Objav
Svoju Silu

3 dni plné transformácie, vďaka ktorým odblokujete svoj vnútorný potenciál

 Nájdite prameň svojej skutočnej sily a prosperujte aj v ťažkých časoch

6. - 8. 5. 2023

Hotel Senec, Senec

Šanca
na nový začiatok!

Život nás stavia pred čoraz náročnejšie skúšky. Len čo ako-tak zvládneme jednu, objaví sa ďalšia. Občas nadobúdame dojem, že si nestíhame poriadne vydýchnuť a načerpať sily.

Naše životy sa zmenili náhlym a prekvapivým spôsobom. To, čo bolo predtým náročné sa zdá ešte náročnejšie. Cítime, že sa nám veci vymkli spod kontroly. Aj napriek turbulentnému obdobiu si musíte dovoliť snívať a tvoriť.

Zaujmite postoj, ktorý vám otvorí dvere k príležitostiam, pritiahne do života tých správnych ľudí a ukáže smer vašej cesty. Ste veľmi blízko k tomu, aby ste to dosiahli.

Máte dojem, že potrebujete zažívať viac radosti a pozitívnych chvíľ, aby ste načerpali silu a preniesli sa s ľahkosťou cez akékoľvek prekážky a začali si napĺňať svoje sny už teraz bez ohľadu na to, čo sa deje.

Práve ste objavili svoju jedinečnú príležitosť na nový začiatok! Dokážete sa v živote posunúť tam, kam chcete, v súlade s vašimi hodnotami a presvedčeniami za akýchkoľvek vonkajších okolností.

„Ty sám buď tou zmenou, ktorú túžiš uzrieť vo svete!“

Váš zlomový okamih začína o:
Dní
hodín
minút
sekúnd
Prehrať video

Transformujte „nedá sa“ na „všetko má svoje riešenie!“

Premeňte neúspech na úspech, smútok na radosť, strach na istotu, zbabelosť na odvahu, zúfalstvo v nadšenie. Vydajte sa na cestu k splneniu vašich snov a túžob. Prebuďte v sebe vnútornú silu, ktorá vás bude poháňať vpred, dodávať odvahu a vôľu dosahovať aj to momentálne nedosiahnuteľné.

Spoznajte unikátny systém narábania s vašim potenciálom, ktorý zbúra akékoľvek predsudky o tom, že niečo nedokážete. Tréning Objav Svoju Silu je doslovne sviatkom vášho potenciálu, osobnosti a rastu, po ktorom sa stanete nezastaviteľný. Osvojíte si myslenie víťaza, postavíte sa zoči-voči vašim najväčším strachom a natrvalo zmeníte to, čo vás zväzuje a nedovolí žiť naplnený a spokojný život.

Pozrite si, akú zmenu tréning Objav Svoju Silu priniesol do života jeho absolventov.

Niečo podobné sa môže podariť aj vám:
Hlavním důvodem absolvovat trénink u Andyho byla touha. Touha nalézt v sobě maximum vnitřních zdrojů, které by mě posunuly v životě dál. Trénink samotný překonal veškerá má očekávání. Dnes jsem spolu s vysněnou životní partnerkou majitelem trvale rostoucí firmy, těší nás pevné zdraví a především se denně radujeme ze života.
Náš život pred tréningom Objav Svoju Silu by som popísala takto: nedostatok sebadôvery, depresia, nechuť do života, skrátka monotónne prežívanie. Tréning nás obe dostal doslova do kolien. Začali sme si veriť a to úplne prirodzene. A potom sa začali diať doslova zázraky...
Pracoval som 16 hodín denne, 7 dní v týždni a najazdil som mesačne 10 000 km (niekedy aj viac). Cítil som, že plním sny niekoho iného. Tréning Objav Svoju Silu bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Odišiel som z práce, robím to, čo chcem, robím to kde to chcem, moja práca ma baví.
Dušan Križan
Podnikateľ
Milan Vaško
Podnikateľ/kouč
Emília Paľová
Policajná referentka
Stovky a stovky zmenených životných osudov… Ste na rade!

Čakajú vás 3 intenzívne dni, ktoré dokážu zmeniť všetko

Identifikujete a zničíte neviditeľného nepriateľa, ktorý vám doteraz bránil žiť život podľa vlastných predstáv.

Pomocou psychologických nástrojov budete vedieť v sebe prebudiť energiu v akejkoľvek náročnej situácii.

Zoznámite sa s dvomi kľúčovými silami a magickým tlačidlom, vďaka ktorému budete mať svoje emócie pod kontrolou.

