D N A

úspešného biznisu

Exkluzívny tréningový program pre transformáciu a rozvoj vášho podnikania pomocou najmodernejších biznisových stratégií a svetovo uznávanej metódy Structogram

Röntgenové videnie

Keď si podvrtnete členok alebo utrpíte mierny úraz končatiny, bez röntgenového vyšetrenia s istotou neviete, čo presne sa vám stalo. Ak sa rozhodnete zvoliť samoliečbu, o pár dní už pravdepodobne nebudete cítiť žiadnu bolesť. Vy sa budete cítiť opäť fit, avšak bolesť sa môže kedykoľvek vrátiť a pripomenúť aj o niekoľko rokov, pokiaľ ste neidentifikovali presnú príčinu vášho úrazu.

Jedno bezbolestné röntgenové vyšetrenie vám môže v konečnom dôsledku ušetriť množstvo času, peňazí a tiež zdravotných komplikácií.

A tak je to aj v biznise. Ak vediete menší či väčší tím alebo ste predajca či podnikateľ, môžete dosahovať žiaduce výsledky bez toho, aby ste do hĺbky poznali osobnosť a rozhodovacie procesy vašich ľudí či klientov.

Ak však viete rozpoznať ich osobnosť, identifikovať ich slabé a silné stránky, dokážete oveľa efektívnejšie plánovať, koordinovať a riadiť svoj tím.

Metóda Structogram je akoby ste vlastnili röntgenový prístroj. Pomocou nej už do troch sekúnd dokážete rozpoznať špecifické vlastnosti osobnosti vašich zamestnancov či zákazníkov.

Vďaka tomu budete vedieť:

efektívne komunikovať

znásobiť úspešnosť predajov

zvýšiť svoju výkonnosť

perfektne zosúladiť tímovú spoluprácu

lepšie porozumieť svojim zákazníkom a zamestnancom

robiť bleskurýchle rozhodnutia

udržať si laserový fokus

optimalizovať procesy

Jednoduché a zábavné ako detská hra

Výhodou systému Structogram je jeho extrémna jednoduchosť a flexibilita. Nevyžaduje si žiadne zložité analýzy či testovania. Rozpoznávanie bioštruktúry ľudí sa pre vás stane zábavou a už pri prvom kontakte budete vedieť porozumieť ich motívom, rozhodovacím procesom a spôsobom, ako pracujú a vnímajú svet okolo seba.

Môžete ho aplikovať na rôzne oblasti, ako je riadenie projektov, tímová spolupráca, komunikácia so zákazníkmi a mnoho ďalších. S jasnými a presnými postupmi, ktoré tento systém ponúka, budete mať vždy jasno v tom, ako postupovať a ako dosiahnuť požadované výsledky.

Objavte efektivitu a jedinečnosť tohto systému ešte dnes!

Kľúč k úspešnej DNA vášho biznisu

D

Dôvera

N

Nástroje

A

Akcia

Vybudujte si Dôveru, získajte efektívne Nástroje a pridajte cielenú Akciu do svojho profesionálneho života

Vypíšte nezáväzný formulár a zistite viac o možnostiach absolvovania tohto tréningového programu.

Tréningovým programom vás budú sprevádzať:

Marián Biesik

Podnikateľ a expert v biznis developmente firiem a tímov

Líder v recrutingu na českom a slovenskom trhu vo vzdelávaní tímov, ktorých učí novodobé trendy budovania sietí podľa najmodernejších stratégií.

Ako jediný na Slovensku je držiteľom exkluzívnej švajčiarskej licencie STRUCTOGRAM, na školenie výnimočnej techniky komunikácie, sebapoznania a poznania iných. 

Počas svojej viac ako 27-ročnej praxe prešiel rôznymi pozíciami. Od obchodného zástupcu, manažéra, cez riaditeľa obchodu až po projektového manažéra, riadenia či budovania tímov podnikateľského plánovania a time manažmentu.

Dnes pomáha firmám a lídrom na Slovensku aj v zahraničí objavovať nové spôsoby, ako vo svojich tímoch nájsť pravý potenciál, zlepšovať výsledky a uvedomiť si, ktoré zručnosti sa oplatí rozvíjať, aby boli magnetom pre šikovných ľudí, ktorých si udržia natrvalo.

Školí najmodernejšie systémy lídrovstva, ktoré umožňujú ľahšie vedenie, motivovanie a nábor nových ľudí do tímu. 

Andy Winson

Mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Čechách a na Slovensku.

Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Dlhé roky pôsobil vo finančníctve a sieťovom marketingu, kde sa mu podarilo so svojím tímom uzavrieť viac ako 65 000 zmlúv a vybudovať najúspešnejšiu pobočku. Nech bola doba akákoľvek, aj v krízových momentoch dokázal nájsť príležitosti a doviesť tím k excelentným výsledkom.

Pomocou stratégií a overeného systému predaja pomohol už viac ako 20 000 obchodníkom zvýšiť úspešnosť svojich predajov.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makáč vs. Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code.

Prihlásiť sa k odberu novinek

© 2021 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335, email: akademia@andywinson.com, tel: +421 908 777 808
Všeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy