Untitled-1

Strhni publikum k potlesku v stoji

Intenzívny profesionálny tréning určený pre úzku skupinu ľudí. Individuálny prístup a rapídne zlepšenie výsledkov už za 2 dni.

22. – 23. 4. 2024

Prezentujte ako svetový spíker

Stres, roztrasené kolená, hrča v hrdle a veľká neistota, vždy keď máte predstúpiť pred skupinu ľudí s prezentáciou či prejavom.

A možno sa na pódiu cítite ako ryba vo vode, milujete prezentovanie, no neviete publiku odovzdať informácie tým správnym spôsobom.

Či už máte prácu, v ktorej ste nútený prezentovať, vystupovať pred publikom alebo viesť a motivovať tím, vedieť prirodzeným spôsobom presvedčiť, ovplyvniť a nadchnúť ľudí je kľúčová zručnosť, ktorá rozhodne o vašom úspechu.

Či už ste manažér, majiteľ firmy, MLM pracovník alebo vediete menší či väčší tím ľudí, bez správnej prezentácie a komunikácie strácate mesačne stovky a možno tisícky eur.

„Kľúčovou zručnosťou, vďaka ktorej dokážete získať obrovský náskok pred ostatnými je schopnosť odprezentovať svoje myšlienky.“

Váš prelomový okamih začína o:
Dní
hodín
minút
sekúnd

Zažiarte!

Fenomenálnym rečníkom sa nerodíme, ale sa ním stávame. Dá sa to jednoducho natrénovať.

S vášňou, energiou a sebavedomým strhnúť pozornosť publika a odovzdať im hodnotné informácie, ktoré ešte dlho budú v nich rezonovať.

Či veríte alebo nie, nemusíte sa ako rečník narodiť. Každá prezentácia má svoje pravidlá a zákonitosti, ktoré keď dodržíte, zožnete úspech.

Pozrite sa, akou bleskovou premenou prešli účastníci tohto tréningu

Majster pódií mi pomohol v odkrytí samej seba. Opäť som spoznala o kúsok viac. Odkryli sa mi staré spomienky. Tento tréning ma posunul v osobnom rozvoji o krok vpred a vyviedol ma z komfortnej zóny.
Slávka Hoffmannová
skolachudnutia.sk
Trénink mi odstranil stres při věrejných vystoupeních. Dodal mi odvahu a víru, že mohu být opravdový řečník.
Jiří Urban
Tesár
Umím daleko lépe prezentovat a cítím se při tom moc dobře. Těším se na nejbližší prezentaci, co budu mít!!!
Michal Beránek
Riaditeľ
Tomáš Lukavec
Brand manažér
Olga Guzanová
Obchodný zastupca
Ing. Radka Kolínová
Lektorka jógy
Ing. Monika Malíková
Podnikateľka
PhDr. Andrea Trnková
Kouč
Veronika Trnková
Študentka
Bc. Blanka Lukášová
Spolumajiteľka bistra
Vítězslav Štembera
Matematik
Janka Paršová
Podnikateľka
Niečo podobné sa môže podariť aj vám!

Čo vás na tréningu čaká?

Krok za krokom sa naučíte, ako si vyskladať pútavú prezentáciu.

Zistíte, ako pracovať s hlasom, gestami a ako sa fyzicky a mentálne pripraviť na prezentovanie.

Postavíte sa svojmu strachu a naučíte sa s ľahkosťou zvládať trému z prezentovania a vystupovania pred ľuďmi.

Odhalíte tajomstvá toho, ako zvládnuť aj niekoľko hodinovú prezentáciu bez nutnosti memorovania a strachu, že na niečo zabudnete.

Osvojíte si tajné triky a stratégie tých najlepších spíkrov sveta.

Naučíte sa sebavedomo predstúpiť pred publikum, mať správny postoj, nadviazať súlad s publikom, vtiahnuť ho do deja a zažiariť.

Na vlastnej koži si otestujete prípravu prezentácie od samotného vyskladania prejavu cez prácu s hlasom až po samotnú formu a postavíte sa pred publikum.

Všetko si v bezpečnom prostredí natrénujete.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Pre koho je tréning určený?

„Strachu z hovorenia pred ľuďmi čelí vo všeobecnosti množstvo ľudí. Tento strach je však len naučený, je možné sa ho kedykoľvek zbaviť a svoje prezentačné zručnosti natrénovať k excelentným výsledkom. Z tohto dôvodu som vytvoril špeciálny tréning Majster Pódií len pre malú skupinu ľudí. Každému sa individuálne venujem a za dva dni prevediem procesom, aby sa naučil zvládnuť prezentáciu pred ľuďmi od úplných základov a bez akejkoľvek trémy.“
Objavte nové obzory vášho osobného a profesijného života.
Tento svojho druhu ojedinelý tréning je limitovaný IBA pre 10 účastníkov.
Využite preto túto príležitosť a prihláste sa už dnes!

VIP

vstupenka na profesionálny tréning Majster Pódií
OBSAHUJE
  • 1x VIP vstupenka na profesionálny tréning NAŽIVO
  • Podrobný tréningový manuál s praktickými cvičeniami v hodnote 97 €
  • Certifikát o absolvovaní tréningu

A to všetko vrátane 100 % garancie vrátenia peňazí

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí. Máte moje slovo. V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete (telefonicky alebo e-mailom), že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze bez zbytočných otázok.
Najčastejšie otázky:
Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe alebo využiť iný termín tréningu po vzájomnej dohode. Pokiaľ sa nemôžete tréningu zúčastniť, je potrebné, aby ste nás dostatočne vopred o tejto skutočnosti informovali e-mailom alebo telefonicky.
Kúpou vstupenky automaticky obdržíte organizačné pokyny, v ktorých nájdete zľavu na ubytovanie priamo v Hoteli Elite, kde bude tréning celé 3 dni prebiehať.
Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.
Tréning bude prebiehať každý deň od 9:00 – 21:00 v 2 – 2,5 hodinových blokoch, medzi ktorými bude 15-minútová prestávka + prestávka na obed (1 hod.).

Chcete sa tréningu zúčastniť, alebo potrebujete viac informácií? Napíšte nám správu a my vás budeme kontaktovať.

Shopping Basket