Spoznáte konkrétne nástroje ako pracovať so strachom. Prejdete šiestimi krokmi, ktoré vedú k trvalej zmene.

Postavíte sa zoči-voči vášmu strachu a pomocou transformačných cvičení prekonáte svoje nezdary z minulosti.

Zistíte pravdu o vašich hodnotách a najhlbších presvedčeniach.

Nastolíte si harmóniu úspechu vo vašom fyzickom aj duševnom svete pomocou vedomia a podvedomia.

Pochopíte „Zákon premeny“ a prečo sa cítite tak, ako sa cítite.

Pochopíte silu aktivity a samotnej akcie a zoznámite sa s „Receptom na šťastie“, ktorý odblokuje váš vnútorný potenciál.

Ponoríte sa do tajov „Sily rozhodnutia“ a spoznáte 3 kľúčové otázky vedúce k zmene. A mnoho ďalšieho...

OK, ale je to vôbec pre mňa?

Je to pre vás, pokiaľ:

Odkaz od Andyho:
„To, ako sa momentálne cítite, čo prežívate a kde sa nachádzate je pre túto chvíľu nemenné. Vaša budúcnosť však nie je nemenná. Dokážete ju formovať do takej podoby, akej si želáte. A to len na základe rozhodnutia. Rozhodnutia urobiť prvý krok k životu, po akom snívate. Tréning Objav Svoju Silu je určený všetkým, ktorí sú ochotní pre dosiahnutie vytúženej zmeny vyhrnúť si rukávy a hľadajú niečo ako manuál pre excelentné zvládanie strachu a obáv a zároveň PLNÉ využitie svojho vnútorného potenciálu.“

Hostia

Pozvanie na tréning prijali:

Matej Konôpka

Automobilový pretekár

Hneď prvý deň zahreje naše motory jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov Matej Konôpka. Svoju lásku k rýchlej jazde zdedil po otcovi Mirovi Konôpkovi.

Spolu sním tvoria zohratý pretekársky tím ARC Bratislava. Matej je od mladosti vášnivý jazdec, 7-násobný juniorský majster a 8-násobný majster Slovenského šampionátu.

Štartoval na pretekoch 24h v Barcelóne či Dubaji. V roku 2017 skončil tretí v súťaži Lamborghini Supertrofeo. V minulom roku si splnil svoj životný sen a spolu s otcom reprezentovali Slovensko na najslávnejších pretekoch Le Mans.

Marián Greksa

Spevák

Amerika-Afrika-Paradajka-Paprika. Pamätáte si tento hit? Pozvanie na tohtoročný tréning prijal aj legendárny spevák Marián Greksa.

Spieval s Andrejom Šebanom v rockovej kapele Demikát a neskôr s Jankom Lehotským v skupine Modus.

Vidieť ste ho mohli v muzikáloch Krysař, Hamlet či Kleopatra. Popri divadle hráva v kluboch a na firemných večierkoch spolu s hudobnými zoskupeniami Grexabat či akustické duo Psycho 3P.

Henry Tóth

Gitarista

Henry Tóth je slovenský gitarista, skladateľ a producent.

V roku 1996 debutoval albumom The Big H – Breath, za ktorý získal ocenenie Slovenskej hudobnej akadémie Grammy West v kategórii Najlepší inštrumentalista roka.

Ako gitarista nahral desiatky štúdiových albumov a zároveň produkoval hudobné projekty viacerých kapiel a interpretov. Okrem iných spolupracoval so skupinou Elán, Marikou Gombitovou, Richardom Müllerom, Martinom Babjakom a ďalšími zvučnými menami.

Na tréningu sa vám predstaví spoločne so svojim parťákom Mariánom Greksom.

Sisa Lelkes Sklovská

Operná speváčka

Tento rok sa nesie v znamení skvelej hudby a vy dostanete možnosť vypočuť si fenomenálny hlas opernej, muzikálovej a popovej divy Sisy Lelkes Sklovskej.

Jej legendárny hlas ste mohli počuť napríklad v opere Don Quichotte, kde stvárnila hlavnú úlohu Dulcinne.

Muzikáloví fanúšikovia Sisu určite poznajú z Mata Hari, Madame Pompadour či muzikálu Mamma Mia. Vidieť ste ju mohli aj ako porotkyňu v populárnej televíznej speváckej súťaži X-factor.

Samo Tomeček

Spevák

Dobrej hudby nie je nikdy dosť, a preto na tréning prijal pozvanie aj spevák Samo Tomeček.

