Koučingy

KOUČING

USPEŠNÝ V PRÁCI, NO NEUSPEŠNÝ V ŽIVOTE?ÚSPEŠNÝ V ŽIVOTE, ALE NEÚSPEŠNÝ V PRÁCI?ÚSPECH NEDOHĽADNE V OBOCH OBLASTIACH?

Silnejúci tlak súčasnej doby na výkony, úspech a dokonalosť mnohých vedie do zajatia emócií, k frustrácii, straty dôvery v samých seba a schopnosti efektívne napĺňať svoje zámery a ciele. Keďže čítate tieto riadky, pravdepodobne ste sa ocitli v jednej z vyššie spomenutých skupín ľudí.

A je to prirodzené. Očakáva sa od nás flexibilita, komplexnosť a sebadôvera. Schopnosť rýchlo sa rozhodovať a pružne reagovať. A to nás doteraz nik neučil. V škole, doma ani v práci.

POTEŠÍM VÁS! VĎAKA KOUČINGU JE DNES MOŽNÉ SA TO NAUČIŤ!

PRESTAŇTE BYŤ REZISTENTNÝ VOČI ZMENÁM A TOČIŤ SA V KRUHU!ZABUDNITE NA POCIT ZLYHANIA A DAJTE ZBOHOM ŽIVOTNEJ CESTE POKUS/OMYL!

Koučing je moderná vysokoúčinná metóda,

pomocou ktorej dokážete identifikovať stereotypy vo vašom myslení a správaní a teda aj prekážky, ktoré vám doteraz bránili v rozvoji! Vďaka jednoduchým, praktickým a osvedčeným technikám sa naučíte využívať vlastné zdroje a skúsenosti k tomu, aby ste naštartovali svoju životnú premenu!

V ČOM VÁM KOUČ POMÔŽE?

Či už túžite po osobnom rozvoji, zdokonalení, vyššej efektivite, produktivite alebo chcete dosahovať viac s menším úsilím či jednoducho vyvážiť jednotlivé aspekty svojho života a dosiahnuť tzv. life-work balance, kouč vás na vašu cestu navedie a bude vašim osobným sprievodcom.

Nezáleží pritom, či vaša cesta bude strmá, kľukatá alebo hrboľatá, bude vždy po vašom boku. Aj keď na vrchol už budete musieť vyjsť sami, avšak s arzenálom sebadôvery, odhodlania a vnútornej sily.

Kouč nie je šaman, lekár alebo psychológ.Je to vyškolený certifikovaný odborník využívajúci poznatky z neurovedy, ktorý:

Vás dovedie k porozumeniu samého seba a pochopeniu, prečo sa v daných situáciách správate tak ako sa správate.

Vo vás naštartuje životnú premenu.

Vám odhalí vaše obavy, strachy a najtemnejšie stránky, no vďaka tomu objavíte vnútornú silu začať žiť šťastný a zmysluplný život.

Rozvinie vašu individualitu, a tým aj schopnosť sa rozvážne a zmysluplne rozhodovať.

Vám pomôže zvládať náročné situácie a prehry a prevziať plnú kontrolu nad vašim životom.

Vás nasmeruje ku krajšej budúcnosti.

Andy Winson

Trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity a to už viac ako 20 rokov.

Tvorca najširšej rady transformačných tréningov,prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Priekopník v oblasti Neurolingvistického programovania na Slovensku. V našich končinách jediný, kto má oprávnenie ľudí zasväcovať do NLP New Code.

Autor úspešného knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a Česko – Slovenského online programu Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi.

Roman Ragala

Kouč , lektor a korporátny tréner, ktorého vášňou je robiť to, čo miluje.Viac, ako 10 rokov manažérskych skúseností od medzinárodných korporátov až po rodinné firmy. Viac, ako 3 roky koučovania manažmentu firiem, koučovania a terapeutickej činnosti v súkromnej sfére. Viac, ako 2 roky skúseností s „extrémnymi a transformačnými teambuilding-ami a eventami“. Je tiež spoluautorom a lektorom niektorých profesionálnych tréningov v akadémii Andyho Winsona.

Jeho vášňou je neustály rozvoj a štúdium najnovších metód a trendov, ktoré získava nielen doma na akademickej pôde vysokých škôl, ale aj v zahraničí u popredných osobností v rôznych smeroch psychológie. Okrem neuro-lingvistického programovania, systemickej a naratívnej terapii sa venuje aj transpersonálnej psychológii a hypnóze.

[tcb-script type=“text/javascript“ src=“https://form.fapi.cz/script.php?id=bb72fa22-c80e-11ea-a0d2-0a74406df6c8″][/tcb-script]