Chceli by ste schudnúť, udržať si krásnu postavu, byť zdravší a teda aj vitálnejší a šťastnejší?
A tentokrát už bez jo-jo efektu?

Tak potom určite viete, že najlepšou diétou je vyvážená strava, ktorej súčasťou je ovocie, zelenina a tiež pravidelný pitný režim a pohybové aktivity. Aj to ste skúšali a stále nič? Kilá vám behajú hore–dole, pretože sa vám nie vždy chce cvičiť, akurát nemáte náladu na pravidelné dodržiavanie diéty a dnes idete radšej s kamarátkou na kávu ako do fitnessu… Potom zase príde čas, keď si poviete: „A teraz to už dám.“ a nabehnete do ďalšieho kolotoča diét, ktoré možno podporíte aj nejakými prípravkami na chudnutie.

Stop! Je tu spôsob, ako schudnúť natrvalo.

Chudnutie totiž nie je o pevnej vôli. Je o niečom omnoho silnejšom. O emóciách, zážitku… O tých emóciách, ktoré si predstavujete a zažívate pri vkladaní jedla do úst. Je to o tom, či vo vás vyvoláva radosť tučný hamburger, lebo vás momentálne upokojí, alebo šalát, ktorý vám zabezpečí štíhlu líniu.

Teraz si určite hovoríte: “No dobre, ale ako sa to dá dosiahnuť a zabezpečiť si tak natrvalo štíhlu líniu?“ Zmenou vašich návykov a mysle. A to sa nedá študovaním. Na zmenu vašich súčasných návykov, príbehov, ktoré sa vám odohrávajú v hlave, súčasných presvedčení, na ovládnutie vašich emócií a sily psychológie, potrebujete zažiť veľmi, veľmi silný zážitok.

A to sa nedá len čítaním knižky, keď ležíte v posteli, alebo sedíte pri počítači. Potrebujete silný zážitok. Aký silný?

Jedna možnosť je, nechať váš život zájsť až do krajnosti. Keď vám lekár oznámi, že ak okamžite nezmeníte životný štýl, tak je len otázka týždňov, kedy dostanete infarkt.

Vy však nemusíte čakať.

Môžete prejsť cvičeniami z oblastí úspechu a vrcholových výkonov, ktoré vo vás spôsobia zmenu. Cvičeniami zameranými nielen na telo, ale predovšetkým na vašu myseľ. Cvičeniami, ktoré budem trénovať a učiť na transformačnom seminári Telo ako dôkaz naživo začiatkom roka 2015 v Bratislave.

Prežite 48 hodín, ktoré radikálne zmenia váš pohľad na to, ako funguje ľudská myseľ a ako to môžete využiť vo svoj prospech. Ak chcete vedieť ešte viac, pozrite si stránku

www.teloakodokaz.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here