Nazrite do života Akadémie Andyho Winsona. Staňte sa našou súčasťou. A nakopnite sa spoločne s nami energiou, ktorá vám DOBIJE BATERKY!

Priatelia, práve prostredníctvom pravidelných newslettrov vám prinášame už niekoľko mesiacov tie NAJ momenty, ktoré sme spoločne zažili.

Okrem súhrnu toho čo bolo, vám v nich predostrieme vždy aj výber a praktické informácie o tom, čo nás čaká. A čo vám môže v konečnom dôsledku pomôcť vo vašom živote a NAPREDOVANÍ.

POZOR: Aj teraz máme pre vás pripravené niečo naviac! 3 záznamy plné motivácie a skvelých rád! Ste zvedaví, čo to bude? Čítajte pozorne ďalej a dozviete sa to už o chvíľu. 🙂


Súhrn Máj


Objavenie kľúča k neporaziteľnosti! Dobrodružná cesta svojim vnútrom. Putovanie plné zvratov a poznania seba samého.

Práve v takom duchu sa niesol  29., 30. apríla a 1. mája tréning Objav Svoju Silu a opäť prilákal stovky ľudí z Česka, Slovenska aj zo zahraničia.

Tri dni plné transformácie a napredovania. Môj najintenzívnejší tréning, ktorý sa koná len raz ročne… Ešte teraz mám zimomriavky po tele, keď si spomeniem na to, čo sme spoločne prežívali. Priatelia, boli ste skvelí!

Zvyšovanie hodnoty svojej hlavy. Jeden zo základných pilierov napredovania a približovania sa k vysnívanému životu. 4., 5. a 6. máj sa niesol v duchu vzdelávania. Skvelý Eric Worre naplnil O2 Arénu a podelil sa s nami o svoje know-how. Bol to super zážitok.

Po ceste na Slovensko som sa ešte zastavil aj na stretnutí YouTuber-ov, podujatí Utubering Brno. 

Von z komfortnej zóny! Účastníci NLP sa počas tohto modulu podľa ich slov poriadne zapotili. Transformačné cvičenia. Odhadzovanie blokov z minulosti. Stratégie, ktoré využíval pri tvorbe svojich úspechov aj taký kreatívec a velikán ako Walt Disney. Bolo mi cťou byť s vami pritom! A blížime sa do cieľovej rovinky!

17. máj sa niesol v duchu individuálnych koučingov s DIAMOND členmi Klubu Andyho Winsona. Je úžasné sledovať ako sa posúvajú a aké obrovské výsledky majú mesiac čo mesiac vo svojom živote. Klobúk dole a obrovský rešpekt!

Večerný program v ten istý deň bol venovaný vysielaniu k programu “Od rozhodnutia k výsledkom”. Webinár bol pre tých účastníkov, ktorí mali VIP vstupenky na 3 dňovú transformačnú nálož Objav Svoju Silu. Práve počas neho sme otvorili témy sebarozvoja, nájdenia vnútorného potenciálu a zvládania životných prekážok.

Ako ovplyvňovať ľudí prirodzeným spôsobom a stať sa najlepším v predaji? Hypnotická reč, psychológia predaja a techniky, ktoré používajú TOP biznismeni. Aj taký bol tréning Majster Predaja, ktorý sa konal 26. – 28. 5 v Bratislave! Som nadšený energiou, ktorú sme spoločne vytvorili. Ďakujem a hor sa do AKCIE, noví Majstri Predaja! 🙂

Máj sme opäť uzatvárali živým vysielaním. Webinár z cyklu “Od rozhodnutia k výsledkom” súvisiaci s tréningom Objav Svoju Silu.  

Už čoskoro! Počas májových večerov, keď som uložil deti spať, som sa púšťal pravidelne do písania. Je to krásny pocit, keď vám na papieri pribúdajú stále nové a nové hodnotné kapitoly knihy postavenej na psychológii TOP biznismenov sveta! Dámy a pány, nové knižné dieťa bude čoskoro na svete. 🙂

Jarný mesiac máj priniesol aj možnosť stať sa súčasťou môjho najúspešnejšieho online programu zameraného na finančnú gramotnosť a osvojenia si mysle milionárov “Makač vs. Boháč”. Za sebou máme aj veľmi úspešný webinár Nožnice Bohatstva (22.5.), kde sa súťažilo okrem iného aj o zlato! :). 

Ak Vás zaujíma o čom, bol Makač vs. Boháč kliknite SEM.

 

ČO nás čaká v júni + DARČEKY PRE VÁS!

Prvé dva júnové dni som sa venoval svojmu tímu. Individuálne rozhovory, kto sa kam posunul. Ako môžu ešte viac na sebe zapracovať. Zvedomenie im ich hodnoty. Poďakovanie za to, že sú súčasťou môjho života. A to všetko v skvelej energii a úsmevom na tvári. Mám z toho veľkú radosť.

