Dnešným hosťom je herec, človek, ktorý si rád strieľa z ľudí a  miluje recesiu: Lukáš Pavlásek

S mŕtvym výrazom tváre zahrať absolútne čokoľvek…..

„Herec v prvom rade vždy musí držať ten svoj charakter od začiatku dokonca aj keby padali ja neviem čo z neba…holuby…proste vždy musí jednoducho ten herec držať ten svoj charakter a nepustiť sa ho…

Akože niekedy mám sám ja pocit, keď idem robiť skečové točenie, že ak si ten druhý človek, alebo ak sa ten druhý človek v podstate nechytí na moju vlnu, tak je to pre mňa o 200% v tom momente náročnejšie ako ho ešte viac šokovať tým, aby sa proste chytil. Čiže…ale je to haluz. Mňa to veľmi baví.

Moje tajomstvo udržania stavu „Myslím to vážne aj keď si z vás strieľam?“ Potrebujem 5 minút sa dostať do seba v prvom rade a povedať si, že čo chcem urobiť, ako to chcem urobiť a jednoducho sa vypnúť od všetkých a ísť si iba v podstate to svoje, ale samozrejme byť v tom…v tej situácii tých ďalších mojich ľudí.

Za úspech považujem to, ak si človek v prvom rade ide za svojim cieľom, ak si to krvopotne vybije a… Toto je asi to najviac. Toto je asi to najviac, čo musím povedať, pretože či už herecká alebo športová cesta… Niekedy je tak veľmi ťažké sa dobojovať do toho levelu, aby ten človek bol úspešný a ešte pridaná hodnota je tá, ak si ten človek proste to vyderie svojou cestou, tak toto je asi najviac musím povedať. Je to ťažké, ale človek si to potom viac cení. A toto považujem za najväčší úspech.

Ja za  úspech považujem to, že vôbec som na tomto svete, za čo ďakujem svojim rodičom a jednoducho pre mňa je úspech to, že robím to, čo ma najviac baví. A robím to pre seba, robím to ľudí, ak vidím, že ich to aj baví je to pre mňa alfa a omega toho celého, čo proste ja chcem robiť a keď vidím, že to ešte aj funguje, tak to ma najviac teší a večer si ľahnem do postele a poviem si, že super.

Ja a urážky na moju adresu? Ja to vôbec neriešim v prvom rade, pretože akonáhle by som to začal riešiť, ja by som sa blokol, by som sa stopol a jednoducho zo mňa by nevyšlo už absolútne nič.

…..Ja som typ človeka, ktorý nezávidí, ktorý proste jednoducho dopraje každému a prečo by sme si v podstate mali robiť zle. Keď ja nerobím tomu človeku nič dajme tomu, neosočujem ho žiadnym komentárom negatívnym alebo jednoducho…nech si ide, nech si to robí a ja mu jednoducho. Tak to má byť. A ak je to z opačnej stránky na mňa to negatívne, tak jednoducho ja to bloknem, pretože nechcem, aby to nejak prešlo cezo mňa. Samozrejme aj negatívna kritika je kritika, ak je konštruktívna samozrejme. To si beriem. A pre mňa sú najväčší kritici moji rodičia, ktorí mi vždy jednoducho vysvetlia, že treba vyniesť aj smetný kôš, treba aj robiť si poriadok a jedno s druhým. Tak by som to asi zhrnul.

Prečo robím veci takto? Prečo šokujem? Pretože mňa baví šokovať. Mňa baví provokovať a ak je to dúfam aspoň z časti fajn, tak to napĺňa a viem, že mám pred sebou dlhú cestu. Mňa už väčšinou ľudia začínajú považovať za slovenského Borata, pretože sa vždy zjavím tam, kde to nikto nečaká a to je to…a robím veci, ktoré nikto nečaká a to ma potom dobije tou energiou a mne je jedno, či to bude trvať ten úspech…teda tú vec, na ktorú som sa vydal s mojou manažérkou Zlaťou, či to bude trvať rok alebo dva alebo tri roky, aby to bolo tam, kde to chceme mať, pretože mňa to baví, je to naše a jednoducho si to vydrieme sami.

Mať svoj sitkom je mojim snom. Áno. Samozrejme to bolo prvé, čo som Lenke Rakar, úžasnej speváčke, herečke…  že jednoducho poďme urobiť vlastný seriál, poďme urobiť vlastný sitkom, pretože ja nebudem sedieť na zadku a čakať, kým mi niekto zavolá, že som ťa obsadil, lebo sa to v podstate dlhodobo už nedialo a ja som typ človeka, ktorý chce jednoducho robiť. A nebudem sa ja „depkáčiť“ a čakať na nejakú príležitosť. Prečo si to neurobiť sám?

Malo to strašne rýchli spád. To žiadna slovenská produkcia, možno ani hollywoodska sa tým nemôže pochváliť, že mi sme v podstate za dva týždne natočili tri časti. My sme sa do toho tak vžili, že jednoducho my sme deň noc sedeli nad scenármi. My sme to písali, my sme skúšali, my sme to jednoducho videli, ako to má byť. Bavili sme sa na tom, smiali sme sa. A to si dovoľ. Mať v jeden mesiac tri časti seriálu. Takže… nás to strašne baví a posúva nás to dopredu a samozrejme aj my vidíme na tých prvých častiach veci, ktoré by mohli byť inak, ale išli sme do toho ako ja panna a takisto aj Lenka panna, nepoškvrnení a učili sme sa na vlastných veciach aj chybách.

Klamal by som, keby som povedal, že sa fakt ničoho nebojím. Bojím sa hadov, bojím sa pavúkov, bojím sa potkanov, ale čo sa týka práce nie. Nebojím sa ničoho, pretože ak mám v hlave určitý cieľ, ktorý chcem splniť a teda, ktorý mám, a ktorý vidím, ako by mal vyzerať, tak jednoducho idem do toho bezhlavo a idem si z tým tak, ako ja neviem…ako predavačka v Tescu, ktorá chce vykladať tovar. Čiže vždy si dávam nejaké také tie, že ja sa nad tým ani nepozastavujem, že by mohlo byť niečo zlé, pretože to je prvá vec, ak si ja dám nejakú negatívnu myšlienku do hlavy, tak samozrejme, že sa mi nebude dariť.

Ako reagujem keď príde problém? Som na telefóne s Lerou a jednoducho komunikujeme. Komunikujeme o tom, ale nikdy to nie je v negatívnej báze. Jednoducho my si vždy na rovinu do papule povieme, že čo bolo zlé, čo bolo na hovno, čo treba zlepšiť. A jednoducho rozprávame sa o tom, ako to môžeme zmeniť inak, ale nikdy v rámci nášho nejakého tohto projektu neprišla u mňa taká vec, že by som sa dostal do nejakej brutálnej depky a to nejako strašne prežíval. Veď pre Boha sa učíme, ideme, chceme a o tom to je. Ja sa nebojím. Nebojím sa ničoho proste. Ja som sa druhýkrát narodil…mňa ako 5 ročného…mal som ťažkú haváriu a jednoducho som si povedal, že…odvtedy som možno dzignutý, že to nejako možno ten hore tak zariadil, že som sa dal na tú hereckú dráhu a kariéru, ale žijem každý deň naplno tak, ako chcem….

Čo prezradil náš hosť v rozhovore ďalej…? Pozrite si video! 🙂

 

Štartujeme!Sledujte tretiu časť novej inšpiratívnej nálože s úspešnými.Každý týždeň nové diely! Zadajte svoj e-mail a po zverejnení každej novej časti vám dáme vedieť medzi prvými:


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here