Skvelý štart do roku 2023!

treningy_nadpisy_aaw_2020-432

Zamiluj sa do každej minúty svojho života!

Ako si v novom roku systematicky plniť svoje ciele bez frustrácie a neustáleho stereotypu

29. 1. 2022

Pre tých, ktorí to nestihli. Pre tých, ktorí to chcú zažiť znova!

Najlepší Rok Môjho Života Virtual!

Zažite úžasnú atmosféru a načerpajte zdroje do roku 2023!

Takto to vnímali tí, ktorí boli pri tom:

Nepremeškajte druhú šancu! Ďalšia už nepríde!

Tak veľ mi ste chceli, no nemohli ste sa zúčastniť. Okolnosti vám v tom zabránili. Alebo ste  dlho váhali a opäť raz si nechali ujsť pomedzi prsty neopakovateľnú príležitosť. Teraz ju už nezmeškáte. Tréning Najlepší Rok Môjho Života Virtual prichádza znova. Po prvý raz ho môžete v rámci jedného roka zažiť dva krát!
Dobite sa energiou, načerpajte inšpiráciu a získajte návod, ako z tohto roka urobiť štart pre svoj výnimočný život!

Každý rok stále ten istý scenár...

Mnohí z nás si dávajú na začiatku roka novoročné predsavzatia.

Spočiatku sa snažia ísť na 100%, ale časom ich nadšenie akosi upadá.

Permanentka z fitness centra zapadá prachom. Času na rodinu je znova akosi menej. V práci je potrebné “trčať“ nadčasy. Mnohých z nás zmetie hurikánová vlna povinností.

Ďalší rok preletí a niektorí z nás si “pomyselne trieskajú hlavu o stôl“, že nedotiahli veci do konca. Že nevydržali. Že to vzdali. Nemali dostatok energie. Odhodlania. Motivácie. Že zlyhali. Že sklamali seba či svojich blízkych. Že nemali toľko času, koľko chceli.
Že sa ich ciele odložili na neurčito. Zdravie ide dolu vodou. Vzťahy krachujú. Ich výsledky sú podpriemerné.

Radšej si už žiadne predsavzatia nedávate. Veď aj tak sa vám ich nikdy doteraz nepodarilo naplniť.

Stačilo! Tomu je teraz KONIEC!

Prichádza 1 DEŇ, vďaka ktorému zmeníte váš život od základov!

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Prehrať video

Získajte vstupenku na tréning Najlepší rok môjho života 2023 v predstihu za najlepšiu cenu!

Pripravte sa zvládnuť aj tie najnáročnejšie výzvy roku 2023 s nadhľadom!

Ako sa môže rok 2023 stať tým najlepším rokom života? Po čom túžite? Je to dosiahnutie niečoho materiálneho? Chcete viac peňazí, novú prácu, nové bývanie alebo auto? Chcete schudnúť? Zlepšiť svoje zdravie? Vzťahy s partnerom? Deťmi? Zažívať menej stresu a viac rešpektu a porozumenia?

To všetko môže byť už budúci rok realita.

Budete však potrebovať energiu, motiváciu a tie správne nástroje, ktoré vám pomôžu vytrvať a zvládnuť aj tie najnáročnejšie výzvy s nadhľadom.

A preto vznikol tento tréning.

Je koncipovaný tak, aby vám dobil baterky, dodal potrebnú silu a odvahu a vyzbrojil vás nástrojmi a stratégiami, s ktorými dokážete všetko, čo si zaumienite.

Na tréningu Najlepší Rok Môjho Života sa naučíte, ako:

sa zbaviť zlozvykov a správania, ktoré vám bránia žiť váš vysnívaný život.

si systematicky stanoviť ciele (nielen) pre nadchádzajúci rok pomocou osvedčenej stratégie P-O-K-L-A-D.

využiť nástroj MOPUŽ a vypracovať si prostredníctvom neho svoj Osobný plán úžasného života, vďaka ktorému premeníte svoje sny na skutočnosť.

si dobiť energiu na celý nadchádzajúci rok a spoznať nástroje a stratégie, vďaka ktorým sa budete cítiť odhodlane a vždy pripravený ísť do AKCIE, a to za každých okolností.

ovládnuť strachy, ktoré vás paralyzujú a nedokážete si kvôli nim vychutnávať život plnými dúškami.

zažiť AHA momenty, vďaka ktorým sa zbavíte pomyselných LIMITOV, ktoré vás brzdia a bránia váš život posunúť na vyšší level.

pracovať s nástrojom riadenia vašich peňazí, vďaka ktorému môžete postupne dosiahnuť svoju finančnú slobodu.

spoznať stovky ľudí s ktorými budete „na jednej vlne“. Nadviažete nové priateľstvá či možnosti pracovných prepojení… a mnoho iného.

Aj vy máte na to žiť ten najlepší rok vášho života!

