NLP Premier Practitioner

  5
  12889

  Spoznajte techniky preprogramovania mysle pre dosahovanie výnimočných výsledkov!

  Sedíte na pláži. Nohy vnorené do piesku. Teplé žlté zrniečka sa vám zabárajú medzi prsty. Usmejete sa a odpijete z čerstvej mangovej šťavy, v ktorej vám plávajú tri veľké lístky mäty.

  „Cink.“ Začujete tichý zvuk vášho telefónu. Usmejete sa a odomknete plochu svojho mobilu. Nie. Nie je to upomienka za platbu. Je to len informácia, že vám na účte pristáli peniaze od ďalšieho spokojného klienta.

  Je skvelý pocit vedieť, že si vás klienti vyhľadávajú sami však? Že môžete veci delegovať a… užívať si horúce letné lúče aj keď doma poletujú prvé snehobiele vločky. Započúvate sa do zvukov mora: Dáte si tiché zvonenie na telefóne… A pustíte si vašu obľúbenú hudbu. Je opäť čas na relax…

  Krásna predstava, však? A viete, čo je na tom skvelé? Že takýto, alebo podobný scenár môžete zažívať aj vy. Na vlastnej koži. Avšak, poďme pekne po poriadku a od začiatku. Pretože len na pevných základoch vybudujete svoju nedobytnú pevnosť, ktorá odolá aj prípadným životným búrkam.


  Vstaňte z popola ako nesmrteľný Fénix vďaka psychologickým nástrojom Neurolingvistického programovania! Pritiahnite do svojho života úspech, peniaze, lepšie vzťahy, či svoje vyrovnanejšie JA!


  Desiatky podnikateľov a vrcholových manažérov používajú NLP ako nástroj k napĺňaniu svojej vízie! Pridáte sa k nim?

  Neuro-lingvistické programovanie vo svojom dennom živote využívajú aj ľudia z rôznych kútov sveta. Svoje ciele si vďaka nemu splnili aj: Anthony Robbins, Bill Clinton (bývalý prezident USA), J.K. Rowling (autorka Harryho Pottera), Andre Agassi (svetový tenista), Tiger Woods (špičkový golfista), Bill Gates (multimiliardár a majiteľ spol. Microsoft), Jim Carrey (úspešný herec a komik)

  V čom mi NLP pomôže? Lepšia otázka by bola: Kde NLP nevyužijem? NLP je totiž využiteľné v každej oblasti vášho života.

  Peter Seifert, realitný maklér:

  Pred NLP som nevedel, kto vlastne som a kam kráčam. Nemal som definované svoje ciele. Motal som sa v jednom bludnom kruhu. Mal som existenčné problémy. Po tréningu sa však všetko zmenilo! V práci dosahujem excelentné výsledky. Zarábam takmer trojnásobne viac. Našiel som si nových priateľov a som si vedomý svojej vlastnej hodnoty. Vrele odporúčam!

  Peter Baco, na voľnej nohe:

  NLP mi pomohlo v každej oblasti môjho života. Vo vzťahoch, pri strachoch, v zdraví. Zlepšil sa aj môj finančný život. NLP mi pomohlo hlavne v tom, že nevnímam veci negatívne. Vo všetkom vidím spätnú väzbu a následné riešenia na zlepšenie. Viem, že všetko je v mojich rukách. NLP s Andym mi dalo konkrétne návody na realizáciu mojich snov.


  Blokuje vás niečo v napredovaní?
  Zbavte sa strachov a nánosov z minulosti!


  Oslabujú vás vaše strachy? Neustále sa vraciate do minulosti? Neviete sa zmieriť so svojimi chybami? Neustále si niečo vyčítate? Narazili ste na akýsi strop? Chcete od života viac? Je skvelé, že to viete. Znamená to, že nastal čas, aby ste odpratali raz a navždy to nežiadúce zo svojho života. Aby ste začali žiť život, aký si zaslúžite: BEZ LIMITOV.

  Nepríde to však samo. Bude potrebné ísť do AKCIE a vykročiť.

  Ako už viete, práve obavy, strachy a neistota ktoré vami počas života lomcujú, vedia pochovať vaše ciele na “Cintorín nenaplnených snov” a poslať ich do nenávratna.

  Ako sa však zhodujú účastníci NLP tréningu: “Kľúčové je to, že stavy nenaplnenia sa pred silou NLP jednoducho trasú!”

  NLP Clasic Code a NLP New Code Practitioner Vám pomôže:
  · Žiť život podľa vlastných predstáv
  · Zvýšiť svoje príjmy
  · Spoznať samého seba, zistiť ako funguje váš mozog a myseľ
  · Riešiť konflikty
  · Mať kvalitnejšie vzťahy
  · Vykonať rýchle a trvalé zmeny na vedomej, no hlavne podvedomej úrovni
  · Naučiť sa správne a efektívne komunikovať so sebou samým a s ostatnými
  · Zbaviť sa obáv, strachov, fóbií, obmedzujúcich presvedčení, zlozvykov, depresií
  · Správne určovať ciele
  · Objaviť Váš skutočný potenciál/Vaše schopnosti/Vašu výnimočnosť/Vaše vnútorné zdroje
  · Pri posúvaní Vášho podnikania na novú úroveň
  · Získať do života viac možností/viac možností voľby
  · Pomáhať druhým žiť život podľa ich predstáv
  · Udržať si zdravie
  · Zbaviť sa blokov z minulosti
  · Mať pod kontrolou svoj vnútorný stav/svoje emócie/pocity


  Prečo vlastne NLP?


