Úvod Kontakt Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Zaujímate sa o osobnostný rozvoj? Chcete na sebe pracovať? Objavovať svoje schopnosti a ďalej ich rozvíjať? Ste v niečom výnimočný a chcete nájsť spôsoby a stratégie, ako svoju výnimočnosť ešte viac podporiť?

Tak sa pridajte do nášho tímu!

Nahrajte 3-minútové video o sebe a o tom, čo viete, a v čom by ste chceli a vedeli byť prínosom pre náš tím. Časová efektivita, teda váš aj náš čas, je jeden z dôležitých pilierov úspešných ľudí. Skutočne teda netočte video dlhšie ako tri minúty. Nebudeme ho pozerať. Nemáme na to čas.

Každý jeden z nás pozná svoje kladné aj záporné stránky. Len tak, že ich navzájom poznáme, sa môžeme ako tím dopĺňať.

Skúste si predstaviť situáciu, keď sa stretnú dvaja vizionári (Tvorcovia). Majú milión nápadov, ale nemá ich kto zrealizovať. Z biznisu tak nie je nič, len kopec nápadov. Chceme do tímu ľudí, ktorí sú kreatívni, no tiež takých, ktorí vedia ľudí spájať, plánovať, organizovať, či doťahovať veci…

Ako zistíte, aký vlastne ste? Stiahnite si Dynamiku bohatstvavyplňte ju a výsledky nám zašlite spolu s videom do priloženého formulára. Dynamika bohatstva je investícia. Investícia do VásA jedným z cieľov osobnostného rozvoja je spoznať samého seba.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

*
Vyplňte Vaše krstné meno, napr. Juraj
*
Vyplňte Vaše priezvisko, napr. Novák
*
Vyplňte Váš email v správnom formáte. Napr. moj@email.sk
*
Vyplňte Vaše telefónne číslo. Povolené znaky sú čísla, medzery a +
*
Vyplňte odkaz na Youtube video v tvare napr. https://www.youtube.com/watch?v=ArSYg03UTzQ
*
*