Opýtať sa Andyho

Máte pocit, že ste sa zasekli na jednom mieste? Potrebujete ZMENU, no neviete, ako začať? Chcete skoncovať so svojou minulosťou? Paralizujú vás strachy a obavy? Trápia vás nefunkčné vzťahy? Chýbajú vám peniaze? Žijete od výplaty k výplate? Narazili ste na akýsi strop vo vašom živote a neviete ako ďalej?

Pripravil som si pre vás novú, špeciálnu rubriku: Spýtajte sa Andyho.

Prostredníctvom nej sa ma môžete pýtať otázky, ktoré vás trápia a potrebovali by ste sa na ne pozrieť aj inými – nezávislými očami. Mojim cieľom je dať vám nový uhoľ pohľadu, či konkrétne tipy na ich možné riešenie.

Ako to bude fungovať? Napíšte mi svoju otázku prostredníctvom dotazníka nižšie. Postupne budem niektoré z vašich otázok vyberať a odpovedať vám na ne blogovým článkom, audio formou alebo prostredníctvom videa.

Dôležité: Odpovedať budem na vybrané otázky, ktoré môžu trápiť viac ľudí.

Je to z toho dôvodu, aby som  mohol pomôcť nielen vám, ale aj ďalším ľuďom, ktorí potrebujú poradiť.

 

Zvýšte svoju šancu na odpoveď!

Ako mám správne položiť svoju otázku? Základom je jasnosť a stručnosť. Na odpovede totiž vyberám predovšetkým tie otázky, ktoré môžu pomôcť viacerým z vás.

Dôležité: Nerozpisujte sa príliš do hĺbky. Vaša otázka by sa mala zmestiť na 8 riadkov. Ak sa bude týkať napríklad vášho nefunkčného partnerského vzťahu, netreba rozpisovať všetko do detailov – bolo by to príliš osobné a nemám na takýto tip poradenstva časový priestor. Na to sú určené len osobné koučingy so mnou. Voľte prosím štýl typu:

“Necítim dostatočnú lásku od partnera. Vôbec nevidím, že ma miluje”. Následne sa viem vyjadriť dostatočne jasne a konkrétne, prečo to tak  môže byť a tým pomôcť aj ďalším, ktorí majú podobnú životnú výzvu.

Tak, poďme na to!  Spýtajte sa ma čo potrebujete hneď teraz: