Komunikácia a predaj

Majster Pódií

0

Dátum tréningu:
17. – 18. 6. 2018

Tréning Majster KomunikácieMajster Komunikacie

Majster Komunikácie

0

Dátum tréningu:
16. 6. 2018

Tréning Majster KomunikácieMajster Komunikacie

NLP New Code

5

Spoznajte techniky preprogramovania mysle pre dosahovanie výnimočných výsledkov!

Sedíte na pláži. Nohy vnorené do piesku. Teplé žlté zrniečka sa vám zabárajú medzi prsty. Usmejete sa a odpijete z čerstvej mangovej šťavy, v ktorej vám plávajú tri veľké lístky mäty.

„Cink.“ Začujete tichý zvuk vášho telefónu. Usmejete sa a odomknete plochu svojho mobilu. Nie. Nie je to upomienka za platbu. Je to len informácia, že vám na účte pristáli peniaze od ďalšieho spokojného klienta.

Je skvelý pocit vedieť, že si vás klienti vyhľadávajú sami však? Že môžete veci delegovať a… užívať si horúce letné lúče aj keď doma poletujú prvé snehobiele vločky. Započúvate sa do zvukov mora: Dáte si tiché zvonenie na telefóne… A pustíte si vašu obľúbenú hudbu. Je opäť čas na relax…

Krásna predstava, však? A viete, čo je na tom skvelé? Že takýto, alebo podobný scenár môžete zažívať aj vy. Na vlastnej koži. Avšak, poďme pekne po poriadku a od začiatku. Pretože len na pevných základoch vybudujete svoju nedobytnú pevnosť, ktorá odolá aj prípadným životným búrkam.


Vstaňte z popola ako nesmrteľný Fénix vďaka psychologickým nástrojom Neurolingvistického programovania! Pritiahnite do svojho života úspech, peniaze, lepšie vzťahy, či svoje vyrovnanejšie JA!


Tréning Majster KomunikácieMajster Komunikacie