Všetko, čím teraz prechádzame je len výsledkom našich doterajších rozhodnutí a predošlého konania.

Ak neustále čelíme výzvam s partnerkou alebo sme nespokojní vo vzťahu, je to len výstražná kontrolka s nápisom: “CHCE TO ZMENU!”

Tou zmenou však nemusí byť hneď to, že partnerku vymeníme. Výzvy, hádky a konflikty môžu poukazovať práve na nás. Že niekde robíme chybu práve my, chlapi.

Že by sme mali pouvažovať nad zmenou nášho prístupu či komunikácie.

Podobne vtedy, keď sa zdá, že nájsť si frajerku alebo vôbec osloviť nejakú ženu bez strachu z odmietnutia je úplne mimo našich schopností.

Práve oblasť lásky a partnerstva je jedna z najošemetnejších tém, ktoré v živote riešime.

Niečím podobným prechádzal niekoľkokrát aj môj kamarát Michal Kopecký. Dnes je už šťastne ženatý. Michal je výnimočný človek a mal som s ním možnosť tráviť množstvo času aj v súkromí. Je pravidelným návštevníkom mojich tréningov.

príťažlivosť

Kým si do života pritiahol svoju ženu Evku, predchádzalo tomu niekoľkokrát jeho zlomené srdce, podlomené sebavedomie a pocit, že ženám absolútne nerozumie. Že mať dlhodobý fungujúci vzťah je proste nad jeho sily.

Mimochodom, poznáte niekoho, kto túži celou svojou bytosťou po láske, ale tá sa mu oblúkom vyhýba?

Niekoho, kto vie byť síce skvelým kamarátom, ale nie a nie si nájsť svoju nežnejšiu polovičku? Máte vo svojom okolí muža s podlomeným sebavedomím? Neustále negatívne zmýšľajúceho frfľúňa? Či smoliara?

Odpoveďou a pomocníkom na ceste za jeho šťastím mu môže byť aj PRÍŤAŽLIVOSŤ.

Takmer 250 stranová kniha o tom, ako sa stať lepším chlapom. Je to skvelý pomocník na prevedenie zákutiami ženskej logiky.


ZVOĽTE NOVÝ PRÍSTUP


“Nedarí sa mi. Neviem dostať to čo chcem. Život je nespravodlivý. Nikdy nebudem milovaný a šťastne zadaný.” Ak vám takéto myšlienky lietajú mysľou, je najvyšší čas na ZMENU.

Ako?

Preberte 100% zodpovednosť za váš život. Práve to je kľúč k získaniu naplneného vzťahu.

Výhovorky, prečo niečo nejde sú zabijákom snov a taktiež aj lásky. Sebaľútosť ešte nikomu nepomohla. Skôr naopak. Je najväčším nepriateľom sebavedomia a dokáže ho pekne podkopávať.

A práve duševné bloky  dokážu kvalitne rozhádzať náš vnútorný svet.

Aj tejto téme sa venuje Michal v jednej zo svojich kapitol PRÍŤAŽLIVOSTI.


PRÍŤAŽLIVOSŤ? PRACUJTE NA SEBE!


príťažlivosť

Buďte pripravený dať do vzťahu maximum. Až na pár výnimiek, o ktorých sa dočítate v knihe 🙂

Ulietavanie zo vzťahu do vzťahu, či introvertné uzatváranie sa do seba ide ruka v ruke s depresívnymi náladami.

Je dôležité vedieť aj to, ako môže muž prirodzene aktivovať svoju príťažlivosť. Budovať svoju prirodzenú charizmu.

Chce to akciu a snahu o neustále napredovanie. Už aj malá zmena v myslení v spojitosti so správnou stratégiou dokáže priniesť rýchle výsledky.


POSTAVTE SA TOMU!


O dôležitosti prekračovania komfortnej zóny som písal už aj v mojich blogových článkoch.

Michal venuje tejto téme v knihe jednu celú kapitolu. Poukazuje na to, že komfortná zóna sa dokáže tváriť ako bezpečné teplučké miesto, v ktorom je nám dobre. Kde sa cítime v kľude, bez náznaku nervozity, bez strachu.

Človek sa v nej nachádza a môže si v kľude v nej PREŽÍVAŤ. Túto poslednú vetu si prečítajte ešte raz. PREŽÍVAŤ. Mimochodom, teraz je na mieste táto otázka: Má byť život o prežívaní? Alebo skôr o žití? 🙂


3 KROKY K PREPROGRAMOVANIU HLAVY


V knihe sa dočítate aj príklady priblíženia ženskej logiky.

Muži by mali aspoň sčasti pochopiť, prečo naše nežnejšie polovičky zmýšľajú ako zmýšľajú. Úprimne, ruku na srdce. Úplne my chlapi asi ženské konanie nepochopíme nikdy 🙂

Jedna vec je empatia, druhá vec je práca na sebe. Ak túžime po láske, avšak neveríme, že môže prísť, tak pravdepodobne nepríde. Alebo zase len na krátke obdobie. Nebudete totiž na ňu pripravení.

Príprava na lásku v sebe najskôr zahŕňa upratať si veci a situácie v našich hlavách.


Odstráňte negatívne myšlienky


Nie je dôležité čo si o vás myslia ostatní. Najdôležitejšie je, čo si o sebe myslíte vy sami.

Svoje myslenie nezmeníte zo dňa na deň. Bude to chcieť istý čas. Ale postupne dokážete svoje myslenie preprogramovať tak, aby ste dosahovali iné výsledky.

Pretože ako myslíte dnes, ovplyvní to, ako bude vyzerať váš život zajtra.


Nahraďte ich pozitívnymi


Začnite používať svoje myšlienky vo svoj prospech. Nech sa stanú vašimi priateľmi. Nie nepriateľmi. Ako už viete, ste to vy, kto kontroluje vaše myšlienky. Vy rozhodujete, čo sa vám bude preháňať hlavou. A vy ich viete aj ovládať.

Pozitívne myšlienky =  pozitívne životné výsledky.

Práve v tomto bode vám vedia byť skvele nápomocné pozitívne tvrdenia, teda afirmácie. Tieto špecifické vyhlásenia dokážu zmeniť váš pohľad na samého seba. Vďaka nim sa začnete cítiť lepšie. Stanú sa vašim štartérom motivácie a akcie.


Opakujte si ich dookola


príťažlivosť

Poznáte príslovie, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou? Ak máte v hlave kopec negativizmov, je to preto, že sa na vás nacucli a živia sa vašou energiou.

Pozitívne afirmácie si treba opakovať neprestajne a dlhší čas. Až kým sa nestanú vašou prirodzenou súčasťou. Napríklad ráno po prebudení alebo večer pred spaním.

“99% toho, čo znamená byť úspešný, je o viere, že dokážete byť úspešní.”
Michal v knihe dáva aj konkrétne návody na to, ako zlepšiť komunikáciu so ženami. Ako sa každý muž pri troche chcenia dokáže stať okúzľujúcim spoločníkom. Popisuje skrátka, ako dopomôcť k očareniu opačného pohlavia. Často veľmi vtipnou formou 🙂

 

Páni, ak sa chcete dozvedieť o ženách viac, táto kniha môže byť pre vás tým pravým.

Rovnako dámy sa môžu vďaka nej dozvedieť, ako a prečo muži začnú konať v prístupe k nim inak. A zasa môžu mať, ako obvykle, nad nami mužmi, niečo navrch. 🙂

 

Prajem vám príjemné čítanie priatelia.

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here