Keď sa sen stane realitou! Myšlienka 99 – dňovej výzvy začala len ako môj letmý nápad a nakoniec sa z nej zrodilo naše “spoločné rodinné hnutie za lepší život”.

Som o to šťastnejší, že sa s mnohými z vás vidím na stretnutí 99 – dňovky už o pár dní a… že tým NEKONČÍME. Pripravujem totiž pre vás aj ďalšie prekvapenia spojené s premenou tela i duše.

Bude to jazda, priatelia! Viac info TU.

PLUS: Keďže tento mesiac budem oslavovať narodeniny, tak pre vás pripravujem ako poďakovanie za vašu priazeň a dôveru tajuplný DARČEK! O čo pôjde? Viac sa dozviete už koncom tohto mesiaca. Sledujte preto pozorne moju stránku na Facebooku. 

A NAVIAC:  Mám pre vás aj novú facebookovú  skupinu zameranú na … KLIKNITE SEM a dozviete sa viac. Verím, že sa vám aj vďaka nej otvoria nové brány možností, rastu, napredovania a MAJSTROVSTVA!

Pozrime sa teraz na súhrn toho, čo sme spoločne zažili v júni a čo nás čaká v prázdninovom mesiaci júl. Nájdete si aj vy v nasledujúcich riadkoch niečo, čo sa stane vaším štartérom za vysnívaným životom?  


ČAROVNÝ JÚN


Stretnutie a vyhodnotenie najlepších blogerov Slovenska. Práve o tom bol galavečer “Bloger roka 2017” v bratislavskej Refinery Gallery. Som rád, že som sa s mojim blogom aj vďaka vašej podpore ocitol aj tento rok medzi najlepšími. Ďakujem za podporu, priatelia!

Stať sa komunikačnou šelmou. Vedieť zvládať problémy a riešiť všetky životné situácie s nadhľadom a chladnou hlavou. Koniec zmietaniu v emóciách. Schopnosť vykľučkovať z konfliktu ako víťaz. Ovládať reč tela a hypnotický jazyk. Spoznať magický slovník bohatých a úspešných. Aj o tom bol tréning Majster Komunikácie ktorý sa konal 3. júna. Som šťastný, že sa na ňom zúčastnilo aj množstvo pedagógov a že mi ich spätné väzby potvrdili, že tréning mal pre nich vysokú pridanú hodnotu.

Plejáda komunikačného napredovania pokračovala aj nasledujúce dva dni profesionálnym tréningom Majster Pódií. Jeho účastníci sa naučili ako “seknúť” uspávačov hadov po krku. Ako zabiť nudné prezentácie ešte v ich zárodku. Práve tento tréning som zostavil tak, aby Majstri Pódií ľudí fascinovali. Aby pozerali na ich prezentácie a predstavenia s otvorenými ústami. A aby im…  TLIESKALI.

Je mi cťou koučovať nášho úspešného motocyklového cestného pretekára Michala Ronca. Práve 8. jún patril v poradí ďalšiemu stretnutiu s týmto talentovaným športovcom, ktorému sa osvedčila v praxi myšlienka: ”Všetko je v Tebe”.

Hneď o  deň som sa prehupol do ďalšieho zaujímavého stretnutia. Tentokrát  s DIAMOND členmi Klubu Andyho Winsona. Spoločný Master Mind sme si užili na plný plyn na čerstvom vzduchu, s bosými nohami v tráve. Boli ste skvelí, priatelia! 🙂

15., 16. a 17.  júna sme stáli s účastníkmi NLP tréningu pred cieľovou rovinkou ich dlhej cesty plnej výziev. Po piatich mesiacoch nastal čas, aby v sebe vyburcovali všetku svoju silu a ukázali, čo sa naučili. Akými novými znalosťami z neurolingvistiky disponujú.

Teoretický test. Praktické úlohy.  A oni to… ZVLÁDLI! Som na nich všetkých nesmierne hrdý! Priatelia, vitajte v rodine NLP a hor sa do ďalšieho napredovania!