Predstavte si, že ste sa „strojom času“ presunuli do budúcnosti: Rok 2023 je za vami. A bol úplne iný, ako tie predtým! Dokonca predčil vaše očakávania. Usmievate sa. Ste so sebou a s tým, ako plynul spokojný. Pretože bol pre vás jednoducho bravúrny! Skvelý pocit, však? Kde ste sa videli? Čo ste počuli? Ako ste sa pri tejto predstave cítili? Čo ste dosiahli?

Dámy a páni, nemusíte mať ani „stroj času“, aby sa vám vaše predstavy mohli naplniť. Ako hovorí Alan Kay: „Najlepší spôsob ako predvídať budúcnosť je vytvoriť ju.“ Kombinácia správne nastaveného myslenia a vhodnej akcie je kľúčom k úspechu. Kedy naposledy ste ráno vyskočili z postele s úžasným pocitom, čo vám nový deň prinesie? Takéto dni môžete zažívať pravidelne!

Prestaňte čakať na to, že vám padnú z neba a staňte sa konečne VY tým impulzom, ktorý ich bude priťahovať. Stačí sa riadiť tými správnymi princípmi a stratégiami. Stačí do svojho života zakomponovať návyky a rituály, ktoré vás podržia aj v tých najťažších časoch a už nikdy sa nevrátite do starých koľají.

Čo hovoria tí, čo tréning zažili

Karin Majtánová

Moderátorka RTVS

Sofia Klementová

Študentka

Dominika Stará

Speváčka

Martin Kráľ

Hudobný skladateľ a klavirista

Ondřej Velsa

Péče o sortiment

Odkaz od Andyho:

„Verím, že byť šťastný a úspešne dosahovať svoje ciele je vecou rozhodnutia. Ak nepôjdete za tým, čo chcete, nikdy to nebudete mať. Ak sa nespýtate, odpoveď bude vždy nie. Ak nevykročíte vpred, vždy budete stáť na rovnakom mieste. Nový rok je pre mnohých novým začiatkom. Každý rok môže byť tým najlepším rokom vášho života. Nezáleží to od okolností. Je to len na vás a vašich rozhodnutiach.“

Hosť

Pozvanie na tréning prijal:

Martin Kližan

Rozhodne jeden z najznámejších hráčov v histórii slovenského tenisu. Držiteľ nespočetných majstrovských titulov.

Rodák z Bratislavy, začal hrávať tenis už vo svojich troch rokoch spolu s otcom Milanom. Od piatich rokov sa začal rozvíjať pod odborným dohľadom. Trénovali ho kapacity ako Ladislav Simon, Karol Kučera, Martin Damm či Dominik Hrbatý.

Svoju Tenisovú kariéru úspešne odštartoval v roku 2005, kedy triumfoval na Majstrovstvách Európy do 16 rokov a zároveň sa stal Slovenským talentom roka. K jeho úspechom patria mimo iného aj tituly Juniorský majster Európy, či majster Slovenska v dvojhre aj vo štvorhre.  Zvíťazil v šiestich turnajoch ATP a dosiahol 24 pozíciu vo svetovom rebríčku. Bol dlhoročným lídrom slovenského daviscupového tímu.

Svoj potenciál neraz ukázal v zápasoch s najlepšími súpermi sveta. Spomedzi členov top desiatky dokázal zdolať Jo-Wilfrieda Tsongu, Keia Nišikoriho, Dominica Thiema, ale aj Rafaela Nadala.

Oficiálne ukončil svoju kariéru v novembri 2021 na slávnostnej ceremónii na Turnaji majstrov v Turíne, kde dostal od ATP ocenenie za svoju profesionálnu kariéru.

Tréning bude prebiehať virtuálne. Nemusíte nikam cestovať. Novoročnú transformáciu zažijete priamo v pohodlí svojich domácnosti. Do tréningu sa budete môcť aktívne zapájať, pýtať sa otázky či zdieľať uvedomenia a AHA momenty.

GOLD

Virtual
297
47
  • 1x GOLD vstupenka na tréning Virtual
  • Elektronický tréningový manuál a ďalšie pomôcky
  • Skupinový online mastermind s Andym Winsonom v hodnote 2 000 €
  • Elektronický certifikát o absolvovaní tréningu

Získajte vstupenku na tréning Najlepší rok môjho života 2023 v predstihu za najlepšiu cenu!

Zmena myslenia prináša zmenu výsledkov!

Čo získate počas tohto jedného intenzívneho dňa?

Na tréning vám dávam neobvyklú, 100% záruku vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčený, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze. Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo. Zažijete niečo, čo ste ešte nezažili. Bude to tréning plný emócií, prekonávania strachu a hľadania potenciálu, o ktorom ste ani netušili, že vo vás drieme. Teším sa na vás.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Máte akékoľvek ďalšie otázky? Opýtajte sa nás