Isto ste si všimli, že na svojich tréningoch hovorím často túto vetu: „Ak sa chcete stať úspešnými, učte sa od úspešných.“

Dlhodobo úspešným totiž môže byť len človek, ktorý sa k úspechu prepracoval. Ktorý mal víziu, cieľ alebo nápad, pre ktorý vytrvalo a systematicky robil potrebné kroky. Človek, ktorý využíval najrôznejšie stratégie k tomu, aby to, po čom túži dosiahol.

U väčšiny úspešných to nešlo hladko, „ako sa hovorí po masle” a museli prekonávať najrôznejšie životné výzvy. Mnohokrát sa práve tí dnes úspešní odrážali od najhlbšieho, tmavého, lepkavého dna.

Zažívali vzlety a pády. No nech bol človek túžiaci po úspechu padnutý akokoľvek hlboko, dokázal sa vzchopiť a dokonca aj to dno mu poslúžilo ako skvelý nástroj na učenie.

Poznám takú situáciu z vlastnej skúsenosti. Facka, ktorú som dostal od života v Rumunsku, keď som sa takmer s rodinou ocitol na ulici s chorým synom. Musel som to zvládnuť, nech to bolo akokoľvek ťažké.

A práve tá životná skúška ma posunula míľovými krokmi vpred. Dnes som za ňu vďačný.

Mnohokrát sa ma pýtate a píšete mi od koho som sa v živote najviac naučil ja. Bolo to viac ľudí, no medzi výrazné osobnosti ktoré ma posunuli vpred napríklad v oblasti online marketingu a predaja je John Lee.

John je úžasný človek a zároveň ikona predaja. Aj preto som poctený, že prijal pozvanie na môj tréning Tajomstvo Mysle Bohatých.

Teraz mám navyše pre vás prekvapenie priamo od Johna… Podarilo sa nám získať jeho exkluzívne know how a ušiť do online rýchlokurzu pod názvom:

Využijete svoju príležitosť učiť sa od tých najlepších? 🙂

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here