Posun. Premena snov na realitu. Snaha. Uznanie. Aj v takomto duchu sa niesol v poradí už tretí webinár k tréningu Objav Svoju Silu. Určený bol pre tých, ktorí si zakúpili VIP vstupenky a bol súčasťou programu “Od rozhodnutia k výsledkom”.

23. jún som trávil v príjemnej spoločnosti ľudí z firmy Danfoss Slovensko. Je mi cťou, že som im mohol odovzdať svoje skúsenosti. Ďakujem za vašu dôveru!

Prímorský vzduch, šepot paliem, more siahajúce do diaľky. Od 26. júna som pracoval na dopisovaní mojej novej knihy k majstrovstvu predaja v Turecku. Slnko občas pálilo až neuveriteľnou silou a teploty siahali nad 40 ku. Avšak, i to som si užil na plno. Ako inak. 🙂

ČO NÁS ČAKÁ V JÚLI

A je to tu! Mnohí ste sa ma pýtali, čo nové pre vás chystám z oblasti predaja. Okrem knihy, mám samozrejme pre vás aj niečo naviac! Čoskoro spustím na plno novú facebookovú skupinu pre ľudí, ktorí sa chcú živiť predajom, alebo ktorí sa ním už živia a chcú mať v tejto oblasti majstrovské schopnosti. Miesto pre váš biznis rast TU.

V júli ma čaká aj natáčanie prvotnej fázy videí zameraných na získanie znalostí TOP svetových majstrov predaja. Viac sa dozviete už čoskoro. Sledujte preto pozorne moju Facebookovú stránku.

15. júl sa blíži! A s ním aj stretnutie úžasných ľudí zo skupiny 99 dňovej výzvy,ktorí začali meniť svoje telo a tým zákonite aj svoju myseľ. Priatelia, som na vás nesmierne hrdý a chystám pre vás hneď niekoľko ďalších prekvapení! Bližšie info nájdete v úvode tohto newslettra alebo TU.

Horúca Keňa. Príjemná spoločnosť afilliate partnerov. Nové vízie. Plány. Ciele. Práve to ma čaká druhej polovici letného mesiaca júl. Pracovno oddychová cesta na safari sa blíži. To už aby som začal pomaly baliť kufre. 🙂

POZOR: Čas sa kráti! Ak ešte nemáte lístok na podujatie, ktoré vo vás dokáže vyburcovať váš skrytý potenciál a podporiť chuť v napredovaní aj po boku uznávaného spíkra Lesa Browna, objednajte si ho TU


ČO VAMI REZONUJE:


Na Facebooku (AndyWinsonOfficial):

-Pravidelné stredajšie AHA videá: Toto je TOP video mesiaca jún:

– 1 352 páči sa mi to
– 741 zdieľaní
– 288 900 vzhliadnutí

-Veľkú dávku inšpirácie zo sveta cez piatkové INŠPIRATÍVNE videá: Toto je TOP video za jún:

– 399 páči sa mi to
– 408 zdieľaní
– 148 456 vzhliadnutí

TOP jún:

– Blogový článok mesiaca:

– 130 páči sa mi to
– 56 zdieľaní
– 14 913 vzhliadnutí

– TOP júnový FB príspevok

– 399 páči sa mi to
– 135 zdieľaní
– 47 253 vzhliadnutí

– TOP júnový INSTAGRAM príspevok

– 262 páči sa mi to

Ak ma chcete sledovať na DENNEJ báze, pridajte si môj profil na INSTAGRAME. Uvidíte tu moje denné aktivity nielen prostredníctvom fotiek ale aj ale aj videí (z posilňovne, pri mojich denných dobrodružstvách aj pracovných, dovolenky…, ale aj  LIVE videá…

Pridajte sa na odber na môj YOUTUBE kanál ANDY WINSON. Všetky videá z FB kanála budete môcť postupne vidieť práve na tomto mieste. A pekne pokope.

 

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here