Black Friday 27.11.

  0  0Dni:   0  0Hodiny:   0  0Minúty:   0  0Sekundy

You missed out!

BLACK FRIDAY

Rok 2020 sa blíži ku koncu a musíte uznať, že nám dal poriadne zabrať. Boli sme nútení zo dňa na deň zmeniť naše každodenné rutiny. Všetky sny či ciele išli v istom momente bokom. Chudnutie, cvičenie, vlastný biznis či akékoľvek plány sme z objektívnych či iných dôvodov zase raz odložili na neskôr.Nič však nie je stratené. Nový rok je skvelou príležitosťou, ako začať znova a tentoraz INAK a LEPŠIE.

ZASTAVTE. NADÝCHNITE SA A POĎTE DO TOHO.POCÍŤTE ZLEPŠENIE VÝSLEDKOV A OBROVSKÚ ŽIVOTNÚ PREMENU AJ KEĎ SA VÁS MOMENTÁLNE OKOLNOSTI SNAŽIA ZASTAVIŤ.

1

Vykročte do novej dekády silnejší, poučený a pripravený naplniť si všetky ciele a predsavzatia.

2

Získajte potrebnú energiua motiváciu, vytvorte si stratégiu, postupujte systematicky a čo je najdôležitejšie, zotrvajte na vytýčenej ceste.

3

A to všetko vďaka populárnym produktom, ktoré už tisíckam ľudí pred vami pomohli zvládnuť akékoľvek prekážky a dosiahnuť život, po akom vždy túžili.

“Najlepší spôsob ako predvídať budúcnosť, je vytvoriť ju.”

Najlepší Rok Môjho ŽivotaVirtual 2021

Urobte z nového roka štart pre váš výnimočný život.Zažite populárny jednodňový intenzívny tréning, počas ktorého si vypracujete plán vysnívaného života pomocou osvedčenej stratégie, zbavíte sa pomyselných limitova vyzbrojíte sa nástrojmi, vďaka ktorým sa budete cítiť odhodlane a vždy pripravení ísť do AKCIE – a to za každých okolností.

Diár Úspechu R.A.D.

Neplánujte si čas, plánujte si životDosiahnite rovnováhu medzi osobným a pracovným životom. Získajte laserové zameranie na skutočne dôležité veci a zbavte sa pocitu, že ste zase nič nestihli,vďaka unikátnemu 9-krokovému systému, ktorý vás dovedie k premene vytúžených výsledkov na realitu.

Majster MLM Virtual

Milionári a svetoví lídri hovoria o obchodnom modeli MLMako o biznise 21. storočia.Ak pracujete v tomto segmente alebo ešte len začínate a chceli by ste inovovať svoj systém práce, motivovať a rozširovať svoj tím, zlepšiť svoje komunikačné zručnostia pocítiť pozitívnu zmenu výsledkov, ešte tento rok sa uskutoční unikátny profesionálny tréning určený pre všetkých, ktorí to s MLM myslia vážne a chcú zažiť finančnú slobodu.

Kniha Vykonám! A tak sa stane…

Svetový bestseller overený 100 rokmi.Miliónom ľudí, ktorí ju prečítali dáva silu a odhodlanie zvládnuť čokoľvek, do čoho sa pustia. Príbeh veterána je príkladom vytrvalosti a obrovskej húževnatosti a bude vašim doživotným sprievodcom a pomocníkom, pokiaľ ho príjmete do svojho srdca.

Osobný koučing

Viete, že chcete niečo zmeniť, cítite sa uviaznutý, no neviete sa pohnúť z miesta. Koučing je moderná vysoko účinná metóda, počas ktorej vás kouč prevedie procesom a pomocou správnych otázok nasmeruje k potrebným zdrojom a riešeniam.

Toto všetko sme pre vás zabalili do špeciálnych “nakopávacích” balíkov, ktoré môžete TERAZ získať za najlepšiu cenu tohto roka, a to

so 65% zľavou:

1. balík:NAKOPÁVAČ ROKA GOLD

  1. GOLD vstupenka na tréning NRMŽv hodnote 297 €

  2. Diár Úspechu R.A.D. s venovaníma podpisom Andyho Winsonav hodnote 29,90 € (Vyberte si formát a dizajn, ktorý vám najviac vyhovuje)

  3. Kniha Vykonám! A tak sa stane…v hodnote 9,90 €

336,80 €  117 €

2. balík:NAKOPÁVAČ ROKA BIZNIS

  1. GOLD vstupenka na tréningMajster MLMv hodnote 297 €

  2. Diár Úspechu R.A.D. s venovaníma podpisom Andyho Winsonav hodnote 29,90 € (Vyberte si formát a dizajn, ktorý vám najviac vyhovuje)

  3. Kniha Vykonám! A tak sa stane…v hodnote 9,90 €

336,80 €  117 €

3. balík:NAKOPÁVAČ ROKA PLATINUM

  1. GOLD vstupenka na tréning NRMŽv hodnote 297 €

  2. GOLD vstupenka na tréningMajster MLMv hodnote 297 €

  3. Diár Úspechu R.A.D. s venovaníma podpisom Andyho Winsonav hodnote 29,90 € (Vyberte si formát a dizajn, ktorý vám najviac vyhovuje)

  4. Kniha Vykonám! A tak sa stane…v hodnote 9,90 €

+ BONUS 30-minútový koučing pod vedením certifikovaného kouča z tímu Akadémie AW v hodnote 97 € ZDARMA (Prebieha onlinev dátum a čas, ktorý si sami vyberiete)

633,80 €  217 €