ONLINE SPÍKER

Excelujte v online prostredí

21. 5. 2024, Nová Dubnica

Dostaňte sa na úplne novú úroveň svojich prezentačných schopností, získajte dôveru a zručnosti, ktoré potrebujete na úspešné prezentovanie, vedenie a riadenie ONLINE

Komunikácia cez obrazovku

Dostupnosť moderných technológií a vzrastajúca popularita online sveta nám umožňuje dnes viesť komunikáciu aj na diaľku bez potreby fyzickej prítomnosti.

Výkon mnohých povolaní sa aj vďaka tomu preniesol do našich domovov. 

Mnohé firmy a organizácie tak môžu zamestnávať a spolupracovať s ľuďmi z celého sveta bez ohľadu na ich geografickú polohu.

Kým tento nový spôsob práce nám prináša väčšiu slobodu a flexibilitu, pre lídrov predstavuje aj nové výzvy – nedorozumenia, slabá interakcia, strata pozornosti, technické problémy…

 

Viesť porady, delegovať, prezentovať a udržať pozornosť tímu v online prostredí si preto vyžaduje nové schopnosti a prístupy.

Dôležité je nájsť rovnováhu medzi využitím výhod online nástrojov a udržaním ľudského dotyku, ktorý je nevyhnutný pre produktívnu spoluprácu a motiváciu tímu.

S tou správnou kombináciou technológií, efektívnej komunikácie a pútavého prezentovania dokážete:

zosúladiť tímovú spoluprácu

eliminovať nedorozumenia

získať dôveru

znásobiť úspešnosť predajov

efektívne delegovať

zefektívniť stretnutia

zvýšiť produktivitu

Staňte sa majstrom virtuálnej prezentácie a zažiarte na online pódiu.

Žiadna suchá teória, ale prax

Koľko školení ste už absolvovali, zapísali desiatky strán poznámkami a povedali si, že to určite vyskúšate, no už nikdy ste sa k tomu nevrátili?

Tu sa vám to nestane.

V bezpečnom prostredí si pod dohľadom profesionálnych lektorov všetko natrénujete a získate priamu spätnú väzbu s konkrétnymi návrhmi na zlepšenie.

Všetky nadobudnuté informácie ihneď aplikujete v praxi, čím na sebe zaznamenáte okamžité zlepšenie.

Ovládnite tajomstvo úspešného ONLINE prezentovania, riadenia a predaja ešte dnes!

Prezentujte s istotou, sebavedomím a jasnou víziou. ​

Vypíšte nezáväzný formulár a zistite viac o možnostiach absolvovania tohto profesionálneho tréningu.

Tréningom vás budú sprevádzať:

Líder v recrutingu na českom a slovenskom trhu vo vzdelávaní tímov, ktorých učí novodobé trendy budovania sietí podľa najmodernejších stratégií.

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. 

Počas svojej viac ako 27-ročnej praxe prešiel rôznymi pozíciami. Od obchodného zástupcu, manažéra, cez riaditeľa obchodu až po projektového manažéra, riadenia či budovania tímov podnikateľského plánovania a time manažmentu.

Dnes pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Školí najmodernejšie systémy lídrovstva, ktoré umožňujú ľahšie vedenie, motivovanie a nábor nových ľudí do tímu. 

Marián Biesik Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku.

Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Andy je priekopníkom vo virtuálnom svete. Ako jeden z prvých spíkrov v strednej Európe uskutočnil svoje semináre a tréningy pre stovky ľudí online zo špeciálneho virtuálneho štúdia.

Jeho práca má denne dosah na životy tisícok ľudí aj v online priestore. Na všetkých sociálnych sieťach ho dokopy sleduje viac ako pol milióna fanúšikov a jeho videá dosahujú viac ako 50 miliónov videní.

Využíva k tomu moderné trendy, ako aj overené spôsoby prezentácie a predaja.

Pomocou stratégií a systémov, ktoré učí, pomohol už viac ako 20 000 obchodníkom, lídrom či manažérom zvýšiť výkonnosť a úspešnosť predajov.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.

Andy Winson Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity
Prihlásiť sa k odberu novinek

© 2021 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335, email: akademia@andywinson.com, tel: +421 908 777 808
Všeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy