Aless Capparelli, mladá talentovaná raperka, ktorá oslovila svojim prejavom a tvorbou aj rapera Ega. Jej život, však nebol od začiatku jej kariéry ružový. Raperka Aless si prešla šikanou, stratila lásku a mala ťažkú nehodu! Ako sama tvrdí, dnes z nej vďaka tomu silnejší človek. Podľa Aless, všetko treba robiť srdcom a potom sa úspech zákonite dostaví. Kedysi bola šikanovaná, dnes točí film o šikane a kyberšikane. Život speváčky Aless sa zmenil po tom, ako dokázala odpustiť všetkým ľuďom, ktorí jej ublížili. Mladá talentovaná speváčka Aless Capparelli tvrdí, je práve tým, vyliečila rany vo svojom srdci. Keďže tvrdo pracovala na svojom úspechu od 15-tich rokov, jej odkaz pre mladých znie: „Nepočúvajte vetu: Počkaj, veď máš čas!“ Je to veta, ktorá môže zabiť vaše sny! Viac sa už dozviete v rozhovore „Úspešní u Winsona“.

Povedz nám, ako to celé vzniklo, pretože ja viem o tebe, že si začala v 15 rokoch venovať spevu a dnes je z teba hviezda.

Neviem, ž či hviezda, ale dajme tomu, že som dosiahla možno že to, čo bol môj sen. A to, že ma budú môcť ľudia počúvať, hlavne to, čo im chcem povedať, pretože vlastne…tak úplne okrajovo, keď som bola mladšia, tak ma šikanovali, čiže som vlastne hľadala nejaký priestor na to, aby som mohla ľuďom odovzdať to, čo som všetko získala počas tejto skúsenosti. A úplne jedného dňa kamarát, že: „Príď ku mne, zahrám na gitare a ty mi len odspievaš pár tónov…“ Ja som to vždycky tak podvedome mala rada ten spev. Som si občas tak pospevovala niekde v sprche, ale nikdy to nebolo také, že by som chcela teraz niekde s tým ísť. Nebolo to, že: „Ja budem raz Rihanna.“ Tak som išla k nemu, odspievali sme tú pesničku, bolo to fakt, že skvelé, dobre to znelo a on hovorí: „Však natočme video na YouTube.“ Tak asi pre 5-6 rokmi sme natočili vlastne prvé video, dali sme ho na YouTube a detská to u nás v okolí strašne ocenili. Malo to skvelé odozvy aj keď to bolo podľa mňa o 10 levelov nižšie, ako je to dnes, ale nebolo to, že absolútne kritizované, tak mi to dalo takú tú podporu, že áno, dám do toho všetko a začnem sa tomu venovať. Mamina ma vlastne prihlásila na nejaký spevácky kurz, čiže som chodila vlastne na spev a skúšala som spievať rôzne covery, dávala som to stále na ten YouTube, stále to išlo proste viac a viac a mala som takú tú eufóriu z toho, čiže ma to motivovalo. Jedného dňa som si povedala, že už je možno čas urobiť aj nejakú vlastnú pesničku, tak som urobila skladbu Nebaví ma…ja som to stiahla, lebo som sa už hanbila za to potom, ale našli to nejaký už dnes moji fanúšikovia, tak to uploadli…neviem, kde to objavili, takže je to zase späť na YouTube, dá sa to vypočuť a nie je to až také hrozné. A vlastne s tou skladbou a s tým, že chcem spievať som prišla za Egom. Ego ma zobral do štúdia, dovolil mi si tam nahrať cover a dosal ma vlastne aj od tej šikany, že…lebo stále som dúškami v sebe mala to, že proste tá šikana sa diala a bola som z toho veľmi nevyrovnaná a on ma vlastne dostal k úplne iným myšlienkam, pretože tá hiphopová kultúra a ten rap, ktorý tam počúvali, bol tak strašne silný a dával mi toľko energie, že som fakt úplne vypustila toto obdobie z môjho života a zase ma to nahlo k tomu hip hopu. Čiže tak sa zo speváčky stala raperka.

Ty si spomínala ešte v úvode, že si si tak pohmkávala, že si si spievala. Dá sa povedať, že aj tieto momenty, ktoré si zažila ťa nejakým spôsobom nakopli tak, že si nabrala odvahu a išla do toho a išla spievať?

To z toho detstva? Práveže ja by som to tomu asi veľmi nepripisovala. Ja už som vtedy podvedome trénovala na niečo veľké, čo sa deje dnes a ani som o tom nevedela. K tomu, kde som dnes ma nakoplo asi až to hranie na gitare s mojim kamarátom Viktorom. Takže tam to celé tak začalo.

Čo ťa robí šťastnou?

Život. Život a všetky tie nečakané okamihy, ktoré väčšinou prídu, keď ich najmenej čakáme.

Aj tie ťažké okamihy?

Aj tie ťažké okamihy. Vďaka tým ťažkým okamihom som väčšinou šťastná potom, pretože potom až, keď sa stane to ťažké, až potom si človek uvedomí, že v akých maličkostiach je šťastie. Čiže vďaka tomu, lebo podľa mňa kebyže žijeme celý život v jednom balanse, že celý život proste úplne šťastie, tak nedokáže byť úplne, lebo ten človek potrebuje občas byť nižšie, občas vyššie. Aj keď máte vzťah tak nie je to stále dobré, keď je to tip top proste 20 rokov bez jedinej chybičky. Potom to už človeka  nudí a zase si to neváži. Čiže aj tie zlé okamihy podľa mňa pomáhajú k tomu, aby si človek vážil to šťastie.

Viac už vo videu!

Štartujeme!Sledujte tretiu časť novej inšpiratívnej nálože s úspešnými.Každý týždeň nové diely! Zadajte svoj e-mail a po zverejnení každej novej časti vám dáme vedieť medzi prvými:


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here