Nazrite do života Akadémie Andyho Winsona. Staňte sa našou súčasťou. A nakopnite sa spoločne s nami energiou, ktorá vám DOBIJE BATERKY!

Priatelia, práve prostredníctvom pravidelných mesačných newslettrov vám prinášame tie NAJ momenty, ktoré sme spoločne zažili.

Okrem súhrnu toho čo bolo, však v nich nájdete aj praktické informácie o tom, čo nás čaká. A čo vám môže pomôcť vo vašom živote a NAPREDOVANÍ.

Pozrime sa teraz spoločne na NAJ momenty apríla a toho, do čoho sa pustíme v úžasnom a rozkvitnutom máji! Pripravení? 🙂

PLUS mám pre vás aj EXTRA darček! Stiahnite si zdarma MOTIVAČNÉ POZADIE do vášho telefónu! Nakopne vás a namotivuje! Stane sa vaším spoločníkom a bude vám pripomínať vašu silu a priority.


Súhrn APRÍL


NLP je v plnom prúde! A my sme spoločne s jeho účastníkmi zvládli už tretí modul. Začína prihorievať. Už len dva moduly a verím, že do “NLP rodiny” pribudnú po úspešne zvládnutých skúškach ďalší členovia. Pretože NLP Premier Practitioner je práve o prebudení skutočného (aj keď občas skrytého) vnútorného potenciálu.

Sviatky Veľkej noci sa u mňa niesli v duchu chladných vločiek, teplého čaju, svahov a zábavy s mojimi najbližšími. Občas nám vonku poriadne prituhlo. Veď posúďte sami. Čo je ale dôležité, že sme si to poriadne užili a vyresetovali hlavu. 🙂

Ako každý mesiac som sa venoval aj svojim DIAMOND členom. Na tzv. Mastermind stretnutí sme preberali ich progres a prichádzali na to, ako ešte viac otvoriť “pokličku” ich potenciálu a priblíženiu sa k ich snom. Som na nich veľmi hrdý! Idú ako parný valec. Skvelé výsledky, priatelia. 🙂

O 10 rokov mladší a TV Markíza. Som poctený, že som bol opäť prizvaný do tejto relácie ako hosť a mohol pomôcť mladému mužovi zabojovať s fajčením. Išlo mu to skvele! Rešpekt.

Apríl = intenzívna príprava na môj najtrasformatívnejší tréning Objav Svoju Silu. Trojdňová nálož ktorá mení životy a koná sa len raz ročne. Práve tento tréning patrí medzi moje najväčšie srdcovky.

Pri písaní jeho scenárov som sa nevedel dočkať transformácií a s tým súvisiacej eufórie, ktoré nás s účastníkmi vždy čakajú. Občas som pri pokladaní slov na papier počas jeho prípravy spozoroval zimomriavky po celom tele.


ČO nás čaká v MÁJI


250 ľudí odhodlaných zmeniť svoj život. Práve na prelome apríla a mája to vypuklo! Tréning Objav Svoju Silu. V niektorých situáciách sú slová nedostačujúce. Atmosféra ktorú sme spoločne prežili sa dá popísať len ťažko. Isté veci si treba jednoducho zažiť. Pozrime sa spoločne aspoň na malú fotoochutnávku z tréningu:

V máji ma čaká aj seminárová plejáda s Ericom Worre v Prahe.

6.5. sa idem pozrieť aj na festival Utubering do Brna.

11., 12. a 13. mája pokračuje už 4 modul NLP. Blížime sa do finále!

Teším sa aj na pravidelné stretnutia s DIAMOND členmi Klubu Andyho Winsona. Čakajú nás spoločné intenzívne koučingy.

Som nadšený, že sa blíži moja cesta do USA. Nebudem vám ešte prezrádzať viac (aj na to ale dozrie čas). Minimálne ma tu však čaká niekoľko zaujímavých a inšpiratívnych stretnutí… 🙂

V máji sa bude konať aj webinár s VIP účastníkmi tréningu Objav Svoju Silu z programu “Od rozhodnutia k výsledkom”. Kedy? Termín oznámim v dostatočnom predstihu.

A už sa to blíži! Máj zavŕšime tréningom z kategórie profesionál – Majster Predaja!

26., 27. a 28. máj prezradím, ako psychologicky pôsobiť na svoje okolie a stať sa Majstrom v predaji! Som poctený, že tento tréning vyhľadáva čoraz viac ľudí a že jeho absolventi majú skvelé výsledky. Chcete byť toho súčasťou? Viac info TU.

A malá prvotná ochutnávka na jún? Dámy a páni, obľúbený tréning Majster komunikácie a Majster Pódií sa blíži. Stovky účastníkov si vďaka nim zlepšili a naštartovali svoje komunikačné schopnosti a sebavedomie.

PREKVAPENIE do blízkej budúcnosti: Priatelia, pripravili sme pre vás špeciálny KVÍZ! Ako vám môže pomôcť a čoho sa bude týkať? To sa dozviete už čoskoro. Jedno je však už teraz isté. Máte sa na čo tešiť. 🙂


ČO VAMI REZONUJE:


Aby som vám odovzdal ešte viac inšpirácie a energie pre VAŠE napredovanie, spustil som pre vás:

99-dňová výzva: Zmeň svoje telo a zmeníš svoj život! Pridať sa k nám môžete TU.

Na Facebooku (AndyWinsonOfficial):

-Pravidelné pondelkové ENERGIZER videá. Toto je TOP video mesiaca apríl:

– 206 páči sa mi to
– 90 zdieľaní
– 29 075 vzhliadnutí

-Pravidelné stredajšie AHA videá: Toto je TOP video mesiaca apríl:

– 251 páči sa mi to
– 186 zdieľaní
– 67 181 vzhliadnutí

-Veľkú dávku inšpirácie zo sveta cez piatkové INŠPIRATÍVNE videá: Toto je TOP video za apríl:

– 384 páči sa mi to
– 189 zdieľaní
– 112 892  vzhliadnutí

TOP Apríl:

– Blogový článok mesiaca:

VER SI a nič ťa nezastaví! Plus rýchle tipy pre sebadôveru

– TOP aprílový FB STATUS: 

– 362 páči sa mi to
– 109 zdieľaní
– 19 293 vzhliadnutí

– 450 páči sa mi to

Ak ma chcete sledovať na DENNEJ báze, pridajte si môj profil na INSTAGRAME. Uvidíte tu moje denné aktivity nielen prostredníctvom fotiek ale aj ale aj videí (z posilňovne, pri mojich denných dobrodružstvách aj pracovných, dovolenky…, ale aj  LIVE videá…

Pridajte sa na odber na môj YOUTUBE kanál ANDY WINSON. Všetky videá z FB kanála budete môcť postupne vidieť práve na tomto mieste. A pekne pokope.

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here