Ten svoju kariéru nakopol v súťaži Slovensko hľadá Superstar, kde sa umiestnil v prvej desiatke.

Sama určite poznáte z populárnej zábavnej relácie Milujem Slovensko. Už niekoľko rokov je jej neoddeliteľnou súčasťou.

Za svoj prvý album  „Mladý a drzý“ získal Zlatú platňu za počet predaných kusov.

Pre svojich fanúšikov naspieval albumy Ako v nirváne, Nespím a tiež album IKONY, v ktorom vzdal hold viacerým skvelým osobnostiam slovenskej populárnej hudby 20. storočia.

Twiins

Hudobná skupina

Na tréning zavíta aj populárne spevácke duo v zložení Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová. 

Sestry Nízlové odštartovali svoju kariéru už v roku 1996, keď vyhrali detskú spevácku súťaž Hviezdička. V tom istom čase začali pôsobiť pod menom Tweens, ktoré im vymyslel Daniel Hevier. V roku 2008 zmenili názov na Twiins.

Spolupracovali s hviezdami ako Snoop Dog, Flo Rida či Sean Paul. Reprezentovali Slovensko na 56. ročníku medzinárodnej hudobnej súťaže Eurovision Song Contest 2011.

Aj keď si na istú dobu dali od spoločného spievania pauzu a venovali sa viac rodinnému životu, minulý rok sa vrátili opäť na scénu s chytľavými hitmi, ktoré si počas nedeľného programu určite vychutnáte.

Nekupujete si lístok na jeden z ďalších seminárov, ale nástroje, ktoré vám umožnia prekonať náročné časy a objaviť vnútorný potenciál toho, čo všetko dnes dokážete

Tu je všetko, čo získate, pokiaľ sa rozhodnete urobiť prvý krok a využiť unikátnu príležitosť
Poponáhľajte sa – cena vstupenky bude pravidelne stúpať. Rezervujte si svoje miesto a využite aktuálne najnižšiu cenu.

GOLD NAŽIVO

Populárna voľba
497
317
 • 1x GOLD vstupenka na tréning NAŽIVO
 • Vytlačený tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Účasť na transformačných aktivitách
 • Certifikát o absolvovaní tréningu

VIP NAŽIVO

Pre tých, ktorí chcú viac
997
417
 • 1x VIP vstupenka na tréning NAŽIVO
 • Vytlačený tréningový manuál v hodnote 47 €
 • Účasť na transformačných aktivitách
 • Certifikát o absolvovaní tréningu
 • Skupinový online mastermind s Andym Winsonom v hodnote 2 000 €
 • 30-dňový podporný program „Od rozhodnutia k výsledkom“ v hodnote 97 €
 • 30-dňový prístup k exkluzívnym online kurzom NLP v živote v hodnote 997 €
 • 3x obed + občerstvenie
 • Sedenie v predných radách
 • Fotenie s hosťami
Exkluzív

„Ty sám buď tou zmenou, ktorú túžiš uzrieť vo svete!“

Váš zlomový okamih začína o:
Dní
hodín
minút
sekúnd

Na tréning vám dávam neobvyklú, 100% záruku vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze. Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Ak ste rozhodnutí zmeniť váš život, prekonať strach a nájsť v sebe obrovskú silu, ktorá vám pomôže prekonať všetky prekážky, prihláste sa na tréning Objav Svoju Silu. Už teraz sa na vás teším 6. - 8. 5. 2023, kde spoločne zmeníme váš život. Máte moje slovo. Zažijete niečo, čo ste ešte nezažili. Bude to tréning plný emócií, prekonávania strachu a hľadania potenciálu, o ktorom ste ani netušili, že vo vás drieme. Teším sa na vás.
Časté otázky:
Klient má nárok na uplatnenie garancie do 14 dní od zakúpenia vstupenky. Zároveň má nárok uplatniť garanciu vrátenia peňazí ihneď po skončení tréningu, ak má pocit, že mu tréning nič nedal.

Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2023.
Je zakázané využívať na predaj vstupeniek verejný profil Akadémie Andyho Winsona alebo Andyho Winsona na Facebooku. Tiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku Akadémiou Andyho Winsona.

Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.

Vstupenka nie je prenosná na iný termín. 

Kúpou vstupenky automaticky obdržíte organizačné pokyny, v ktorých nájdete zľavu na ubytovanie priamo v Hoteli Senec, kde bude tréning celé 3 dni prebiehať.
Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Máte akékoľvek ďalšie otázky? Opýtajte sa nás

Pavel Hradil

Majiteľ firmy

Hlavním důvodem absolvovat trénink u Andyho byla touha.

