Nazrite do života Akadémie Andyho Winsona. Staňte sa našou súčasťou. A nakopnite sa spoločne s nami energiou, ktorá vám DOBIJE BATERKY!

Priatelia, ako sa vám páči NOVINKA: Newslettre Andyho Winsona? Rozhodol som sa  vám prostredníctvom nich prinášať tie NAJ momenty, ktoré sme spoločne zažili. Okrem súhrnu toho čo bolo, však v nich nájdete aj praktické informácie o tom, čo nás čaká. A čo vám môže pomôcť vo vašom živote a NAPREDOVANÍ.

Pozrime sa teraz spoločne na NAJ momenty marca a toho, do čoho sa pustíme v krásnom jarnom mesiaci APRÍL!

PLUS AKTUÁLNA NOVINKA: Priatelia, uchádzam sa o vašu priazeň v súťaži „Bloger roka 2017“. Ak sa vám páčia moje články a myslíte si, že majú pre vás pridanú hodnotu, zahlasujte za môj blog TU: https://blogerroka.sk/2017/andy-winson/


Súhrn MARCA:


Líderstvo. Napredovanie. Schopnosť viesť ľudí.

6.marca sme odštartovali živé vysielanie o LÍDROVSTVE. Bol to prvý webinár na túto tému a som šťastný, že mal také skvelé ohlasy. Ďakujem vám, priatelia! 

Hneď 7. marca sme pokračovali v plejáde vysielaní. Na rade bol webinár Telo Ako Dôkaz k programu “Od rozhodnutia k výsledkom”. Práve počas neho som zodpovedal množstvo otázok o zdraví, naštartovaní vitality, či chudnutí. Bol určený pre všetkých účastníkov, ktorí boli na tréningu Telo Ako Dôkaz a zakúpili si VIP vstupenky.

Začiatok marca sa niesol aj v duchu osobného koučingu s DIAMOND členmi Klubu Andyho Winsona. Spoločne sme vytýčili tie NAJ stratégie pre ich napredovanie a úspech.

Vedomie. Podvedomie. Otváranie zaujímavých komnát nášho bytia. To nás čakalo 17., 18. a 19. marca na druhom module NLP. S účastníkmi sme načrtli aj do NEW CODU NLP. A bola to poriadna jazda!

Majster MLM v Bratislave! Historicky prvý tréning lídrovstva z mojej dielne! Nosná myšlienka tréningu sa skladala z troch stavebných kameňov úspechu: Majter. Líder. Marketér. Ak sa nimi staneš, máš našliapnuté na ÚSPECH. Som poctený, že tento tréning vysoko ocenili nielen ľudia z MLM systémov, ale aj tí, ktorí pracujúci roky v obchode. Skvelý ohlas mal aj u podnikateľov, ktorí majú vlastný biznis.

Objavenie svojej vnútornej sily. Tajomstvo vhodnej komunikácie. Myslenie ako také. 22 marca sme pod Devínom  natáčali rozhovory do televízie TV 213. So skvelým štábom sme si to užili naplno a otvorili množstvo zaujímavých tém, ktoré majú nakopnúť divákov k ešte lepším životným výkonom.

Natáčali sme aj v TV Markíza do relácie “O 10 rokov mladší”. Cielene som tu pracoval s Borisom, ktorý sa rozhodol skoncovať s fajčením. Ako to dopadlo? To sa dozviete na obrazovkách Markízy už počas apríla.

Marec priniesol aj najväčší pokrok pri písaní mojej novej knihy. V nej si posvietim práve na excelentné predajné zručnosti. Zároveň som pripravoval aj nový manuál na môj nový tréning Majster MLM.

NOVINKA: 99-dňová výzva na Facebooku a Instagrame s nosnou myšlienkou: “Zmeň svoje telo a zmeníš svoj život!” Som nadšený, ako sa nám rozbehla a na FB má už takmer 600 členov. Pridáte sa k nám?


ČO NÁS ČAKÁ V APRÍLI:


Hor sa v ústrety NLP svetu! 6., 7. a 8. apríla nás čaká s účastníkmi už tretí modul neurolingvistického programovania. Budú čeliť výzvam a novým informáciám, ktoré pravdepodobne zatrasú ich doterajšiemu nazeraniu na svet.

Apríl bude patriť aj finišovaniu mojej novej knihy. Drahí priatelia, obchodníci, čoskoro sa to narodí.

Kniha vám pootvorí dvere k obchodu nielen z pohľadu psychológie. Ukážem vám ako prirodzeným spôsobom ovplyvňovať a predávať s ľahkosťou a tak posunúť svoje zručnosti na úplne iný LEVEL.

V apríli nás čaká v poradí už tretí DIAMOND Master Mind. Spoločne s Diamond členmi môjho klubu sa posunieme opäť o hodný kus cesty vpred k cieľovej rovinke ich snov a vízií.


V apríli nás čaká aj každý rok veľmi očakávaný tréning OBJAV SVOJU SILU! Zmenil životy už stovkám účastníkov. Tento rok sa bude konať 29., 30. apríla až 1 mája v Trenčíne! Samozrejme, ešte predtým nás čaká aj živé vysielanie ktoré bude súvisieť práve s nájdením vnútornej sily. O jeho termíne vás budem informovať na svojom oficiálnom Facebooku.  


Prestížna konferencia osobnostného rozvoja!22.4 sa v Prahe postavím na jeho pódium s fenomenálnym koučom svetového mena Dr. Johnom Demartinim a ďalšími rečníkmi. Bude to pecka, priatelia. Ak to chcete zažiť spoločne s nami, pre viac informácií  kliknnite sem: http://www.demartinipraha.cz/?url=/objednavka/

 


ČO VAMI REZONUJE:


Aby som vám odovzdal ešte viac inšpirácie a energie pre VAŠE napredovanie, spustil som pre vás:

99-dňová výzva: Zmeň svoje telo a zmeníš svoj život! Pridať sa k nám môžete TU.

Na Facebooku (AndyWinsonOfficial):

-Pravidelné stredajšie AHA videá: Toto je TOP video marca:

– 262 páči sa mi to
– 225 zdieľaní
– 80 045 vzhliadnutí

-Veľkú dávku inšpirácie zo sveta cez piatkové INŠPIRATÍVNE videá: Toto je TOP video za marec:

– 338 páči sa mi to
– 315 zdieľaní
– 68 767  vzhliadnutí

TOP Marec:

– Blogový článok mesiaca:

Poznáte zákon príťažlivosti? Takto FUNGUJE!

– TOP marcový FB STATUS: 

– 1 257 páči sa mi to
– 186 zdieľaní
– 43 451 vzhliadnutí

– TOP status na INSTAGRAME:

– 613 vzhliadnutí

Ak ma chcete sledovať na DENNEJ báze, pridajte si môj profil na INSTAGRAME. Uvidíte tu moje denné aktivity nielen prostredníctvom fotiek ale aj ale aj videí (z posilňovne, pri mojich denných dobrodružstvách aj pracovných, dovolenky…, ale aj  LIVE videá… ?

Pridajte sa na odber na môj YOUTUBE kanál ANDY WINSON. Všetky videá z FB kanála budete môcť postupne vidieť práve na tomto mieste. A pekne pokope. 🙂

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here