Komunikácia. Sympatia. Napredovanie. S Michalom Kopeckým sme si pripravili pre tých, ktorí chcú pokročiť v téme vzťahov a sebalásky živé vysielanie. Webinár mal skvelé ohlasy. Ak ste ho nestihli, nech sa páči, pozrite si jeho záznam TU.

Ak vás téma budovania vzťahov zaujala a chcete sa do nej ponoriť ešte hlbšie, nová kniha od Michala je pre vás na to skvelým pomocníkom. Získať ju môžete TU. 

2. jún. Galavečer Bloger roka 2017 v bratislavskej Refinery Gallery. Aj vďaka vašej podpore a priazni sa môj blog opäť dostal do TOP 10 v súťaži Bloger roka 2017. Je mi cťou prinášať vám pridanú hodnotu aj vo forme pravidelných článkov. Ďakujem vám zo srdca za vašu podporu!

Získanie rešpektu od prvých sekúnd. Zlepšenie vzťahov. Pochopenie seba aj ľudí naokolo. Vami obľúbený tréning Majster Komunikácie a desiatky ľudí, ktorí odchádzali z miestnosti s úplne iným pocitom, ako do nej vchádzali. Skláňam sa pred vaším pokrokom, priatelia!

4. a 5. jún patril všetkým, čo sa rozhodli podmaniť si publikum, či získať nazad svoje stratené sebavedomie. Práve profesionálny tréning Majster Pódií je vytvorený aby ste vy mohli znova ZAŽIARIŤ! Úžasné 2 dni a nádherné posuny, priatelia!

8. jún sa bude niesť v duchu intenzívnych koučingov s mojimi klientmi.

9. jún sa teším na stretnutie Master Mind s členmi DIAMOND Klubu Andyho Winsona.

Od 15. júna do 17. júna máme skúšky NLP Premier Practitioner. Držím všetkým palce!

Nekomplikujme ALE zjednodušujme. To je to, čo nám dokáže v dennom živote rozviazať ruky od neustálych povinností. Urobiť si poriadok raz a navždy. Zaviesť systém, ktorý oslobodzuje. Navštíviť ostrov “Sloboda v poriadku” a vziať si z neho všetky poklady, ktoré nám pomôžu uľahčiť si život. Hanka Trnčáková  si pripravila pre vás živé vysielanie, ktoré vám dá iný pohľad na moderné technológie a pomôže vám zefektívniť váš čas. Nech sa páči, druhý z cyklu darčekov, záznam z jej živého vysielania TU.

Som rád, že práve 17.6. sa aj členovia Akadémie Andyho Winsona zúčastnia Hankinho seminára “Sloboda v poriadku.” Ak sa chcete pridať, nech sa páči TU

PLUS JEDNO ĎALŠIE PREKVAPENIE:

V júli sa stretneme! Pripravujeme pre vás totiž niečo extra. Stretnutie členov z 99 dňovej výzvy Andyho Winsona! Ste v tom s nami? O termíne a mieste konania vás budeme vopred informovať. Sledujte preto pozorne skupinu a moju Fan page.

POZOR:

Počas júna sa budú zvyšovať ceny na event, kde sa postavím na jedno pódium s Les Brownom! Možnosť získania viac informácii a zároveň výhodných lístkov TU.

A s tým súvisí aj tretí spomínaný darček! Pozrite si inšpirujúci záznam z prednášky Lesa TU:


ČO VAMI REZONUJE:


Aby som vám odovzdal ešte viac inšpirácie a energie pre VAŠE napredovanie, spustil som pre vás:

99-dňová výzva: Zmeň svoje telo a zmeníš svoj život! Pridať sa k nám môžete TU.

Na Facebooku (AndyWinsonOfficial):

-Pravidelné stredajšie AHA videá: Toto je TOP video mesiaca máj:

– 311 páči sa mi to
– 487 zdieľaní
– 86 505 vzhliadnutí

-Veľkú dávku inšpirácie zo sveta cez piatkové INŠPIRATÍVNE videá: Toto je TOP video za máj:

– 357 páči sa mi to
– 602 zdieľaní
– 106 165  vzhliadnutí

TOP máj:

– Blogový článok mesiaca:

– TOP májový FB príspevok

– 1 591 páči sa mi to
– 156 zdieľaní
– 52 249 vzhliadnutí

– 704 videní

Ak ma chcete sledovať na DENNEJ báze, pridajte si môj profil na INSTAGRAME. Uvidíte tu moje denné aktivity nielen prostredníctvom fotiek ale aj ale aj videí (z posilňovne, pri mojich denných dobrodružstvách aj pracovných, dovolenky…, ale aj  LIVE videá…

Pridajte sa na odber na môj YOUTUBE kanál ANDY WINSON. Všetky videá z FB kanála budete môcť postupne vidieť práve na tomto mieste. A pekne pokope.

 

 

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

 

 

 

 

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here