Touha nalézt v sobě maximum vnitřních zdrojů, které by mě posunuly v životě dál.

Zároveň jsem se chtěl ujistit, zda na to jednoduše řečeno mám nebo nemám.

Trénink samotný překonal veškerá má očekávání. Celé tři dny Objav Svoju Silu se nesly v duchu maximální energie, pozitivního přístupu, poznávání nových věcí a překonávání komfortní zóny.

Během trvání tréningu jsem získal nespočet nástrojů, jak pracovat sám se sebou.

Přirozeným výsledkem bylo zvýšení sebeuvědomění a sebedůvěry. Vše se začalo projevovat hned v následujících obdobích – v posunech pracovních i osobních.

S odstupem několika let mohu konstatovat, že trénink Objav Svoju Silu byl právě tou zlomovou metou v mém životě.

Dnes jsem spolu s vysněnou životní partnerkou majitelem trvale rostoucí firmy, těší nás pevné zdraví a především se denně radujeme ze života.

Já, partnerka, naše rodiny i přátelé kolem. Dodnes jsou mezi nimi dokonce i ti, které jsem poznal právě na této akci! Zkušenost je nepřenositelná, tohle “bláznovství” se prostě musí zažít osobně 🙂

Jestli jsem před Objav Svoju Silu nevěděl, kam svůj život směřovat a lítal jsem nerozvážně od jedné práce k druhé, tak dnes je vše jinak.

Tu životní skládanku, nad kterou snad všichni podobně uvažující lidé často přemýšlejí, se mi podařilo dát dohromady.

Díky naší společnosti máme umožněnou maximální seberealizaci a rozvoj, což se zákonitě projevuje ve výši obratů i neustálém rozvoji.

Zuzka a Katarína Balúchové

Podnikateľky

Náš život pred tréningom Objav Svoju Silu by som popísala takto:

– Nedostatok sebadôvery
– depresie,
– nechuť do života,
– hľadanie sa v biznisovom i osobnom živote
– skrátka: monotónne prežívanie.​

Keďže sme obe cítili, že potrebujeme zmenu, karta padla na tréning Objav Svoju Silu.

Presne to sme potrebovali – nájsť v sebe silu a chuť do života i podnikania.

Dúfali sme, že sa niečo v našom živote zmení. Hlavne ja, som mala veľké problémy so sebavedomím prameniace z rodinných problémov v detstve, bála som sa urobiť akýkoľvek krok či rozhodnutie, pretože som si neverila.

Podceňovala som sa, nevidela som svoju hodnotu a to dobré vo mne. Mamina si prešla obdobím rozvodu i straty blízkej osoby, cítila sa osamelá, nevedela ako ďalej, kde nájsť silu pokračovať v živote i v dlhoročnom biznise.

Látky a šitie šiat na mieru boli jej celoživotnou srdcovkou, no keď sa človek cíti osamelý a bez chuti do života, stratí aj zápal k práci…

Tréning nás obe dostal, doslova do kolien. Mali sme tak mnoho AHA momentov, toľkokrát nám cvaklo v hlave. Z ničoho nič sme všetko videli a vnímali celkom inak.

Uvedomili sme si, hoci to znie ako klišé, že sila je len v nás a nie je vôbec taký problém, ako sa nám zdalo, nájsť v sebe silu, odvahu a chuť do života. Uvedomili sme si svoju hodnotu, začali sme jedna druhú lepšie chápať a vážiť si samé seba. Začali sme si veriť a to úplne prirodzene. A potom sa začali diať doslova zázraky…

Chcelo to pevnú vôľu a najmä je potrebné vytrvať… no dnes?

Žiaden problém už pre nás nie je problémom, je to len výzva, niekedy až zábava – je zábavné robiť nemožné veci.

Keď človek verí sám sebe, dokáže čokoľvek. Vždy keď príde v živote prekážka či skúška, si spomenieme na všetko, čo sme si na tréningu uvedomili a hneď sme späť v hre.

Dokážeme spolu komunikovať, dokážeme komunikovať aj s inými ľuďmi, máme radi samé seba, prekonávame veľké výzvy a to stále s úsmevom na tvári. Nemáme strach, nebojíme sa, necúvame…

A cítime sa neuveriteľne spokojne a tak veľmi INAK. To je obrovská zmena.

Už žiadne prežívanie, toto je ŽIVOT.

