John Lee – Passion to Profits Bootcamp

Už v stredu a štvrtok v Bratislave!

PASSION TO PROFITS

Plná cena:

2.000 £

Akcia:

247 Eur

Už 22. 1. – 23. 1. v Bratislave

s Johnom Lee

100% Garancia spokojnosti

Zabezpečená úhrada

Vďaka Johnovmu tréningu a mentoringu som úplne zmenil svoj život. Dnes pomáham ďalším ľuďom a učím ich, ako využívať silu sociálnych sietí vo svojom podnikaní. Konečne som skončil s prácou, ktorá má nenapĺňala. Mám dostatok peňazí na to, aby som mohol cestovať po svete a robiť to, čo ma baví. Dnes už nemusím mať 2 brigády a dotovať firmu, pretože mám profitabilný online biznis. Navyše, som 4-násobil svoj príjem!

Milan Vaško, Online podnikateľ

Zostávajú POSLEDNÉ voľné miesta

Rozhodnite sa čo najskôr. Seminár je už o pár dní a je už takmer kompletne zaplnený.

[tcb-script type=“text/javascript“ src=“https://form.fapi.cz/script.php?id=544cddd5-1a83-11ea-8758-0a74406df6c8″][/tcb-script]

Tréningom vás bude sprevádzať:

John Lee

Medzinárodný rečník, spoluzakladateľ a riaditeľ firmy Wealth Dragons Group PLC a zakladateľom firmy Wealth Dragons Online, ktorá sa stáva jednou z najväčších e-learningových platforiem pre podnikateľov na celom svete.Už ako 20-ročný začal investovať do nehnuteľností, a kým dovŕšil 27 rokov, dosiahol svoj cieľ a stal sa milionárom. John je autorom bestselleru Wealth Dragon Way. John Lee, narodený vo Veľkej Británii, je jedným z najmladších čínskych podnikateľov, ktorého firemné akcie sa obchodujú na burze.Pomohol tisíckam podnikateľov po celom svete rozbehnúť ich biznis. Po tom, čo získal milióny odberateľov na sociálnych sieťach je teraz jeho cieľom zásadným spôsobom zmeniť systém vzdelávania, aby sa mohol podeliť o svoje vedomosti s ostatnými ľuďmi. Johna pozývajú rečniť po celom svete na témy investovania do nehnuteľností, digitálneho marketingu, rastu biznisu a podnikania.Po týchto medzinárodných vystúpeniach získal reputáciu ako rečník svetového formátu a o pódium sa delil s osobnosťami ako Bill Clinton, Alan Sugar, Richard Branson, Jack Welch (ex-riaditeľ GE) a Randi Zuckerberg. O Johnovi písali médiá ako Sunday Times, Huffington Post, Channel News Asia, Fortune Magazine, Edge, The BBC, The Wall Street Journal, a taktiež získal ocenenie Muž roka 2017 od Global Women Magazine.Napriek skromným začiatkom sa Johnov úspech dostavil. Jeho rodičia boli Číňania vlastniaci reštauráciu na severe Anglicka. Všetko čo dosiahol, je výsledkom tvrdej práce a neochvejnej húževnatosti. John zasvätil svoj život tomu, aby ukázal ostatným, že aj oni majú možnosť urobiť to isté, a je neustále inšpirovaný, keď vidí svojich študentov dosahovať také ciele, o akých sa im ani nesnívalo.

Som zamestnaný a budujem si vlastný biznis, tak aby som nemusel do budúcna tráviť 10 – 12 hodín denne v práci. Práve preto je Johnov mentoring užasná vec. Živím sa teraz ako profesionálny programátor v jednej nadnárodnej spoločnosti. Po prvom seminári, keď som počul Johna, ako rýchlo sa dá vybudovať profesionálna webová aplikácia s prepojením na sociálne siete, tak som doslova spadol skoro zo stoličky. Pusa otvorená dokorán! Teraz som v jeho Mastermind skupine. Každý webinár, ktorý John usporiada je plný úžasných nových informácii a detailných návodov. John mi pomáha postaviť na nohy agentúru pre sociálne siete. Po pár webinároch mám know how profesionála. Už teraz radím pár firmám a jednotlivcom, ako budovať sociálne siete. Obrovsky sa teším z toho, že môžem byť v spojení s Johnom a môj príjem sa postupne zvyšuje!

Pavol Spáčil, programátor Siemens v Rakúsku

Na seminári John prezradí:

 • Ako si vďaka sociálnym sieťam vybudovať nadštandardný pasívny príjem.
 • Ako odštartovať profitabilné podnikanie.
 • Ako posunúť existujúce podnikanie na novú úroveň.
 • Ako na internete vybudovať silnú, osobnú značku.
 • Ako získať viac sledovateľov.
 • Ako zvýšiť predaje.
 • Ako získavať viac kontaktov a zákazníkov.
 • Top 10 biznis modelov pre rok 2020, ktoré generujú pasívne príjmy.
 • Ako vytvoriť viacero zdrojov príjmu.
 • Ako vytvoriť produkty a služby, ktoré predávajú.
 • Ako vytvoriť obsah, ktorý sa virálne šíri.
 • Ako zarábať vďaka Facebooku, YouTube, Instagramu a LinkedIn.
 • A ešte omnoho viac…

ÁNO, chcem si zabezpečiť jedno z posledných miest​a vyťažiť vďaka internetu maximum

© 2019 Akadémia Andyho Winsona.

Zásady spracúvania osobných údajov | Obchodné podmienky | Formulár na odstúpenie od zmluvy