Partnerstvo s Akadémiou Andyho Winsona

3 kroky k získaniu provízií vďaka partnerstvuAkadémiou Andyho Winsona

Jednoduchá cesta až k 30% províziám z predaja

Čo je potrebné urobiť?

Registrujte sa ako partner Akadémie jedným kliknutím na tlačidlo

Pre registráciu do partnerského programu od Vás potrebujeme len základné údaje – meno, priezvisko, telefónne číslo a emailovú adresu.Následne odsúhlasíte obchodné podmienky provízneho programu Akadémie Andyho Winsona a všetko potvrdíte kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť do provízneho programu“.

Získajte svoj odkaz pre propagáciu

Po registrácii a prihlásení sa Vám zobrazí

„Nástenka“ provízneho systému. Z jednotlivých ponúk si vyberte provízny program a následne províznu kampaň, ktorú chcete propagovať.Po jej zvolení sa Vám zobrazí odkaz pre propagáciu danej kampane.

Zdieľajte odkaz, zbierajte konverzie, inkasujte provízie …

Použite svoj odkaz pre propagáciu na sociálnych sieťach, na Vašom webe alebo v emailovej kampani.Sledujte návštevnosť, konverzie a provízie za propagáciu kampane 😉

Aké sú podmienky spolupráce?

  • Mať platné IČ – identifikačné číslo podnikateľa alebo SZČO (províziu je potrebné faktúrovať ;-))
  • Partner nesmie propagovať kampane a produkty na stránkach, v e-mailoch, diskusných fórach či sociálnych sieťach, ktoré sú v rozpore so zákonom Slovenskej republiky alebo s dobrými mravmi.
  • Partner nesmie objednať tovar alebo službu Akadémie Andyho Winsona cez svoj vlastný partnerský odkaz. Ak tak urobí, nemá nárok na vzniknutú províziu.
  • Prísne zakázané je propagovať kampane Akadémie Andyho Winsona prostredníctvom správ, e-mailov, SMS a diskusných fór klasifikovaných ako SPAM. 

Nepremeškajte svoju šancu!

Zarábajte na značke Andy Winson. Propagujte obľúbené produkty a známe produkty – Objav svoju silu, Tajomstvo Mysle Bohatých, Najlepší Rok Môjho Života a ďalšie.

© 2020 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335email: akademia@andywinson.com – tel: +421 908 777 808

Obchodné podmienky pre partnerovVšeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajovFormulár na odstúpenie od zmluvy