Aspoň raz v živote každý jeden človek príde na životnú križovatku. Na tomto mieste sa zastaví a premýšľa, ktorou cestou sa vybrať.

Ktorá je tá správna – vľavo, vpravo, dopredu, alebo nebodaj sa vrátiť naspäť? A čo vtedy, ak je možností oveľa viac?

Cítili ste sa bez energie, sily, motivácie, bez nadšenia a životnej iskry? Obklopovalo vás priveľa otázok a našli ste málo odpovedí? Či ste sa nebodaj dostali do fázy depresie, smútku, beznádeje a vnútornej bolesti? Predpokladám, že aspoň na jeden z vyššie menovaných emotívnych stavov ste prikývli. Áno, poznám to, veď je to ľudské. Dá sa s tým niečo robiť? Samozrejme, dá!

Staňte sa samým sebou. Spoznajte sa. Čím viac sa o sebe dozviete, čo milujete, čo nenávidíte, čo vás spomaľuje a naopak, čo vás poháňa vpred, tým viac bude pre vás jednoduchšie dokázať to, čo je pre vás nesplniteľné.

Obklopiť sa materiálnym bohatstvom vás z dlhodobého hľadiska neurobí šťastnejším človekom. Ale to, kým sa staneme, naše šťastie predurčí. To je jediný trvalý aspekt v našom živote. Verím, že v každom z nás je túžba, čo priahne po niečom hlbšom, bohatšom a trvalom. Verím, že každý z nás si vnútorne uvedomuje, že nejde len o to, ako skvelo prežijeme naše životy, ale že existuje aj ďalší stupeň, a to sú: city, vďačnosť, radosť, duchovno, láska.

Rozdiel medzi úspešným a neúspešným je v tej veci na krku. V hlave. V myslení. V prístupe k životu. Vo využívaní svojho potenciálu naplno.

Vo VEDOMOM využívaní VNÚTORNEJ sily.

Ok, ja viem, teraz si hovoríte:

“Ale ja žiadnu vnútornú silu nemám.”

OMYL, VEEEĽKÝ omyl.

Každý jeden ju má. Každý jeden. Ten rozdiel je v tom, že úspešní VEDIA o tej sile a VEDOME ju využívajú vo svoj prospech. Pre svoje napredovanie. Pre svoj úspech v akejkoľvek oblasti života.

Tí neúspešní?

Tí ani nevedia, že ju majú. V hlavách im beží príbeh, ktorý zväčšuje prekážky k úspechu. Vznikajú im obavy, že to nezvládnu, že je to na nich veľa. NEVEDOME si vytvoria limity, ktoré nie sú reálne. Sú len v ich hlavách. Postupne sa dostávajú do stavu, kedy nemajú energiu, cítia sa vyčerpane, beznádejne. A pritom zbytočne. A je jasné, že to vedie IBA k jednému:

ŽIVOT v strachu.

Je vám to povedomé? ZMEŇTE to.

Nájdite kľúč k svojej NEPORAZITEĽNOSTI.

Objavte svoju silu na veľmi silnom transformačnom a intenzívnom seminári OBJAV SVOJU SILU. Siahnete si na ňom až na dno svojich síl a práve tam objavíte poklad. Kľúč k svojej neporaziteľnosti.

www.objavsvojusilu.sk

S úctou k Vašej jedinečnosti
Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here