#AJ JA POMÁHAM

Benefičný tréning pre lepší svet

Zmeňte seba, zmeňte svet! Prihláste sa ZDARMA na unikátny transformačný tréning Andyho Winsona. Doprajte si čas pre seba a svoj rast a pomôžte tak vytvoriť krajšie a lepšie miesto na zemi.
18. 4. 2021
Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Čo s nami počas tohto dňa zažijete?

energizujúcu zábavu

Budeme tancovať, spievať a rozprúdime v sebe energiu, ktorá vás poriadne nakopne a motivuje k výkonom

vzdelávanie

Predstavíme si overené stratégie a spôsoby, ktoré keď zavediete do svojho života, zaznamenáte obrovskú zmenu

Zadosťučinenie

Svojou účasťou na tréningu podporíte úžasnú vec a prispejte k tomu, aby čo najviac ľudí mohlo zažívať krajší život

Pocit Jedinečnosti

Objavíte v sebe chuť, nekonečnú silu a hnací motor, ktorý vám umožní dosiahnuť všetko, čo si zaumienite

„Najlepší spôsob ako predvídať budúcnosť je vytvoriť ju.“

Naštartujte svoj život v radosti a prosperite len tým, že rozprúdite 3 najväčšie sily, ktoré rozbehnú nazastaviteľný vlak do cieľovej stanice ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson - transformačný líder

„Verím, že každý z nás môže prežívať jedinečný príbeh bohatstva, radosti a vnútorného naplnenia, stačí len vedieť ako na to, a preto chcem čo najviac z vás počas tohto dňa odovzdať kľúč, ktorý vás k tomu dovedie.“

Na tréning prijali pozvanie tieto výnimočné osobnosti

Dominika Stará

Úspešná slovenská speváčka, ktorá sa v roku 2010 preslávila účasťou vo finále šou Československá Superstar. Za hit Thinking Of You bola nominovaná v New England Urban Music Awards v kategórií Best R&B Female Single. Niekoľko rokov žila v USA, kde aktívne rozvíjala svoj spevácky talent, až sa napokon usadila na Slovensku a dnes si užíva mladomanželské povinnosti.

Michal Morvay

Trojnásobný majster Slovenska v chôdzi na 50 km a nádejný talent slovenskej atletiky. Michal začínal ako futbalista, no postupne objavil svoju vášeň v chôdzi. Momentálne zažíva najlepšiu sezónu, zlepšil si osobné rekordy a má skvelo našliapnuté na miestenku na Olympijských hrách v Tokiu 2021.

Moderátorkou večera bude

Martina Comisso

Ostrieľaná slovenská moderátorka známa z televíznych obrazoviek a rádií. Momentálne ju môžete počuť v rádiu Jemné, kde moderuje najpočúvanejšiu reláciu Ranná káva. Vždy usmiata, zábavná a spontánna.

Buďte súčasťou tohto unikátneho tréningu

Rezervujte si ZDARMA miesto na tréningu a vykročte na cestu nového a výnimočného života. Okrem skvelého programu sa môžete tešiť na:

Exkluzívny partner tréningu

Prihlásiť sa k odberu novinek

© 2021 Akadémia Andyho Winsona, so sídlom Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava, IČO: 50540335, email: akademia@andywinson.com, tel: +421 908 777 808
Všeobecné obchodné podmienky | Zásady spracúvania osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy