„Celý môj príbeh pozná iba pár ľudí, no rozhodla som sa ísť s pravdou von!“ začína svoje rozprávanie Andrea.


ŠIKANOVANÁ NA VYSOKEJ ŠKOLE


Andrea pocítila krutosť už na škole. Učila sa na výborné, a tak sa dostala na vysokú školu bez prijímačiek.

„Sprostučká blondína, potrafíš ty vôbec do školy? Nezablúdiš? A to naozaj si sa dostala na túto školu bez prijímačiek? Nemáš tu náhodou iba známosti? Ako si sa ty mohla učiť na čisté jednotky? Už máme náhradníčku do tvojej izby na intráku, keď odtiaľto odídeš!” takéto slová počúvala Andrea od spolužiakov pravidelne.

Mladé dievča preplakalo dni aj noci. Keďže sa tyranizovanie stupňovalo a naberalo grády, rezignovala a zo školy odišla.

“Cítila som sa ako čierna ovca rodiny. No nemala som na výber. Bol to teror,” pokračuje mladá žena.

A tak začala pracovať. Upratovala, vykladala tovar v supermarkete. Nebála sa skrátka žiadnej práce. Chopila sa všetkého, čo jej prišlo pod ruky. Neskôr sa zamestnala v nemeckej firme a všetko, aj to málo, si začala odkladať. Cítila, že raz tie peniaze bude potrebovať. Inštinkt. Vnútorný pocit.


TVRDÝ PÁD V LÁSKE


Klamstvo, nevera, intrigy, vyhrážky, psychický nátlak. To všetko čakalo pohľadnú blondínu vo vzťahu s dnes už expriateľom.

Vnútornú nespokojnosť si začala kompenzovať jedlom. Za krátky čas pribrala na hmotnosti a vážila takmer 70 kg.

“Paradoxné však bolo, že som si to ani neuvedomovala, až kým mi otvorili oči slová mojej kolegyne: „Preboha Aďa, ty čo robíš, že tak priberáš? Však kolegyne si myslia, že si tehotná!”

Psychické vydieranie zo strany partnera vyvrcholilo a stupňovalo sa stále viac a viac.

„Nielen, že ma bývalý psychicky ubíjal a ubližoval mi, ešte aj ja sama som si ubližovala a akési nepochopenie v láske som si kompenzovala emočným jedením a nabaľovala som sa. Vôbec som nechápala svoje konanie,“ hovorí Andrea so slzami v očiach.

Jej život vtedy nedával zmysel. Nechcela ho žiť ďalej.


ŽIŤ ĎALEJ? NAČO?!


Šikanovaná, oklamaná, zneužitá a odhodená v láske.

„Cítila som sa maximálne nepotrebná v mojom živote. Malo vôbec zmysel ďalej žiť? Celé dni som bezducho a bez slov preležala a pozerala na plafón. Bola som presvedčená, že mojím údelom na tomto svete je trpieť. Nejako si to tu odžijem a potrápim sa a až na druhom svete sa budem mať dobre!“ opisuje Andrea svoju neľahkú minulosť.


TAK TERAZ SA POZERAJ, O KOHO SI PRIŠIEL!


Andrea však bola mladá, inteligentná, zdravá žena. A život v nej sa postupne začal hlásiť o slovo. Začala si uvedomovať, že ak niečo nezmení, zomrie vnútorne. Po čase v duši prebudila iskierku nádeje, že raz vyjde slnko a bude šťastná. Andrea sa rozhodla pre radikálnu zmenu.

“Rozhodla som sa, že začnem extrémne veľa cvičiť a zúčastním sa fitness súťaže. Jedenásť tréningov týždenne a špeciálna rysovacia strava priniesla svoje ovocie. Podarilo sa mi úspešne dostať do finále! Dokonca bol o mne aj článok v časopise!”

Zdá sa Vám, že skvelý, šťastný záver príbehu a potom už len šťastný a naplnený život? OMYL.


PRIŠIEL ZNOVA PÁD


“Z vytúženej a vydretej postavy som sa dlho netešila. Po súťaži sa stalo niečo neskutočné: začala som radikálne priberať! Celá tá enormná, niekoľkomesačná, dennodenná drina sa odrazu zrútila ako domček z karát. Všetko bolo v zlomku chvíle preč,” opisuje Andrea.

A čo bolo najhoršie, zničila si hormonálny systém a začala priberať ešte extrémnejšie ako predtým. Hanbila sa vyjsť na ulicu. Celé dni preplakala doma, zavretá v izbe. Nevedela, čo so sebou.

ĎAKUJEM MAMI A OCKO!

„Práve v tejto chvíli mi najviac pomohli moji rodičia. Ak by oni pri mne nestáli… neviem ako by som to zvládla. Mami, ocko, ste moji anjeli, ďakujem Vám!“, hodnotí mladá žena.


PO ROKOCH BLÚDENIA MI DO CESTY VOŠIEL ZÁZRAK!


