Tobias Král, 6 ročná seriálová hviezda

Takéhoto hosťa sme tu ešte nemali! Herec, aj vďaka ktorému lámu seriály čísla sledovanosti. Biznisman už od útleho veku! Kde míňa svoje zarobené peniaze? Prečo spája šťastie s úspechom? A čo by odkázal ľuďom, ktorí sú ako zabíjajúci klauni?To všetko a ešte oveľa viac v rozhovore.

„Mám rád svoju prácu. Pochopil som, že aj vďaka nej si môžem kúpiť napríklad lego, ktoré milujem. Je to ako môj splnený sen. Ja si myslím, že je rovnako dôležité šťastie aj úspech.

Čo by si poradil ľuďom, ktorí chcú byť úspešní? Ako začať?

“ Treba sa pozerať. Popozerať na napríklad na Facebooku, alebo inzerciu, že či nehľadajú nejakého herca. A treba ísť na kasting. A ak nechceš byť herec, tak to isté aj v inom povolaní. Treba robiť niečo, aby sa ti to splnilo.“

Máš strach?

„Áno mám. Zo zabijáckeho klauna. Keď sa naozaj bojím, tak začnem myslieť proste na niečo iné.“

Ako reaguješ na ľudí, ktorí ťa nemajú radi, alebo ti závidia?

“ Jeden chlapec povedal zo školy mi povedal: „Ty hráš v tých Oteckoch to je pekná blbosť. A tak som sa usmial a povedal mu? To ty si sám blbosť.“

ČO ukázal Tobias po rozhovore? Klikni a dozvieš sa viac 🙂

 

Štartujeme!Sledujte tretiu časť novej inšpiratívnej nálože s úspešnými.Každý týždeň nové diely! Zadajte svoj e-mail a po zverejnení každej novej časti vám dáme vedieť medzi prvými:


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here