  NLP je užívateľská príručka k najvýkonnejšiemu počítaču – Vášmu mozgu.
  Klasický kód NLP vám prináša podrobný manuál, ktorý vám pomôže zistiť, ako váš mozog funguje. Vďaka tomu sa naučíte s ním efektívne pracovať… a naprogramovať ho na dosahovanie vašich cieľov.

  Naučíte sa efektívne a účinne komunikovať nie len sami so sebou, ale aj so svojim okolím prirodzeným spôsobom.

  V čom NLP New Code dopĺňa klasický NLP kód?

  Počas tréningu New Code NLP absolvujete viac, ako 20 koučovacích techník.

  Aké by to bolo zažiť viac ako 20 koučingov? Kým by ste sa mohli stať? Do akej miery by bol Váš život zrazu iný?

  New code NLP vám pomôže oproti klasickému klasickému NLP kódu rýchlejšie dosiahnuť pozoruhodné zmeny na hlbokej úrovni a to dokonca hravou formou. Poskytne vám viac možností voľby v akýchkoľvek situáciách. V ktorých ste pred tým nevideli východisko, či inú cestu. Navyše sa táto zmena udeje bez vášho vedomia a to okamžite, ako lusknutím prsta.

  Vytvorte si svoju budúcnosť a odhaľte svoju výnimočnosť!

  Vedeli ste, že len 10% našej mysle riadi vedomie, 90% procesov, reakcií, správaní, rozhodnutí, … je riadených našim podvedomím?

  Zatiaľ čo klasický NLP kód je zameraný na prácu s vedomou časťou mysle, New Code NLP pracuje s našim podvedomím… Čo je podľa Vášho názoru efektívnejšie? Správna odpoveď: Práca s podvedomím.

  New Code NLP kóduje nové vzorce priamo do podvedomia, to znamená, že je malá pravdepodobnosť ich vedome zrušiť. Preto sa New Code NLP stáva Formulou1 v dosahovaní excelentných výsledkov, presne takých, ktoré si vysnívate.


  Moduly NLP v skratke:


  Modul 1
  7. – 9. 2. 2019

  Naučíte sa čítať z očí a pochopíte reč tela každého človeka. Budete vedieť, kedy zahmlieva, klame, bojí sa, alebo sa cíti nekomfortne. Zároveň ho budete vedieť pozitívne ovplyvňovať.

  Spoznáte 4 zázračné jazyky v komunikácii. Vďaka nim sa budete vedieť dostať „pod kožu“ ľuďom okolo seba. Každý z nás totiž hovorí jedným z týchto jazykov. Ak ich spoznáte, výrazne sa tým skvalitnia vaše vzťahy. Konečne pochopíte, prečo sa v jednotlivých situáciách ľudia správajú tak, ako sa správajú. Budete k nim vedieť prehovoriť “ich jazykom”. Naučíte sa “čítať myšlienky” ľudí na základe reči ich tela.

  MODUL 2
  14. – 16. 3. 2019

  Lusknutím prsta sa ponoríte do tajov toho, ako zmeniť svoj stav a náladu. Razom sa tak z vás stane veselý človek nabitý energiou. A to v akomkoľvek čase a na akomkoľvek mieste.

  Spoznáte utajovaný hypnotický jazyk tých najvplyvnejších manipulátorov sveta a spôsob, ako sa ich technikám ovplyvňovania účinne brániť.

  Naučíte sa, ako komunikovať pri manažovaní ľudí, pri delegovaní úloh, terapiách, koučingoch a to tak – aby výsledok bol okamžitý!

  Ponoríte sa do tajov prepracovaných techník a získate spôsoby rýchleho dosahovania svojich cieľov.

  – Vďaka psychológii hĺbkovej NLP spoznáte stratégie na odstránenie zlozvykov a negatívnych rutín.

  MODUL 3
  11. – 13. 4. 2019

  Naučíte sa komunikovať a spolupracovať so svojím podvedomím. Vďaka tomu budete vedieť zavádzať vo svojom živote okamžité zmeny.

  – V sekunde si budete vedieť navodiť stav kreativity, pohody, či iných potrebných stavov, vďaka ktorým váš život a pohoda v ňom raketovo vzrastie.

  – Zistíte, ako sa v priebehu pár minút zbaviť svojich silných strachov a fóbií (strach z lietania, z krvi, z uzavretých priestorov, z ľudí a podobne…)

  MODUL 4
  2. – 4. 5. 2019

  – Získate nástroje na spoznávanie svojich hodnôt a motivácie, ktoré váš život nasmerujú tým správnym smerom

  -Budete vedieť objaviť (nielen svoje) poslanie a identitu človeka.

  – Zistíte, prečo sa v niektorých veciach neviete rozhodnúť a ako z toho von.

  – Spoznáte stratégiu ktorou Walt Disney vytvoril svetové diela a naučíte sa použiť ju na vytvorenie vašich unikátnych biznisov a realizáciu nápadov. A mnoho iného…

  MODUL 5
  23. – 25. 5. 2019

  Veľká rekapitulácia techník, ktoré sa naučíte počas predchádzajúcich 4 modulov.
  Čaká vás príprava na certifikáciu, samotná certifikácia, bonusy a prekvapenia vo forme ďalších NLP techník, ktoré nikto iný v Európe neučí.

  Chcete viac informácií?

  Vyplňte tento formulár a my vás budeme kontaktovať:

  Alebo nám zavolajte na +421 908 777 808, príp. emailom: akademia@andywinson.com

  5 KOMENTÁRE

  1. Dobrý den, nikde jsem nenašla žádné bližší údaje o kurzu new code nlp. V jakých termínech se koná, kde a za jakou cenu?

  2. Kolik stojí program New Code NLP? Uvažuji o něm, po absolvování Nejlepší Rok mého života 2018.
   Děkuji bylo to super. Zdeněk

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here