Alena Pechová
Veľmi profesionálne skoncipovaný tréning. Bola v tom vážnosť, ale zároveň ľahkosť, zábava, príjemná atmosféra a skvelí ľudia. Zbavila som sa bloku zo zvládania námietok. A zároveň som získala vieru v seba ako schopnej obchodníčky. Teraz sa vidím úplne inými očami.
Iveta Slašťanová
Očakávala som naozaj veľa! Ale to, že bude tréning takto nadupaný som si veru nemyslela. Obsahoval úplne konkrétne návody na to, ako komunikovať s klientom, byť na jeho vlnovej dĺžke a predať mu produkt, ktorý rieši jeho problém.
U Melluzínky - Látky plné radosti
Majiteľka e-shopu
Perfektný tréning, ktorý ukáže účastníkom spôsob, ako úspešne urobiť obchod, ukáže spôsoby ako preniesť pocity na kupujúceho a jednoducho, ako byť lepší v obchodovaní.
Gejza Nagy
Získali sme naozaj cenné rady, pretože takpovediac predávame celý život. Vždy a všade. Hoci sa neživím predajom, uvedomujem si, že to môže byť hravé a zábavné.
Janka Ševčíková
Doporučujem všetkým. Tento tréning je úplne iný oproti iným predajným seminárom. Pracuje sa tu s podvedomím klienta a nastavením mysle predajcu.
Martin
Niečo podobné môžete zažiť aj vy!

Čo získate vďaka tréningu MAJSTER PREDAJA?

Naučíte sa, AKO vzbudiť záujem ľudí o vašu osobu a biznis a zároveň vzbudiť TÚŽBU po vašom produkte či službe.

Osvojíte si najnovšie vedecké poznatky zo psychológie a cielené stratégie na zvyšovanie vašich predajov.

Naučíte sa mať pod kontrolou svoje myšlienky, emócie a začnete vychádzať s rôznymi typmi ľudí. Dokonca aj s takými, ktorých ste mohli mať doteraz „v zuboch“.

Spoznáte silu konkrétnych slov - naučíte sa hypnotickú reč, ktorú ovládajú len vyvolení + magický slovník, vďaka ktorému si získate ľudí na svoju stranu.

Zistíte, na základe čoho sa vaši potenciálni klienti rozhodujú pri kúpe tovarov a služieb. Potom je už len krôčik k tomu, aby ste s nimi uzavreli obchod.

Spoznáte 3 typy testovacích otázok, vďaka ktorým budete mať pod kontrolou a vo svojich rukách každé obchodné jednanie.

Zistíte ako pracovať s hlasom a ako jeho tón ovplyvňuje vašu úspešnosť pri predaji.

Budete ovládať a reálne vedieť využiť vo svoj prospech 10 strategických krokov, vďaka ktorým zvládnete každú námietku namierenú na vašu adresu. Už vás nikto nedostane na kolená.

Porozumiete lepšie nielen sebe, ale aj vaším blízkym či obchodným partnerom. Konečne pochopíte, prečo sa istí ľudia správajú tak, ako sa správajú.

Vytvoríte si svoj akčný plán zdokonalenia vašich predajných zručností a posuniete sa z bodu neustáleho plánovania do bodu masívnej AKCIE.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Pre koho je tréning určený?

Existuje len jedna charakteristika jednotlivca, pre ktorého je tréning určený - HLADNÝ PO ÚSPECHU. Pokiaľ ste „hladný“ po novom a naplnenom živote, túžite prekonať svoje limity a dosahovať žiaduce výsledky v predaji, ale aj vo všetkých oblastiach života, potom patríte na tréning Majster Predaja.

Prihláste sa AK:

„Množstvo obchodníkov nemá odvahu robiť veci inak. Nemajú odvahu riskovať. Pritom najlepšiu investíciu, akú môžete urobiť, je investovať do vášho biznisu. Pokiaľ chcete byť lepší ako konkurencia, musíte konať. Byť odvážny, dravý a ochotný prekročiť komfortnú zónu. Pretože tam sa rozhoduje o úspechu. Musíte ísť do toho ako víťaz.“

Tento praktický tréning vám otvorí trinástu komnatu prísne stráženého tajomstva AKO PREDÁVAŤ a to za každých okolností!
Skoncujte raz a navždy s pocitom, že sa len neustále snažíte a stále to na niečom viazne. Vezmite svoj život do vlastných rúk a staňte sa kráľom komunikácie a predaja! Zbúrajte svoje limity. Vykročte vpred. Spustite svoju vlastnú transformáciu a zmeňte svoj život raz a navždy. Predávajte s noblesou a s výnimočnými výsledkami!

VIP

vstupenka na profesionálny tréning Majster Predaja
OBSAHUJE
  • 1x VIP vstupenka na 3-dňový profesionálny tréning NAŽIVO
  • ONLINE program Majster Predaja s doživotnými prístupmi v hodnote 2 970 € ZDARMA
  • Podrobný tréningový manuál s praktickými cvičeniami v hodnote 97 €
  • Certifikát o absolvovaní tréningu
  • 3x Obed
Najčastejšie otázky:
Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe alebo využiť iný termín tréningu po vzájomnej dohode. Pokiaľ sa nemôžete tréningu zúčastniť, je potrebné, aby ste nás dostatočne vopred o tejto skutočnosti informovali e-mailom alebo telefonicky.
Kúpou vstupenky automaticky obdržíte organizačné pokyny, v ktorých nájdete zľavu na ubytovanie priamo v Hoteli Elite, kde bude tréning celé 3 dni prebiehať.
Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.
Tréning bude prebiehať každý deň od 9:00 – 21:00 v 2 – 2,5 hodinových blokoch, medzi ktorými bude 15-minútová prestávka + prestávka na obed (1 hod.).

Chcete sa tréningu zúčastniť, alebo potrebujete viac informácií? Napíšte nám správu a my vás budeme kontaktovať.

Shopping Basket