Nachádzate sa momentálne v zložitej životnej situácii?

Máte pocit, že Vám život prerastá cez hlavu?

Hádže pod nohy neustále polená? Máte toho po krk a najradšej by ste so všetkým „praštili“?

 

ZASTAVTE SA

Existujú spôsoby, ako s prekážkami zatočíte a dokážete ich premeniť dokonca na výzvy!

 

Stiahnite si nahrávku ako AUDIO:

V tomto 7 minútovom videu som Vám popísal 5 jednoduchých krokov, ako z prekážok vyťažíte maximum. Ako môžete odporne slizké problémy uchopiť tak, aby sa dokonca stali vašim pomocníkom na ceste k úspechu.

Presne tak, ako to urobila aj 34 ročná Mirka. I napriek tomu, že sa ocitla takmer zo dňa na deň na invalidnom vozíku, NEVZDALA TO. Nezatrpkla. Dokonca je šťastnejšia, ako keď mala nohy úplne zdravé.

Mirka

Ako to dokázala? Čo majú spoločné ľudia, ktorí vedia vykorčuľovať z akýchkoľvek problémov?

Zhrňme si teraz 5 TIPOV, ktorými sa riadia a ktoré pomohli v živote aj mne.


1. ZVOĽTE SPRÁVNY PRÍSTUP.


Nie každá nepríjemná situácia je hneď aj hotová katastrofa. Časom sa dokonca môže ukázať ako pre Vás prospešná. Možno Vás mala posunúť VPRED. Preto pamätajte: „Nič nie je definitívne dobré, alebo definitívne zlé“. Dôležité je, ako sa k prekážke postavíte Vy sami.


2. ODOSOBNITE SA.


Riešte veci s chladnou hlavou. Nezabúdajte. Kde sa jedny dvere zatvoria, iné sa otvoria. Vo videu Vám hovorím viac aj o konkrétnych tipoch, ako sa môžete upokojiť, ak Vám do cesty vstúpi odporná prekážka. Ako sa naučíte „neriešiť veci za horúca“.


3. BERTE PREKÁŽKU AKO VÝZVU.


„Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní…“. Zmeňte slovo „prekážka“ na slovo „výzva“. Ihneď získate iný pohľad na vec.


4. MAJTE JASNO V TOM, ČO CHCETE.


Premyslite si v kľude všetky možnosti ešte predtým, ako sa rozhodnete niečo podniknúť. Čo nimi získate. Stratíte. Formulujte si ich do jasnej podoby. Najlepšie s konkrétnym dátumom.


5. PREVEZMITE ZODPOVEDNOSŤ.


Postavte sa problému zoči voči. Inak sa necháte celý život len unášať „prúdom rieky“. Nebudete žiť, iba chabo prežívať. Vzchopte sa. Prevezmite zodpovednosť za svoj život. VY si tvoríte dnešky a zajtrajšky.


PS1: Dnes sme si vo videu ukázali to, ako ľahšie prekonávať prekážky. Ak vám život podá citrón, nemusí byť kyslý. Vyžmýkajte si z neho citrónovú limonádu, hoc aj so štipkou medu. Všetko sa dá, ak to správne uchopíte…

PS2: Ak sa Vám video páčilo, zdieľajte ho aj so svojimi blízkymi. Možno práve oni teraz prežívajú ťažšie chvíle a 5 TIPOV ako sa postaviť prekážkam, im pomôžu. Rád si prečítam aj vaše komentáre a skúsenosti.

 

S úctou k Vašej jedinečnosti

Andy Winson

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here