Čo sa podnikania týka, z čisto kamennej predajne dnes máme predajňu a ešte aj 3 eshopy s látkami o ktoré je veľký záujem. Naše obraty sa strojnásobili a objednávky každým dňom rastú.

Ak sa cítite dobre sami so sebou a milujete to, čo robíte, vycítia to aj zákazníci.

Vďaka tréningu sme sa tiež nesmierne zblížili so svojimi blízkymi. Držíme spolu a veci riešime s nadhľadom. Už s nami nelomcujú emócie a kráčame spolu spokojne životom.

Na tréningu Objav Svoju Silu sme našli sme aj množstvo spriaznených duší a výborných priateľov i obchodných partnerov. Tento tréning nám radikálne a doslova zmenil život!

Róbert Sykora

Osobný tréner a Spartan Ambassador

Môj život pred tým, ako som spoznal Andyho a bol na tréningu Objav Svoju Silu, vyzeral celkom zaujímavo.

Nemôžem povedať, že by ma nebavil, ale vedel som, že môžem robiť veci aj inak.

Bol som úspešným zamestnancom v TOP manažmente nadnárodnej spoločnosti.

Pracoval som 16 hodín denne 7 dní v týždni a najazdil som mesačne 10 000 km (niekedy aj viac).

Plnil som nielen svoje sny ale cítil som, že hlavne plním sny niekoho iného.

Potom ma paradoxne na tréning Objav Svoju Silu pozval môj vtedajší šéf, lebo sme cítili, že je medzi nami nejaký blok. Niečo čo nám bráni spolu komunikovať.

Bolo to najlepšie čo sa mohlo stať, pretože som si na tréningu uvedomil, že už viac s ním nechcem spolupracovať. A to bol ten blok, ja som nemal silu, aby som mu to pred tréningom otvorene povedal.

Uvedomil  som si veľa vecí. V prvom rade som sa naučil odpustiť sám sebe. Odpustil som svojim rodičom, objavil som v sebe to čo som vedel, že tam je, len som nevyužíval celý potenciál.

Schopnosť dosiahnuť všetko po čom túžim, čo chcem a čo si zmyslím že dokážem. A ešte jedna vec. Naučil som sa meditovať. Veľmi mi to pomáha.

Počúvať svoj vnútorný hlas, pretože veľmi často som počúval hlavu, ale nepočúval som svoju dušu – srdce. To po čom skutočne ja Róbert v živote túžim.

Objavil som nielen svoju silu, ale objavil som aj silu prítomnosti. Čo bolo, bolo. Čo bude, bude. ALE ČO JE, JE TU TERAZ.

V živote ide o niečo úplne iné, ako o mesačné príjmy. Môj príjem je taký, že mi pokryje moje mesačné náklady. Získal som niečo úplne iné. Robím čo chcem, robím to kde to chcem, moja práca ma baví.

Odišiel som z veľmi dobre platenej práce. Stal sa zo mňa fitness coach a človek, ktorý pomáha nielen sebe ale koučuje aj iných ľudí.

Po 17tich rokoch práce, obchodu a riadenia ľudí som sa vydal iným smerom. Smerom žiť život v prítomnom okamihu. Tu a teraz. Ľudia prežijú svoj život myslením na to čo bolo, alebo myslením na to čo bude.

Zabúdajú na to čo JE. Opakujem sa? Určite a budem sa opakovať dookola. Pred časom som začal aktívne športovať. Zúčastňujem sa jedných z najťažších pretekov sveta Spartan Race. Napísal som knihu, ktorá je takou mojou osobnou spoveďou z ktorej sa vypredal celý náklad. Aktuálne píšem ďalšie knihy, spustil som vzdelávací portál, trénujem ľudí, som Ambasádorom pretekov Spartan Race, aktívne sa zaujímam o zdravý životný štýl a o zachovanie rovnováhy na našej planéte.

Stal som sa človekom, ktorý prestal jesť zvieratá a výrobky z nich, pretože som si uvedomil, že to nie je etické a nikto na tomto svete mi nedáva právo zabíjať iného tvora a práve sa chystám cestovať po Európe.

Všetkým, kto pôjde na Objav Svoju Silu odkážem jednu jedinú vetu. Poviem to po anglicky, lebo to znie lepšie – FREE YOUR MIND AND THE REST WILL FOLLOW.

A ešte obľúbená fráza, vystúpte zo svojej komfortnej zóny, viem počúvate to všade no pokým to neurobíte, budete to len čítať a počúvať.