“Po rokoch blúdenia mi do cesty prišiel človek, ktorý mi zmenil život. Začala som sledovať jeho videá. Rozhodla som sa, že celú svoju mesačnú výplatu použijem do individuálneho koučingu s Andym Winsonom. S tebou. A tak sa aj stalo,” opisuje Andrea ďalší vývin udalostí.

„Čo si sa zbláznila? Dávať toľko peňazí cudziemu chlapovi? Však za toľko peňazí si radšej kúp exotickú dovolenku na dva týždne ultrainclusive!” reagovalo okolie.


IDEM SI ZA SVOJIM!


“Cítila som, že nastal ten čas, aby som svoje ušetrené peniaze investovala. DO SEBA. Do zlepšenia svojho života. Presne toto bol ten moment kedy mi docvaklo, načo som ich šetrila, keď som robila v tej nemeckej firme. Mala som ich dať do svojho rozvoja. 🙂

“A vďaka Andymu som následne prišla na to, v čom je kameň úrazu. Bol to pre mňa najdôležitejší AHA-moment môjho života! Limitovala ma moja MINULOSŤ! Môj život začal naberať nový ráz,” pokračuje Andrea.

Následne Andrejka vstúpila do môjho ročného Klubu. A začal som sa s ňou stretávať na všetkých mojich tréningoch. Bol som nesmierne šťastný, že sa zo zamračenej Andrei stávalo usmiate slniečko. 🙂

Doniesla som na tieto tréningy dokonca aj celú svoju rodinu, lebo som túžila, aby aj oni zažili transformáciu tela i duše! Doma som vyhlásila: „Tam musíte ísť so mnou! To je úplne iný typ tréningov, na aké ste zvyknutí. Či sa vám páči, či nie, tam musíte ísť so mnou!“ hovorí Andrea s úsmevom.

“Podarilo sa mi získať harmóniu tela i duše, opäť som schudla a to vďaka tréningom Telo ako dôkaz a Objav svoju silu. Dokonca som sa znovu zúčastnila fitness súťaže, kde som sa opäť prebojovala medzi finalistov a bol o mne zverejnený aj článok v časopise. Hanbou nie je padnúť na dno. Hanbou by bolo na tom dne ostať ležať. Budúci rok idem znovu na súťaž,” vraví nadšene.


TRÉNING OBJAV SVOJU SILU MI POMOHOL S ALERGIOU


pád

„V živote by mi nebolo napadlo, že na tomto tréningu mi docvakne jeden AHA moment. A to v súvislosti s mojou alergiou. Liečili ma na ňu od narodenia. Trápila som sa ňou 25 rokov. Potom, ako som zažila tento najintenzívnejší tréning, som sa rozhodla urobiť si cvičenie, ktoré nás na tréningu naučil Andy. Začala som aj inak vnímať svet okolo seba. Zmenila som svoje vnútorné prežívanie. Začala som sa viac venovať svojmu vnútru. Všímala som si signály svojho tela. Ja viem, že to môže znieť čudne. Ale… o pár mesiacov som išla ako obvykle na testy… A boli negatívne! Moja alergia zmizla. Náhoda?! Liečili ma na ňu celý život a podľa lekárov sa jej nedá zbaviť …A? Zrazu mi zmizli problémy a testy vyšli negatívne!“.

Z „čiernej ovce“, za ktorú sa Andrea považovala, sa stala vyhľadávaná žena. Dnes pomáha ona iným, aby neblúdili životom, ako kedysi ona.

“Vďaka tréningu Tajomstvo mysle bohatých som sa naučila stratégie milionárov. Mám slušné príjmy. Školím riaditeľov, manažérov, obchodníkov. Stala som sa magnetom na príležitosti. Čiastka na mojom bankovom účte sa zvýšila sedemnásobne. Naša rodinná firma zvýšila obrat o pätnásť percent ročne, čo je niekoľko desiatok tisíc eur. Moji rodičia v biznise narážali na strop a stratégie, ktoré sme sa naučili vďaka tebe Andy, nás vystrelili k oblakom,” hodnotí sebavedomá žena.

Dnes je Andrein režim iný. Vstáva ráno o štvrtej už viac ako päť rokov a pracuje na svojich cieľoch.

„Zatiaľ, čo moji rovesníci hýria celé dni v baroch a na diskotékach, ja vstávam každý deň o štvrtej do fitka. Potom pracujem a vytváram si svoju budúcnosť. Stretávam sa so závisťou ľudí. Že cestujem, žijem svoje sny. Ok. No nech mi závidia zároveň aj celú tú moju cestu. Všetky moje pády a aj to, že kým oni vstanú z postele, ja už mám odtrénované, navarené, nakúpené a z časti aj odpracované a svoj voľný čas venujem osobnému rozvoju.“

Som nesmierne hrdý, že sa Andrejke zlepšil aj jej vzťah s bratom. Ich vzťahy v rodine sú podľa jej slov neporovnateľne lepšie. Cestujú, podnikajú, užívajú si jeden druhého. Podporujú sa a sú jeden tím.


