Dlhé roky som sa venoval vzdelávacím tréningom. Na všetko som bol sám. Aby som zaplnil svoje tréningy, musel som ťažkopádne oslovovať veľké množstvo ľudí a zháňať klientov.

 

 

Avšak zohnať ľudí bol iba začiatok. Vybavovanie zložitých registrácií, rozposielanie ponúk a telefonáty – to všetko mi zabralo obrovské množstvo času.


Moja vízia však mala vždy iný rozmer.


Vedel som, že techniky, s ktorými pracujem a v ktorých sa neustále rok od roka posúvam ďalej, môžu pomôcť rýchlo a efektívne obrovskému množstvu ľudí.

Zožieral ma pocit, že mám kľúč k odomknutiu našej vnútornej sily, avšak nevedel som, ako ho dostať medzi čo najväčší počet ľudí.

Dlho som hľadal. Nový cieľ stanovený. Chcel som znásobiť počet ľudí, ktorým môžem reálne v živote pomôcť. Inšpiroval som sa najväčšími svetovými spíkrami a podnikateľmi, o ktorých som vedel, že sú vo svojom odbore špičkou. Ich postupy boli však zamerané na celosvetový trh. Nevedel som, ako presne začať.

V tej dobe sa objavil David Kirš so svojou revolučnou knihou o e-mail marketingu. Povedal som si: „To znie ako spam“. Nedal som však na prvý dojem a s otvorenou mysľou som sa pustil do štúdia jeho postupov.

Zistil som, že rovnako ako ja, aj David študuje postupy svetových špičiek a naviac ich prispôsobil podmienkam v Česku a na Slovensku.

Fascinovalo ma, že David jednoduchým spôsobom popísal spôsoby, ako pomôcť ľudom vyriešiť ich problémy. Do môjho slovníka pribudol dôležitý termín: „Súhlasný marketing“.

Zistil som, že zdieľaním svojho know-how s ľuďmi ľahko vytvorím skupinu, ktorá odo mňa bude chcieť odoberať novinky a inšpiráciu pre svoj život.

Zistil som, že e-mail je nakoniec tým najefektívnejším nástrojom na budovanie dôvery. Ak sa používa uvážlivo a s rozumom.


Prinášal som ľuďom to, čo potrebujú a oni si ma začali vyhľadávať sami.


Nasadol som na vlak e-mail marketingu. Počet ľudí, ktorým som mohol pomáhať deň za dňom narastal. Tým sa postupne začala napĺňať moja vízia.

Šiel som do akcie. V roku 2012 som oslovil Davida Kirša a tak vznikla naša prvá vzájomná spolupráca.

Všetko začalo mojou prednáškou na najväčšej akcii o e-mail marketingu v Čechách – Miliónové impérium Živě. Už som patril medzi tých, ktorí sa riadili mottom: „Zjednodušte si život vďaka internetu“.

Vtrhol som na pódium s takou energiou, že o pár minút neskôr stálo všetkých 1000 účastníkov na nohách a prechádzali prvým cvičením.

Počas prednášky som učil ľudí, že pre efektívne a rastúce podnikanie je extrémne dôležité vlastné nastavenie mysle. Že biznis má svoje pravidlá a že pre dosahovanie maximálnych výsledkov je doslova povinnosťou učiť sa od tých najlepších.

Presvedčil som sa o tom, že David je vo svojom odbore absolútna špička. Naša spolupráca pokračovala Davidovou účasťou na mojom tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých a Intensive workshopom pre podnikateľov.

1381500_203039313210117_1976572007_n

Spoločne sme učili ľudí budovať podnikanie na základe Davidových systémov a jednoducho zvládať obmedzenia, ktoré pramenili z nastavenia ich mysle. Prekonávali sme strachy, borili negatívne presvedčenia a učili, ako správne prezentovať svoju značku smerom von.

David a jeho programy učia ľudí, ako automatizovať vlastné podnikanie. Práve teraz stojíte na rovnakej stanici ako ja. Vlak Email Academy práve prichádza. Teraz máte možnosť vyraziť na rovnakú cestu ako stovky úspešných podnikateľov.

Nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie ani vedomosti – stačí iba vykročiť. To, či nastúpite, je na vás. Držíte lístok do úvodného tréningu ZDARMA, v ktorom spoznáte kompletné základy a techniky online podnikania, ktoré zmenili život aj mne.


Využijete ho?


Vlak Email Academy tu nebude večnosť. Povezie ďaľej iba tých, ktorí sa rozhodnú vykročiť.

Zavedením týchto postupov do praxe získate viac času pre seba a pre svojich blízkych. Vybudujete si tak automat, ktorý bude prinášať kontakty za vás a pomôže vám tak budovať svoju vlastnú značku. Dlhodobo, efektívne a s ľahkosťou. 24 hodín denne.

Bez ohľadu na to, či práve spíte alebo si na pláži vychutnávate príjemný morský vánok.

Programy Davida Kirša vás krok za krokom prevedú cestou moderného online podnikania.

 

kirs

V momente, kedy som tie isté postupy zaviedol do praxe, sa spustila lavína. Moja emailová databáza sa doslova nabaľuje ako rýchlo sa rútiaca snehová guľa. Dnes mám už viac ako 50 000 kontaktov a 14 000 fanúšikov na facebooku. Všetci títo ľudia odo mňa čerpajú inšpiráciu a techniky pre kvalitný a naplnený život.

Som presvedčený o tom, že každý z vás je jedinečný a má v sebe hodnotu, ktorou môže pomáhať ostatným ľuďom. Online podnikanie vám umožní získať slobodu a žiť život, po ktorom túžite.


Vezmite svoj lístok a naskočte do vlaku

Email Academy >>>


 

PS 1: Email marketing nie je spam, ale efektívna komunikácia, starostlivosť a budovanie dôvery vo vás.
PS 2: Dajte o článku vedieť svojim priateľom a naskočte na vlak Email Academy spoločne.

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here