ČO tvorí naše životy? Práve tie naše malé, dennodenné aktivity. Práve tie dokážu s našou pomocou vytvoriť (alebo zničiť) naše ciele a túžby.

Mimochodom, viete, čo chcete? Čo je vaším poslaním? Niektorí ľudia to vedia pomenovať do bodky. Presne. Iní sa naopak, hľadajú celý svoj život. A ďalší len tušia… ale nie sú si tak celkom istí….

Do ktorej skupiny patríte vy, priatelia? Skvelou správou je, že ak neviete, čo presne chcete, tak to v tomto momente vôbec nie je tragédia. Pretože…

Dôležitejšie je spoznať ten pocit, ktorý vás bude pritom keď budete skutočne šťastní a naplnení sprevádzať.

Spýtaj sa teraz sám seba: „Na čo som na tomto svete? Čo je mojou úlohou? Čo je mojim poslaním?

Na túto otázku ti nezodpovie nik iný…. ako ty sám. Pretože je čas, aby si si na ňu zodpovedal TY SÁM. Bez toho, aby si si pýtal návody na život od niekoho iného. Mnohým z nás dávali návody a odpovede na všetko práve naši milujúci rodičia. A potom sa dostávame do takýchto momentov, že sa nevieme zorientovať. SAMI.Že sme stratili napojenie na to svoje vlastné vnútro.

A možno tá odpoveď  ČO CHCEM“ …ti nepríde ani najbližší mesiac. A je to v poriadku. Nič sa nedeje. Je to úplne v poriadku, lebo len kráčaš..

Ty kráčaš, žiješ, dýchaš.Tak ži! Aj keď teraz nevieš, kam presne kráčaš. Dôležité je práve to, že si V POHYBE.

Keď budeš v plnej energii, tak sa ti  v živote začnú otvárať možnosti. Začnú prichádzať príležitosti. Keď budeš žiariť… Keď sa budeš radovať z toho, čo máš, z toho, kým si…Aj keď v podstate vnútri nevieš, kým presne si. Nevieš to síce vedome. Ale vo svojej podstate to presne vieš. Len to nemáš pomenované. Nemáš to uchopené, ale vo svojom vnútri vieš, kým si a prečo tu si. A keď budeš mať energiu a budeš sa hýbať a budeš na tej ceste, je len otázka času, kedy tie veci začnú prichádzať…

VIAC UŽ VO VIDEU!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here