Najväčší strach, no zároveň AHA moment sme mali práve pri roxore


„Úspešne sme zlomili Amorov šíp v krčnej jamke, prešli sme cez rozbité sklo aj cez vyše šesťsto stupňovú pahrebu bosými nohami. No najväčší AHA-moment sme mali pri ohýbaní hrubého roxoru v krčnej jamke. Uvedomili sme si, že najväčší strach bol priamo pred samotnou akciou vykročiť a ohnúť ho. Presne tak to funguje aj v živote. Samotné pustenie sa do akcie vyvoláva u mnohých strach a obavy. No potom zistia, že je to pomerne jednoduché a k cieľu sa môžeme dostať pomerne rýchlo a jednoducho,“ konštatuje Andrea.

Andrea mi poskytla aj video, na ktorom je zachytená práve pri ohýbaní roxoru. Nech sa páči, zažite tento prelomový moment spolu s ňou:


NA TRÉNINGU SOM SI NAŠLA AJ SVOJU SPRIAZNENÚ DUŠU


„Na tréningu Tajomstvo mysle bohatých som našla dokonca aj svoju spriaznenú dušu. Prisadol si ku mne a odvtedy sme si neskutočne blízki. Máme absolútne rovnaké názory na svet a dokonca aj záujmy a hobby. Stále sme v kontakte a je dosť možné, že práve vďaka Andyho tréningu som našla svoju spriaznenú dušu. V živote by mi ani nenapadlo, že sa mi niečo podobné môže stať. Ďakujem.“

Komu a prečo by podľa nás pomohli transformačné tréningy?

“Priatelia, to musíte zažiť! To je totálna pecka! Cena vstupenky je smiešna oproti tomu, akú hodnotu Vám toto všetko prináša! Budete v prítomnosti veľmi úspešných ľudí, s ktorými budete ako veľká rodina. Spolu sa budete podporovať, fandiť si, zdieľať zážitky a skúsenosti. Majte na pamäti, že kým sa obklopujete, tým sa aj stávate!

Čo môže byť lepší darček pod stromček, ako investícia do kvalitného vzdelania a osobného rozvoja Vás a Vašich blízkych? A najlepšie na tom je, že Andy má reálne výsledky v živote. Nie je žiaden teoretik. Ovláda stratégie multimilionárov, takže pokiaľ sa rozhodnete, kľúč k úspechu Vás čaká priamo na jeho tréningoch, na základe ktorých sa Vám otvoria všetky príležitosti do života.”

Takže? Čo tak začať rok 2016 raketovým rastom osobnostného rozvoja na absolútny vrchol?


NAŠE 3 UVEDOMENIA A AHA-MOMENTY VĎAKA TRÉNINGOM


Preži každý deň naplno a na 100%. Život je príliš krátky na to, aby sme sa hádali. Preži svoj deň úplne naplno, akoby to mal byť Tvoj posledný deň v živote.

Každý z nás je jedinečný a má svoje životné poslanie v určitej oblasti. Rozvíjaj svoj potenciál a plň si svoje ciele, nie ciele niekoho iného.

Stretávaj sa s tými najúspešnejšími. Pamätaj, že si priemerom piatich ľudí, ktorými sa obklopuješ. Či už v osobnom živote alebo v  biznise. Len úspešní ľudia Ťa posunú ďalej na ceste k Tvojim cieľom!

Príbeh Andrejky a jej rodiny by som uzavrel len týmito slovami: OBROVSKÝ REŠPEKT pred Vami! Ste vzorom pre mnohých a rovnako aj pre mňa. Dokázali ste sa spoločne a svorne pohnúť vpred. Je mi cťou byť na tejto ceste s Vami.

zmysel

 

Ak aj Vy chcete darovať svojim blízkym darček, ktorý je nehmotný, ale môže ich posunúť ďalej, mám pre Vás vianočné prekvapenie!

 

Chcete si zlepšiť životosprávu? Naučiť sa stratégie, ktoré využívajú pre svoj život úspešní? Naučiť sa prezentovať bez trémy? Vedieť predať svoju službu alebo produkt a posunúť sa ďalej v biznise?

 

Stačí si vybrať z bohatej ponuky tréningov, ktoré posunuli už mnohých k ich vysnívaným cieľom.

 

Bude mi cťou spoznať Vás osobne.

 

PS: Ak Vás príbeh inšpiroval, podporte ho lajkom a zdieľaním.

 

 

S  úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

6 KOMENTÁRE

  1. ada je jedno super ziena hoci sme sa osobne nestretli a pozname sa len cez fb a telefon. Zelam ti v zivote len to najlepsie Adka poznas ma a vies ze co pisem, pisem uprimne a na rovinu tak ako to citim a vidim tak sa drz.

  2. Krásný příběh. Potkaly jsme se loni na Objav svoju silu. Opravdu originální živel s třešněmi v uších, příjemná, ochotná, nepřehlédnutelná osoba sršící pozitivní energií 🙂 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here