Každý je vo svojom živote predurčený komunikovať. Na zvládnutí dorozumievacích techník stojí úspech v biznise, partnerských vzťahoch aj praktickom živote.

Komunikácia, to nie sú len slová, ale aj výrazy a schopnosť „čítať myšlienky“, čo sa naučíme na seminári MAJSTER KOMUNIKÁCIE.

Rodičia nás naučili hovoriť, v škole čítať a písať. Tajomstvu komunikovať sa však nevenuje žiadny školský predmet a v praktickom živote je práve toto jazýček váh, ktorý delí tých úspešných od porazených.

Chcete spoznať, na čo váš partner myslí ešte skôr, ako to vysloví?

Čítať v jeho gestách mimike a pohyboch očí tak, aby ste odhalili skutočný zmysle jeho slov?

Viete, prečo niektorí spíkri uchvátia publikum a pritom obsah ich reči môže byť rovnaký, ako tých, čo vedia uspať každého v hľadisku?

Povedal vám niekto, že úspech v živote nezáleží len na tom, ako komunikujete s inými, ale predovšetkým sami so sebou?

Viete, že spôsob reči a myslenia môže už za jediný deň zmeniť váš život o 180 stupňov?

Zažite na vlastnej koži, čo znamená, že 55% komunikácie prebieha bez slov, ovládnite princípy, vďaka ktorým môžete v komunikácii dosiahnuť vždy svoj cieľ!

Zabudnite na všetko, čo ste dodnes čítali v príručkách, pochovajte staré návyky a už všetkými obohrané a známe triky vo verbálnej a neverbálnej komunikácii. Kurz MAJSTER KOMUNIKÁCIE je magický. Smeruje pod povrch, k podstate ľudského správania a komunikácie. Pochopíte psychologické a fyziologické procesy v organizme a naučíte sa ich čítať, čím budete mať k dispozícii svoj osobný a spoľahlivý detektor lži vždy správne naladený.

Stačí jediný deň a komunikácia pomocou neurolingvistického programovania (NLP) sa stane každodenným spoločníkom, ktorý vám zaručí úspech a výber správnych prostriedkov, aby ste získali v rozhovore a komunikácii prevahu.

Jediný deň a odídete vyzbrojení informáciami, ktorých funkčnosť si na seminári aj priamo overíte. Výučba prebieha interaktívnou formou, takže nehrozí memorovanie poučiek, ale tréning v praxi, vďaka čomu sa vám nové informácie priam vpijú do mysle.

Využite jedinečnú možnosť aplikovať NLP v praxi a získať si nových priateľov, peniaze, úspech, jednoducho všetko, po čom túžite len tým, že začnete správe komunikovať so sebou aj s okolím.

www.majsterkomunikacie.sk

S úctou k Vašej jedinečnosti
Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here